Kõrgeima saagise ja kvaliteediga NOIDSi prekursor (5FADB/5CLADB/ADBB/FUB/JWH/Sgt jne. )ja tooraine tarnimine, 100% positiivne tagasiside, 100% turvaline saatmine.

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

Ilusat nädalavahetust kõigile!🎉

Kui teil on mingeid erinõudeid valmistoodangu värvi kohta, palun andke mulle eelnevalt teada, ma võin spetsiaalselt teie jaoks ette valmistada!💰Armastust ja heaolu!

Armastust ja heaolu🎆
EQ9lztaAyx
EQ9lztaAyx
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
See on peamine põhjus, miks me teeme oma tooted alati valdavalt valgeks, sest valget saab hõlpsasti muuta mis tahes värviks, samas kui teisi värve ei saa muuta valgeks! Kui soovite teha paberit, siis arvan, et meie tooted on kindlasti teie parim valik!
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Kaupade saatmine📦📦💰💰🫰🫰.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Tänan teid oma poisid tagasiside, rahu ja heaolu eest🍀🎇🎆

XxT4lErMIQ
WqySY09I4X
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
X6aX3O72K8

Kallid sõbrad🥰:
💌Kuna on olnud inimesi, kes on püüdnud telegramil meie kontot jäljendades petta, siis selleks, et uusi kliente ei saaks petta, oleme ostnud tasulise konto @flyrc, mis on meie ainus konto, ja nullime kanali avalikult, et inimesed saaksid seda tagasi saada.🔝
Kanal hakkab kasutama meie eelmist kontot @FLYRCLAB ja me oleme uuendanud oma kontot bbgate foorumites samal ajal, konto kasutab unikaalset kontot @flyrc, 💍veelkord tahaksin avaldada tänu hr @HEISENBERGile, kes aitas meid foorumites ja aitas meil saada foorumi konto @flyrc.💐
💋Oleme loonud ka privaatse grupi, kuhu pääseb ainult minu kutsel ja kuhu kuuluvad minu arvates parimad kliendid (ma eelistan neid nimetada partneriteks!)💘. Ma postitan privaatgruppi rohkem teavet ja pilte, mis minu arvates on kasulikud, et vältida veelgi enam võimalikku ohtu, et petuskeemide või konkurentide (enamasti müügimeeste) poolt varastatud fotod ja tekstisõnumid on varastatud.😜
🫰Final, kui te ei ole kindel kaubanduses, palun minge bbgate'i foorumitesse ja algatage eskrootkaubandus, me toetame teid alati eskrootkaubanduse abil, et tagada ohutu kaubandus.💰
Loodan, et teil kõigil on suurepärane päev!🎉
Parimad soovid❤️
From @flyrc
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Te ei pea kunagi pettuma meie eellaste kvaliteedis! Sada protsenti unikaalne
VtHluaPWpN
 

noimNeb

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Müüja on uskumatult ehe inimene ja sünteesiprotsess kulges müüja abiga sujuvalt! Tänuavaldused.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Vabandust hilise vastuse eest, tänan teid tagasiside eest, ilusat päeva, mu sõber
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Teade 46 aine, sealhulgas bromorfiini lisamise kohta narkootiliste ainete ja psühhotroopsete ainete kontrollitavate sortide täiendavasse loetelusse, mis ei ole ravimvormingus.
Vastavalt narkootiliste ja psühhotroopsete ainete haldamist ning narkootiliste ja psühhotroopsete ainete järelevalvemeetmeid mittefarmatseutilises kategoorias käsitlevate määruste asjakohastele sätetele on avaliku julgeoleku ministeerium, riiklik tervishoiukomisjon ja riiklik ravimiamet otsustanud lisada 46 ainet, sealhulgas buprenorfiini, narkootiliste ja psühhotroopsete ainete kontrollitavate sortide täiendavasse loetellu mittefarmatseutilises kategoorias (üksikasjad vt lisatud tabelit).

See teade jõustub alates 1. juulist 2024.









Riikliku julgeoleku ministeerium Riiklik tervishoiu ja tervishoiukomisjon Riiklik ravimiamet

16. juuni 2024
JR7B62FDl0
NaAFhLbrfT
B8EZntKWNX
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Kallid sõbrad❤️:
🍀Rahvusvaheline narkootikumide kuritarvitamise vastane päev 26. juunil on varsti tulemas ja me oleme saanud teateid, et juulis toimub Hiinas oluline kohtumine, mille käigus kontroll muutub rangeks, nii et ohutuse tagamiseks plaanime teha pausi mõneks ajaks (See ei ole pikk. Võib-olla nädal või kaks. Me ei ole veel kindel.) pärast selle partii müümist, palun tehke õigeaegselt makse klientidele, kellel on ostuplaan.
Armastan teid kõiki!❤️❤️
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
0QCAmIGaVo

Kallid, sõbrad.❤️
➕Ei jõua ära oodata, et öelda teile head uudist: me oleme tagasi tööl! Tellimusi võetakse nüüd vastu ja nagu Hiina uue aasta ajal, hakkame tellimusi saatma maksmise järjekorras, esimene saadetis peaks minema 10. juulil.
💘Täname teid kannatlikkuse ja usalduse eest, me jätkame teile eelkirjelduste kvaliteedi tagamist! Ma usun, et me saame koos töötada, et saada paremaks ja paremaks!
💐Parimad soovid teile ja teie perele, kui teil on vajadus tellida, võtke minuga õigeaegselt ühendust, varajane makse ja varajane saatmine! Armastus ja heaolu✨
t.me
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
Nüüd on tellimiseks saadaval💪

BCKdNuhSp3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
168
Reaction score
91
Points
28
Deals
18
➕Kuigi keeld ei hõlma meie tooteid, kuid praegu (pärast 1/7/2024)paljud teised Hiina tarnijad ikka veel ebaseadusliku transpordi ja müügi toodete keelunimekirja, mille tulemusena peaaegu kõik tooted saadetakse Hiina tollilaboratooriumi testida, lisaks ajavahemikul 15. juuli ja 18. juuli, Hiina valitsuse kokkukutsumiseks kõrgetasemelise kohtumise, tavaliselt koosoleku ajal kontroll muutub rangeks, et mitte juhtida tähelepanu ,ohutuse, saatmine võib olla vaja edasi lükata 18. juuli (sealhulgas koostisosad), palun ärge muretsege selle pärast, et tagada absoluutne ohutus on eelduseks pikaajalise koostöö meiega, soovin teile kõigile õnnelikku nädalavahetust!💐💐
 
Top