Vaadake minu kuumutuskatet (pildid)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nii et mitte kaua aega tagasi otsustasin, et vajan vaakumdestillatsiooni komplekti. Noh, et minna 0-st kõike, mida vajate (klaastarbed, vaakumpump, kuumstirplate, veepump jne.) See maksab mitu dollarit. Ma otsisin säästa raha, kus ma saaksin, ja uuendada, kui ma läksin. Ma arvasin, et ma ostaksin kõige odavama kuuma plaadi, mis segab ja see keeb 250 ml vaakumis, eks? VALE!
N2jE8ptgDo

Ma sain ühe sellise proportsionaalse 250 vatise töö.
We2Grn9TiP


Alla -30psi see lõpuks vaevu keetis vett. See ei kõlba. Ma kaalusin oma võimalusi. Osta uus, silikoonmatt ümber minu BF, söegrillisüütaja, mingi spiraaliga küttekeha ja midagi, millega seda kontrollida..... Röövi toiduvalmistamise pliidiplaat. 🤔Röövida toiduvalmistamise pliidiplaat? 🤓🤷 See on kõige odavam tee, mida ma teadsin, et ma saaksin pärast uurimistööd tööle panna.
Ma sõitsin üle Walmarti ja võtsin ühe sellise 15 dollari eest üles.
PbtDAea6Rs

Siis ma riisusin selle lahti.
3S5KibEtB7

See on 8-tolline põleti, mis istub segisti 6-tollise aluse peal.
NTcGisVJuB

Ma kasutasin äärmuslikku soovi ja metat, et seda imikut 2 tolli võrra väiksemaks kahandada, et see sobiks. (Ja kiire haardeklamber. Ma lihtsalt läksin iga paari tolli tagant ringi ja klammerdasin selle).
Mis puutub juhtmestikku, siis jätsin kõik seguriba jaoks ja võtsin kõik välja põleti jaoks. See oli trükkplaat ja kui ma näitasin kiibi Google'ile objektiivi. See on tüürija. See oli arvestatud 4 amprit ja 600 vatti. Spiraalpõleti on 1100 vatti. Ma ei olnud kindel, kas see lõikab voolutugevust või lihtsalt lülitub kohe välja. See pidi minema ja ma seadistasin nupu Mainstays pliidi plaadilt
LTanC3uhDJ

Toitejuhtmed on joodetud pateetilise kaitsme sisendisse ja trafo sisendisse. Mainstays'i termistor on täielikult kaasa arvatud, sellel on lüliti, mis klõpsab ja metallist soojustundlik riba, mis hoiab seda kõike maja põlemisest.
AVdKlB6b9L

Elemendi paigaldamiseks lõikasin jalgade ülaosad maha ja kruvid hoiavad alumist labida. Need on algsed paigaldusavad, jalgade tippude väljalõikamine andis mulle 1/4" vaba ruumi.
OMuGO1WKAm

Ma lihtsalt lõikasin led-valgustuse välja peatoest (mõlemad) ja jootsin ühe ledi külge segisti. Need pildid on lihtsalt selleks, et näidata, et nad töötavad.
7jvSRgETlK

Need klambrid tulid koos konditsioneeriga ja ma lihtsalt puurisin ja kruvisin need sisse. Teine pool on plaadi huulte all, nii et neid ei näe ega torgata. Ma ei tea, kust alumiiniumtoru tuli, see oli minu rämpsusahtlis. Element on isoleeritud toru küljest UV-vaiguga ja toru on kinnitatud klambri külge UV-vaiguga. Katsetasin vaiku, põletades seda butaanilambiga ja see oli üllatavalt vastupidav. See ei põle üldse ega sulanud. Samuti on sellel pildil näha, kuidas ma segamismehhanismi magnetid käärme vabastamiseks ära koonerdasin. 99,9% ajast jääb segamisraud otse 2 magneti vahele, nii et see ei mõjuta tööd. Veel üks asi, mida siin näete, on see, et põleti on punaseks läinud 🔥
Eile õhtul esimesel katsel oli mul hea meel, et kõik töötas esimesel katsel. Kui ma tundsin, et see kuumeneb, sain RBF-i ja panin umbes 250ml vett sisse, et testida, kui kiiresti see keeb. Umbes kell 1:30 lakkas segamine. Mõtlesin, et "dang, soojus leotab mootorit nii kiiresti", kuid kui ma vaatasin, mis juhtus, oli alumiiniumplaat põleti põhjas kogu aeg läbi vajunud, kuni see lõpetas segamise. Vesi hakkas keema, enne kui ma sain selle välja lülitada, 2 minutit või nii.
Nii et seal on see hotrod 1100 vatti kuumasegamisplaat umbes 50 dollari eest. Ma pean kas leidma tükk terast või lihtsalt jätan selle alumiiniumplaadi ära, kuid kruvid hoiavad elementi, nii et see pole vajalik, ma lihtsalt arvasin, et see kaitseb segamismootorit kuumuse eest. Mul on täna paar destillatsiooni valmis. Ma hoian silma peal ja ei keera seda üle 1/2 võimsuse ja raputan seda välja.
Tehke seda. Hoidke edasi 💪🤜 segamisplaat
 

Attachments

  • 2CUB1ydn3l.jpeg
    2CUB1ydn3l.jpeg
    25.1 KB · Views: 129
  • H71vpn2cVh.jpg
    H71vpn2cVh.jpg
    2 MB · Views: 188

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Siin on ajakohastamine. Mõne minuti pärast sulatas mähise kiirgussoojus ristvarras, millele segamismootor kinnitub. 😂Tegin uue ja topisin plaadi alla popcan'i soojuskilbi jaoks, kuid see ei toiminud ja elektroteip sulas ning üks põleti klemmidest sulas šassiile. Mu naine istus seal ja vaatas mulle üle õla, et veenduda, et ma ostsin uue. Ma võtsin suure 800w segamisplaadi kasutatud $100 eest.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Minu arvamus on: bu: odav magnetiline segisti ja laske Probe oma vannist välja. Kasutage välist termomeetrit. Ma ostsin kuumutusplaadi koos seguriga vaid ~70€ eest ja see läheb läbi 320°C ilma iseenesestmõistetavalt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ma nägin täna nii palju, et 100 °C juures lõigati välja. Ma ei saa aru, kuidas keegi saab midagi sellisel temperatuuril. Mul oli hea meel näha, et Claison adapter parandas minu põrkeprobleemid. Mitte ainult ei ole kondensaator umbes 3 tolli kaugemal keedukolvist, vaid põrke peaks seda nurka pöörama, mida ei juhtu, sest see on mitu tolli otse ülespoole ta võib minna
 
Top