Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ma taotlen juurdepääsu. loodan, et olla aktiivne osaleja selle foorumi ja panustada nii palju kui ma saan ja on minu teadmised.
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
hei ma avastasin teie foorumi kohta hirmus ma tean natuke keemiat ma arvan, et me peaksime saama koos kõigiga hakkama :D
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Tere, ma sooviksin juurdepääsu ka RC-osale, palun, ja see koht on minu kodulehekülg, aitäh!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tere. See on esimene kord, kui me teid näeme. Veeta meiega rohkem aega, kui soovite kutse RC-sektsiooni.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tere tulemast!
Palun jätke siin pärast lugemist arvustus.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Mul on vaja saada juurdepääs rc osakonnale, mida ma tean palju valmistoodetest ja ka ostjale
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
1000 dollarit sõber või Alustage foorumisse panustamist ja võite saada juurdepääsu 👌
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Lahe. Seal on ka mitu kannabinoidide sünteesi retsepti. Täpselt see, mida ma lootsin. Võrreldes ülejäänud saitidega ei ole palju sünteesi retsepte, kuid kui ma õigesti aru saan, on need ainult veel tundmatud (väga eksperimentaalsed?).

Loomulikult eelistan ma pigem "päris THC-d" (mis tahes psühhoaktiivne kannabinoid, mis tekib looduslikus kanepitaimestikus - sünteesitud või mitte, pole minu jaoks oluline).
 

ghr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Ma olen uus siin foorumil, ma tulin hirmus alguses pärast sünteetilisi kannabinoide, mida ma juba töötan siin minu riigis, kuid meil on olnud probleeme mdma, mida laborid on tootnud (kui soovite näha teemat, mida ma lõin umbes) Olen õppinud keemia aluseid ja mul on juurdepääs teatud toorainetele, otsin rohkem teavet, et rakendada end sellele, ma tänan teid tähelepanu eest.
 

o0oo0o

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2021
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Tere. Pikaajaline kuulaja, esimene kord helistaja nii öelda... Hea sait.. Nagu Hive, kuid vähem trolle... Kudos... Soovin teenida oma triibud ja saada mõned RC juurdepääsu...
 
Top