• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Kas on Kanada BB sõpru?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Otsin ühendusi Kanadas, A: sest ma armastan Kanadat rohkem kui Ameerika Ühendriike. B: ma olen Kanadale palju lähemal kui Mehhikole. Ja C: keegi ei saada mulle siia reaktiive!

Lõppeesmärk on aadress, kuhu ma saan saata, kuid mul on vaja laiendada oma sidemete baasi.

Kuidas me saame üksteist aidata? Andke mulle teada, kui on midagi, millega ma saan siin Ameerika Ühendriikides aidata, olgu see siis saatmisaadress, muud koostisosad, mida te mingil põhjusel ei saa, aga mina saan, või muu selline jama. Ma olen kindel, et "midagi" peab siin olema seaduslik ja seal üleval mitte?

Ma lõpetan lühikese looga: Sõitsin kord koos oma keskkooliaegse sõbraga läbi Kanada Alaskalt. Parim autoreis, mida ma kunagi tegin!!! Kõikjal, kus me peatusime, tervitati meid ainult meeldivalt. Kui me esimest korda peatusime ja ma surusin oma jalad esimest korda Kanada pinnasele, jooksis tühjalt kohale kõige õnnelikum koer, keda ma kunagi näinud olen, ja nõudis silitamist ja kõhuhõõrumist. Milline hämmastav viis esimest korda kohta kogeda! Kurat, isegi WalMart'i tervitajad olid kenamad (Minu sõbrale oli vaja kastitäit Kraft Dinner'i! Vähemalt kümme aastat nüüd ja see karp on tal ikka veel alles, haha).

Me peatusime ühel õhtul Edmontonis, mäletan, et ütlesin, et ühel päeval pean tagasi tulema ja seal tõelist äri tegema, äri oli plahvatuslikult kasvanud, uusi hooneid kerkis kõikjal, see meeletult suur kaubanduskeskus oli just avatud ja nägi välja, et see õitseb, ma olin löödud, kohe armusin. Me läksime tol õhtul baari ja ma usun, et avastasin, et kanadalased on kõige soojemad ja toredamad joodikud, keda sa kunagi kohtad. Nad rääkisid MEIEga, tõid meid oma vestlusse ja me kõik mõistsime, et meil on nii palju ühist. Tõesti üks parimaid ööd minu elus, ei jõua ära oodata, et tagasi minna!!!... OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kõige paskem, kui see on kirjutatud minu poolt siin, ma olen kõrini, te teate, kui ma olen kuivanud, vaadates minu saidi aktiivsuse aeglustumist haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma postitasin täna palju, mul on täna hämmastavat jama, KOINTSUS?! Ma arvan, et mitte ;)
 
Top