• Willkommen im Germany Teil des Forums. Denken Sie daran, dass das Posten von Kontakten (Jabber, Telegram, Signal und andere) zu einem permanenten Verbot führen wird! Wenn Sie sich entscheiden, etwas zu kaufen oder zu verkaufen, ohne ein Treuhandkonto zu benutzen und Geld verlieren, können wir Ihnen nicht helfen.

Dead Drop Surnud tilgad Saksamaal - mis linnas?

The best city for dead drops?

  • Berlin

    Votes: 12 23.5%
  • Hamburg

    Votes: 5 9.8%
  • Köln

    Votes: 11 21.6%
  • Frankfurt am Main

    Votes: 4 7.8%
  • München

    Votes: 8 15.7%
  • Stuttgart

    Votes: 5 9.8%
  • Düsseldorf

    Votes: 2 3.9%
  • Leipzig

    Votes: 1 2.0%
  • Dortmund

    Votes: 2 3.9%
  • Essen

    Votes: 1 2.0%

  • Total voters
    51

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hei Breaking Bad'i kogukond

Kui te ei tea, mis on surnud tilk, lugege siit: Dead Drops

Oleksin huvitatud, kus te oleksite huvitatud, et saada surnud tilgad kõikide tooteliikide jaoks. Küsitlus on pigem asukohaga kui tootega seotud.

Jäta julgelt oma hääl küsitlusse, kui sinu piirkonda/linna ei ole siin, siis võid jätta oma tagasiside kommentaariumis

Tervitused,

Gordon
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kuidas seda täpselt mõista? Puhta statistikana või tehinguna? Vastasel juhul oleks Heisenbergi töö asjata:)
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Üks asi korraga :D
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
:) Jaja ok Minu nurk on täiesti kadunud..... lihtsalt mõtle, millise linna me võtame.....Tean vähemalt "kuuldust", et seal on ka palju kliente....
Hannover/Brunswick
 

BuddahBrot

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Valisin Kölni, kuid kogu NRW oleks ideaalne. Paljud suured linnad on üksteisele lähedal. Hea infrastruktuuriühendus auto, bussi ja rongiga. :)
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Saksamaal on palju võimalusi, mida rohkem maapiirkonnas, seda parem - siin minu piirkonnas on palju objekte ja kohti, mille hulgast saab valida
 

dr.window

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 6, 2023
Messages
33
Reaction score
8
Points
8
Kus on maaelu teie jaoks? sarnane minu jaoks, kuid siis peab see leidma ka ostjad.
 

psychedeliclab

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Olen pärit ddorfi ümbrusest, kus on palju vanu hooneid. Loomulikult tuleb minna suurlinnadest välja ja leida palju vanu talusid ja suhteliselt puutumatut maastikku. Aga ma arvan, et kui sa piisavalt otsid ja ei asu Berliini kesklinnas, leiad palju kohti, mis sobivad turvaliseks tilgutamiseks. Võid kasutada ka Urban Explorer kaarti, kus on palju vanu hooneid ja punkreid jms. näha.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Samuti pidin ma mõtlema geocachingule. On olemas lõputud kaardid, millel on etteantud peidukohad ja seega üldiselt piirkonnad, mis on head peidutamiseks!
 

Dr.sins

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 22, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Nürnberg
Te ei taha siin kuulsaks saada ja räppariks saada. Me tegutseme vaikselt ja pimedas. Me ei vaja tähelepanu ega fänne, ainult eurod loevad. Sellepärast ei tule siit ühtegi räpparit haha nad kõik on ikka edukalt süsteemi integreeritud. Yalla saadab dead Drop siia, sest meid ei olnud võimalik valida.
 

MrStash

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Te ei pruugi seda uskuda, kuid Nürnbergis on väga suur narkootikumide valdkond. Siin saab palju raha teenida. Minu arvates eriti opiaatide ja surnud tilkadega.
Olen rääkinud paljude narkomaanidega ja enamik neist telliks, kuid post on liiga ettearvamatu. Kui see hilineb päevi ja kogu raha on kohaletoimetamisel, siis on see jama. Sellepärast ei tee seda enamik inimesi.
Aga kui nad saaksid oma varud kohe tilkudest kätte, siis näeks asi hoopis teisiti välja. Isegi parem kui edasimüüja, kellel pole alati aega.
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
:)
Põhjamere poolsaarel Jeve , WHV , Leer mida iganes
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
hea pärastlõuna, küsimus Hispaanias, kas te soovite ka surnud tilkasid teha? Olen huvitatud
 

QWERTZ8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bittefeld Leipzig Krostitz Delitzsch - ilma lõpuni nõudmata
 

wareyyk

Don't buy from me
New Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Minu esimene mõte oli ka Berliin, kuid arvan, et konkurents taksodega on seal liiga suur ja klientide jaoks lihtsam. Täpselt sama on näiteks Kölnis. Sa ei pea minutitki Telegramist otsima ja sul on 20 inimest, kes sulle selle sularaha eest otse ukse taha toovad.
 
Top