Question Homogeenne pulbriline segu

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tahan segada mdma powded ja maltodekstriini tablettide pressimiseks.
Olen lugenud palju ja ma leidsin, et on tõesti keeruline saada absoluutselt homogeenset pulbrisegu. Ma tahan, et tabletid sisaldaksid täpselt 100mg mdma iga... võib-olla võib olla väike erinevus ütleme nagu 5mg, kuid üldiselt tahan, et nad oleksid peaaegu võrdsed. Kas keegi on proovinud segada kuuliveskis paar päeva ja kas see meetod segab pulbrid hästi. Ma mõtlesin maltodekstriini ja mdma lahustada soojas atsetoonis, et saada mahlapulbri sarnane tekstuur, seejärel segada blenderis paar minutit, seejärel valada segu madalale lamedale taldrikule ja oodata, kuni atsetoon aurustub. Kas see meetod annab mulle hea segunemise ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, homogeense pulbrisegu valmistamiseks on vaja saada sama osakeste suurust.
Mõlemad ained peaksid olema ligikaudu sama lahustuvusega. Ei ole kindel, et see viis lahendab teie probleemi.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere, aitäh... Kas kuuliveski klaasist või keraamilise meediumiga ütleme 24h jooksul saab mdma ja teised inaktiivsed ingridendid sama osakeste suurusega ? Ja kas pärast jahvatamist on vaja täiendavat segamist ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mul on raske vastata cuz mul ei ole nendega kogemusi. Eeldan, et ilmselt on vaja täiendavat segamist.
 
Top