Question Kuidas ma saan kristallmetallist loobuda?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Ma olen lõplikult aru saanud, et olen kristallmetallist sõltuvuses. Ma võin minna 2 nädalat kõige rohkem ilma kristallmetalli suitsetamata, kuid kui ma võtan 1 tabamuse uuesti. selle tagasi alguspunkti.

Ma kasutasin suitsetada iga päev, lõpuks kaotasin oma töö. mul on nüüd uus töökoht, nii et ma õppisin oma mineviku vigadest, tänapäeval ma suitsetan bout kord või kaks korda nädalas u tea lihtsalt, et tulla toime survega tööl.

Eile õhtul vaatasin peeglisse ja nägin, et mu hambad hakkavad pruuniks muutuma ja ma mõtlesin, et kui mu hambad hakkavad mädanema, siis kuidas kurat mu keha seestpoolt välja näeb?

Nii et mingeid nõuandeid, kuidas alustada gettiing täiesti maha narkootikumide?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Meil on foorumis psühhiaater kahjude vähendamise teemas. Ma tõesti soovitan seda sinna postitada ja vaadata, kas doki saab teile nõu anda. Palun kasutage seda ressurssi. Selleks nad ongi siin
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hakake lihtsalt hambaid vähemalt 3 korda päevas pesema, need ei muutu pruuniks ja lisage alustuseks oma hambapastale söögisoodat, hakake lihtsalt enda eest hoolitsema, vitamiinid, mineraalid, hügieen, mõned kosmeetikavahendid ja te näete normaalne välja
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, palun kasutage üldistes osades inglise keelt.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vabandan, see on tingitud Chrome'i automaatsest tõlkest ja ma olen juba kadunud
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hakake lihtsalt hambaid vähemalt 3 korda päevas pesema, need ei muutu pruuniks ja alustage, lisades pastale söögisoodat, hakake lihtsalt enda eest hoolitsema, vitamiinid, mineraalid, hügieen, mõned kosmeetikavahendid ja te näete normaalne välja. nii pidi see olema.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
hakake lihtsalt hambaid vähemalt 3 korda päevas pesema, need ei muutu pruuniks, ja alustage, lisades pastale söögisoodat, hakake lihtsalt enda eest hoolitsema, vitamiinid, mineraalid, hügieen, mõned kosmeetikavahendid ja te näete normaalne välja
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Kõige tähtsam on mis tahes uimastitest loobumisel see, et te ei tule oma eluruumist välja. Lõigake kõik, kes puutuvad kokku teatud ravimiga või asi tegelikult iga ravimiga. Ärge olge seltskonnas, kus narkootikume kasutatakse või isegi mainitakse. Sa pead olema üksi või kellegagi, kes ei puutu sellega kokku. Ja pidage meeles, et see kõik on ajus, te ei pea kasutama mingeid narkootikume, et olla õnnelik. Laske oma ajul taastuda. Palju õnne ma usun sinusse
 
Top