Fentanüüli süntees

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Ma olen näinud, kuidas kartellid teevad seda ilma hingamisaparaadita T-särgis tünnides, kus on kleepsu.....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Jah selle kena saade, mille nad VICE ja üldse USA televisiooni klounidele üles panevad. See ei ole muidugi reaalne, müüt sellest, et F-i toodavad sajad väiketootjad, kes segavad saalides mõnes vanas potis 50 kg F-i kottides lihtsalt seina ääres, tule, kontrollige tegelikkust. Kartellid peaksid tarnima lähteaineid ja võtma toote maha turustamiseks ja müügiks. Miks peaksid nad tootmise sisse ostma, kui nad võivad lihtsalt mõned inimesed teelt ära haarata ja sundida neid seda tegema, et neil lubataks elus püsida? Meetodid on ilmselt peaaegu realistlikud, mastaap ei ole, muidugi nad juhivad selleks superlaboreid ja kogu lugu paljude väiketootjatega on lihtsalt pettus pärast seda, kui nende metamfetamiini superlaborid liiga tihti ründasid.

Mis siis toimub? Mehhiko ei tee enam palju Crystal Methi lihtsalt mõned razemic meth lõigatud N-ISO. Kogu tõeline d.Meth tuleb Hiinast ja piirnevatest riikidest, kus triadid on üles ehitanud tohutuid tootmisvõimsusi, kuid nad ei saa enam Hiinas palju müüa ja teised SE riigid on samuti kõvasti maha surunud. Nii et selle asemel, et müüa Methi lähteaineid Mehhikosse, müüvad nad toote otse ja kõik on rahul. Kuigi nad ei saa toota ja müüa Hiinast Mehhikosse, näiteks USAsse, on see poliitiline küsimus ja kuna triadid ja Hiina kommunistlik partei on mõnes Lõuna-Hiina piirkonnas tihedalt seotud, sõlmisid nad kokkuleppe: F superlaborite ja d.Methi jaoks otse. Kartellid on rahul, sest nad vabanesid tüütutest Methlaboritest ja neil on vaja ainult palju kompaktsemaid F-laboreid ja hiinlased, kuna nad teenivad endiselt raha ja veel rohkem, kui F toodetakse odavalt ja müüakse USAsse, võtab muidugi ära LKA traditsioonilise musta raha allika, nad sõltuvad juba ammu heroiinikaubandusest oma mustade operatsioonide jaoks ja see lihtsalt kuivas kokku.
Ma võin siiski õnnitleda Hiina tarku juhte selle geniaalse plaani eest, et CIA-d rahastada. Vähemalt tundub, et keegi tõesti hoolib maailmast. ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Olemasoleva teabe kohaselt toodetakse Mehhikos amfetamiini bensüültsüaniidist (või bensüülkloriidist) lähtudes APAANi, BMK ja sipelghappe/metüülamiini kaudu. Saadud ratseemiline metamfetamiin lahustatakse seejärel, kasutades tõenäoliselt viinhapet või selle derivaati (nt dibensoüülviinhapet), saades soovitud (+) metamfetamiini (st dekstrometooni). Lõpuks töödeldakse vaba alus HCl-ga, et saada lõpptoode, st "jää". (-) metamfetamiin visatakse ära, kuna see on inaktiivne. Saadud jää sisaldab endiselt väikest kogust (-)meta (mõned protsendid, nagu on tuvastatud kiraalse HPLC abil), kuid see ei mõjuta toimejõudu. Ilmselt on tegemist kasumliku ja tõhusa menetlusega, hoolimata sellest, et üks pool (-met või levomet) visatakse ära.
Tundub, et nad ei kasuta mingeid kiraalseid lähteaineid (nt +efedriini või +pseudoefedriini), erinevalt mõnest teisest tootjast.
Seega on Mehhiko jää tõenäoliselt ehtne, "made in Mexico" toode.

Kuid fentanüüli tootmisel näib, et Mehhiko on palju vähem iseseisev, sest väidetavalt sõltub ta mõnest imporditud lähteainest. (Siiski on see odav). Palju enam 3-Me f. ja karfentaani puhul. (Tegelikult neid seal vaevalt toodetakse, kuigi see võiks olla väga kasumlik).

Nad võiksid olla huvitatud tööstusliku oskusteabe ostmisest, et saada täielikult iseseisvaks.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Võib-olla on @OrganicGuy007 ikka veel selle India super-keemikute ühe poti meetodi mulje all, kus nad segavad kogu jama kokku, segavad ja valavad otse diileri laktoosile.
 

rss

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
ühe poti süntees ei ole muidugi õige tee, kui olete tõsine kokk & tõepoolest on ülaltoodud süntees vananenud. on veel mõned meetodid, mida ma tean, mis on palju lihtsam ja lühem kui ülaltoodud. ma arvan, et @OrganicGuy007 sai rohkem kogemusi selles valdkonnas, ma tahan teada tõhusamat meetodit, mida ta teab & tahab jagada.
 
View previous replies…

OrganicGuy007

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2023
Messages
4
Reaction score
18
Points
3
See ühepajatöö sobib hästi, kui te teate Jounrla paberi viga. Asi on... te ei saa lisada seda propionüülkloriidi happelisse reaktsioonisegusse, kui te seda teete, siis saate lõpptulemusena ANPP ja mitte midagi muud (tehtud ja kontrollitud FTIR-iga, samuti kontrollitud kahes erinevas teaduslikus aruandes, mis on tehtud DEA taotlusel). Enne propionüülkloriidi lisamist peate tegema selle rm neutraalse pH-ga. See on väga kummaline, et seda ei ole selles Gupta ajakirjas kirjas märgitud, igatahes on see fakt juba aastaid tagasi ja see on põhjus, miks paljud inimesed nimetavad Gupta ühe poti meetodit võltsitud ajakirjaks. See ei ole võltsitud, nad ainult ei lisanud kõige olulisemat teavet, mida nad põhistavad enne PC lisamist.

Viimane, mida ma pean ütlema, on see, et buturüülfentanüül on kahtlemata kõige eufoorilisem fentanüüli derivaat neist kõigist (ma proovisin umbes 7 või 8 neist ja buturüülfentanüülil on võrreldes teistega parem buzz), nii et vahetage see propionüül buturüülkloriidi vastu ja te saate Butrylfentanüüli lõpptootena (viimasel on ka kõrgem ohutusindeks peale selle, et see tekitab meeldivama buzz'i).

Jah, fentanüülide tegemiseks on palju paremaid viise.
 

rss

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@OrganicGuy007 nii on asi - tuleb lisada NaOH, kuni ph on neutraalne, siis lisatakse PC & järgmised sammud on samad, see takistab ANPP moodustumist. kas mul on õigus?

Tänan, et räägid butüriil fentanüülist . see on eufoorilisem, kuid vähem tugevam kui fent, kas sa saad öelda, milline on fent & butüriil fentanüüli tugevuse suhe?

kas te arvate, et gupta meetod pärast korrigeerimist on väga efektiivne meetod? või on seal rohkem häid meetodeid...?
 

OrganicGuy007

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2023
Messages
4
Reaction score
18
Points
3
Allmaailmas kasutatakse ka teisi meetodeid, kuid mulle tundub, et on rumal neid tasuta välja anda, sorry, et sõber ei saa seda teha. Enamikku DEA analüütilisi aruandeid ei leia veebist, nad postitavad ainult teatud CC-intraneti servereid ja seal on, kus on hea kraam. Internetis näed ainult patente ja vanu ajakirju, uusi ja kõige huvitavamaid (mis puudutavad tootmise arengut Mehhikos) ma ütleksin, et 95% neist leiab ainult CC-intranetist valitsuste ja teadlaste jaoks.

Hiljuti läksid mehhiklased piperidoonilt üle 4-anilinopüridiinile + tionüülkloriidile, mis on põhitootmise algkomplektiks, kuna USA valitsus on rängalt vastu võtnud kõik piperidooni tootjad kogu maailmas. Ma arvan, et see on mõttetu, kuna piperidooni on põrandaaluste jaoks üsna lihtne valmistada. Kui te googeldate Sheng-Hsu Zee "A new process for the synthesis of fentanyl", siis tõenäoliselt leiate selle Sheng-Hsu Zee meetodi ikka veel internetist.

Buturüülfentanüül on umbes 0,25 kuni 0,3 fentanüüli potentsi. Minu arvates on ohutusindeks ED vs LD palju olulisem kui miski fentanüülide osas. Võtame Acetylfentanyl, mis on kõige ohtlikum, kus 2mg on hea annus ja 4mg on surmav ja minu jaoks on see täiesti hull ja ei sobi narkootikumide turule. Buturüülfentanüülile on minu arvates vaja 3,5x kuni 4x suuremat annust, et suruda hingamist nii palju, et see põhjustaks surma. Buturüülfentanüülil ei ole seda äärmuslikku "aju tuimestamist" (või kuidas iganes sa seda nimetada tahad) nagu teised fent'id, see on ka põhjus, miks ma pean seda palju ohutumaks lisaks kõigile muudele eelistele sellega.

3-metüülfentanüülil on ka kõrgem ohutusindeks, kuid selle 3-positsiooni metüleerimine on keeruline ja seetõttu teevad seda väga vähesed (3-metüülpiperidoon on ka kallis, 1500-2500 dollarit 100gr eest Hiinast). Samuti on sellel kahekordne kestus ja parem buzz, nii et minu arvates on 3-metüülfentanüül THE #1 fentanüül narkootikumide turul.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
3 metüülfentanüüli kaudu 3-metüül-4-piperodooni tavalistes tingimustes ei toimi, te ei saa fenetüülrühma lisada asendamata piperidooniga sarnastel tingimustel. 3-metüülfentanüüli saadakse nüüd 2-fenüületüülamiinist, metüülakrülaadist ja metüülmetakrülaadist.
On ka huvitavamaid viise 3-metüülfentanüüli tootmiseks ja bensüülrühma eemaldamiseks gaasiga (fosgeen)...
Minu arvates on 3-metüülfentanüül edukam analoog ja üks parimaid. Karfentaniil lööb inimesed kohe välja, erinevalt 3-metüülfentanüülist, mille toime on peaaegu sarnane heroiini omaga
 

itsbluesky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 21, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
kuulsin, et jäääädikhappe asendamine katalüütilise koguse tsinkkloriidiga on see, mida peaks tegema, et endine oli desinformatsioon ja vähendab saagist tõhusalt kuni 55% (st ~12-33%).
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
3-metüülfentanüül on vana ühend, mis pärineb aastast 1973 ja 1974. Seda on tegelikult aeg-ajalt tuvastatud tänavaturgudel, kuid mitte liiga sageli.

Seda ühendit (cis/trans seguna) on suhteliselt lihtne sünteesida neile, kes teavad, kuidas seda teha.

Kõigepealt liidetakse 2-fenüületüülamiin metüülmetakrülaadiga (või selle etüülestri analoogiga) (asa-Michaeli liitumine), mis lõpetatakse spontaanselt, kui see on lõpule viidud (teist liitumist ei toimu). Seejärel reageeritakse saadud monoadukt otse metüülakrülaadiga või selle etüülestri analoogiga (mis kujutab endast teist asa-Michaeli liitumist) ja saadud aminodiester allutatakse Dieckmanni kondensatsioonile (selle kondensatsiooni jaoks on olemas mõned lihtsad, väga tõhusad uuemad protokollid). Pärast happelist hüdrolüüsi/dekarboksüleerimist (20% HCl või 50% H2SO4) kasutatakse saadud 3-metüül-N-(2-fenüületüül)piperidooni (saadud suure üldsaagisega) reduktiivseks aminatsiooniks aniliiniga (NaBH3CN või NaBH(AcO)3 abil. cis/trans segu saadakse ~6:4 -7:3 vahekorras, mõõduka saagisega. (On olemas paremaid redutseerivaid aineid, mida siinkohal ei ole nimetatud).

Vaheühendi cis/trans segu on probleemiks, kuna seda ei ole lihtne lahutada, välja arvatud kromatograafia. (On olemas mõned kristalliseerimismenetlused). +/- cis 3-MF-i tugevus on umbes 8 X fentanüül ja toime kestab palju kauem, kuni 12h, erinevalt fentanüülist (1-2h). Ainult + enantiomeer on aktiivne, - ei ole. +/-trans 3-MF on palju nõrgem, umbes fentanüül ise. See on soovimatu isomeer ja seda on vaja eemaldada. (Kui see esineb märkimisväärses koguses, vähendab see ilmselgelt tugevust). Süntees viiakse lõpule propionüülkloriidi (vähem eelistatult propioonanhüdriidi) abil ja toode sadestub oksalaatsoolana (erinevalt fentanüülist, mis on monotsitraadisool). Seda ei kohtasta tänaval nii sageli, sest süntees on tegelikult keerulisem kui eespool kirjeldatud (protseduur peab olema teada ja üksikasjalikult arusaadav). Samuti on segu cis-trans eraldamine töömahukas ja trans-isomeer läheb kaduma, s.t. visatakse ära. (Üksikasjalikud suuremahulised menetlused võivad olla spetsialistidele kättesaadavad, mis on väga kallid).

Bensüül-3-metüül fentanüül ei ole praktiliselt kasutatav 3-MF-i lähteaine, välja arvatud juhul, kui kellelgi ei ole juurdepääsu 2-fenüületüülamiinile või selle lähteainele, bensüültsüaniidile. Isegi siis on olemas ümberkaudsed meetodid.

Fakt on see, et +/- cis-3-metüül fentanüül on üsna surmav aine, kui seda ei lahjendata ja doseerita õigesti (seda oskavad teha ainult asjatundjad, isegi kui tundlikud inimesed võivad hingamisdepressiooni, st spontaanse hingamise seiskumise tõttu üle doseerida ja surra, nagu see on heroiini puhul).

Hoopis teine asi on see, mida kasutajad tegelikult turgudel kohtavad. See ei pea olema üldse 3-MF, pigem fentanüül või isegi mõni nitaseen.
Ei ole mingeid lihtsaid vahendeid, et teada saada, mis on segu sisu.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Te kõik olete mõned targad MF-er'id!!!

Fent argument on olnud minu jaoks väga huvitav. Ühest küljest on teil toode, mis on tõhusam, odavam ja lihtsam meetod tarbimine. Teisest küljest on üleannustamine, laboratoorsed õnnetused ja minu arvates on see suurepärane mürk pahatahtlike kurjategijate jaoks. See, mida näete filmides, "mees mürgitab kogu oma linna veevarustuse ja tapab tuhandeid" tüüpi jama (mida ei juhtu kunagi, btw).

Ma arvan, et @OrgUnikum ütles seda propagandajuttude kohta, kus politseinikud lihtsalt vaatavad Fent ja võtavad üleannustamise. Iga lugu, mida ma olen Fenti kohta kuulnud, on meedia poolt sensatsiooniliseks muudetud.

Lõpuks arvan minu jaoks, et selle asemel, et vaadata seda kui "mürki", tuleb seda vaadata nagu paljusid teisi väga lenduvaid, ohtlikke, ilusaid asju, mis pärinevad teadusest ja loodusest; austusega, väga suure austusega. Lähenete sellele nagu plutooniumile. Kui te teate, et te ei saa plutooniumile praegu ohutult läheneda, siis peaksite end selle aine tasemele viima, millega te töötate. Kui see tähendab hullumeelset isikukaitsevahendit, Naxalone'i kohapeal, assistenti (kõike eelnimetatut), siis peaksite olema piisavalt tark, et teada, et ei tohi sellega jamada, kuni olete nõuetekohasel austuse tasemel.

Olge lihtsalt arukas, olge ohutu, teadke, millega te töötate, ja austage seda!
 
Top