Kokaiini kasutamine.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tere.
Ma olen kokaiini suhtes uudishimulik ja tahaksin seda proovida. Kuid ma ei taha tõesti sõltuvust arendada. Nii et kui palju aega ütleksite, et iga kasutamise vahel on mõistlik olla, et ei tekiks sõltuvust.
Tänan teid:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tervitused. See on nii lihtne kui ka keeruline küsimus. Ei ole olemas selget normi kasutamisvahemike kohta, mis tagaks, et konkreetsel inimesel ei teki sõltuvust. Teisalt on selge, et mida sagedamini kasutatakse, seda suuremad on riskid.

Minu arvates näib sagedus umbes kord kuus olevat enam-vähem kaalutud võrdluspunkt. Kuigi ma olen kindel, et paljud inimesed leiavad, et see lähenemine on liiga harva.

Kui te pole kunagi seda ainet proovinud, siis lugege kindlasti seda teemat.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tänan teid väga. Ma arvan, et ma olen veidi ettevaatlikum ja kasutan seda kord pooleteise kuu jooksul rohkem või vähem. Samuti, kui te võiksite mulle anda mõned viisid, kuidas tagada on võimalikult puhas riigis, kus puhtuse testid on ebaseaduslikud, oleksin kindlasti tänulik.
Veel kord, tänan teid väga.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Sellele teemale on pühendatud eraldi teema siin. Võib-olla on võimalus ise katsete tegemiseks reaktiivide valmistamiseks
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kui te "liiga harva" all mõtlete, et intervall oleks liiga pikk, siis ma arvan, et 1 kuu on isegi üsna kitsas.

Rääkides kokaiini tarbimisest nii, et sõltuvuse tekkimine või sagedus oleks vähem tõenäoline, ütleksin, et üks kasutamine iga 3 kuu tagant võiks olla mõistlikum, kuna aju ja keha harjub ainete sagedase kasutamisega väga kiiresti ja üks kuu võib kindlasti viia harjumuse tekkimiseni IMO
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
See ongi asi, see on vestlus, millel ei ole algust ega lõppu. Teile tundub nii, mulle tundub nii. Ja meil mõlemal võib olla õigus. Nagu ma eespool märkisin, sõltub sõltuvuse teke konkreetsel inimesel tervest hulgast teguritest alates geneetikast kuni ümbritsevate inimesteni.

Aga öelge inimesele, kes tahab kokaiini tarvitada, kui tihti ta peab seda tegema, et kõik oleks korras - kord iga 1 või 3 kuu tagant, ja vaadake, kumba varianti ta realistlikumalt tajub, et säilitada kainus.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Lisandite loomiseks on rohkem kui lihtsalt " substensi kasutamine".
Ja siis on veel " sõltuvuse hoidmine seisus"
Selle kombinatsioon sotsiaalne tegur, olukord, kus u leiad ennast , põhjus, miks u kasutab ainet, 5% on geneetika perekondlik seotud, ...
Mul on parim video selle üle , kuid see on hollandi keeles.
Ma võin postitada youtube linki kui u tahad. See räägib sõltuvusest , ravist ja lõksudest (video psühhiaatri poolt, kes on olnud rohkem kui 40 aastat selles meditsiinis).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Oleks tore, kui saaksite selle saata. Ja kui sellel on ingliskeelsed subtiitrid, oleks see veelgi toredam. Tänan teid!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
jah teil vedas , ma kontrollisin seda ja te saate kasutada tõlke inglise keelt.
postitan selle uues teemas ( sest1 selle nii palju teavet ja tunnen vajadust seda teistega jagada , see nagu ei olegi blablabla , vaid tõeline üksikasjalik esitlus)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha raske hoida kavas kord kuus, kui teile meeldib aine. Miks sa tahad koksi proovida? Ma arvan, et teil on vale motivatsioon isegi alustada seda.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ma proovin päris palju aineid lihtsalt uudishimu pärast, kuidas see tundub. Ei ole kunagi teinud ühtki neist rohkem kui kaks või kolm korda, heroiini, fentanüüli, kanepit, spidit. Ühtegi neist ma ei teinud rohkem kui kaks korda ja nüüd olen uudishimulik koksi suhtes.
 
Top