Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Foorumi piisav aktiivsus piisavas mahus
Konto on vanem kui 1 kuu
Või kaubanduslikel tingimustel, juurdepääsu maksumus 1000 dollarit.
Kasutajad, kellel on juba juurdepääs RC-le, võivad kinnitada, et sinna paigutatud teave on seda raha väärt.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Me võime anda juurdepääsu RC-osale ka kasutajatele, kes on sihtrühma tootjad/keemikud/reaktiivide tarnijad/vaimulikud (oleme valmis ka maksma meie foorumi reklaami eest neile).
Üldiselt oleme avatud koostööle ja otsime liiklust, et meelitada sihtrühma.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
tere näen, kui ma saaksin juurdepääsu RC istungile ma tahaksin õppida palju sünteesi kohta ta on sageli aktiivne foorumil ja ma armastan end harida sünteesi kohta 💥💉
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
kogenud usa põhinev importija / turustaja välja mängust hetkeks, tahaks ligipääsu alfa-püros ja jahvatatud amfetamiinide pakkumisele. saab panustada oma 2 senti erinevatel teemadel. just leidsin selle koha, pidage mind kellekski, kes on huvitatud igasugustest teadusuuringutest, eriti katinooni ja trüptamiiniga seotud asjadest..
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
See kõlab õiglane im huvitav, palun andke mulle võimalikult kiiresti teada.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Ma võin kinnitada, et neil on süntees mitte indoolil põhinevate kannabinoidide jaoks, mis muudaks need seaduslikuks Saksamaal, Šveitsis, kellel on ainerühmavastased seadused - potentsiaalselt seaduslik igas riigis, kus on "ainevastane seadus", seega on need kannabinoidid tõenäoliselt seaduslikud kogu maailmas
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nope. USAs ütleb Drug Analogues Control Act (1986?), et kui see kõnnib nagu part, räägib nagu part, on partide isomeer, on partide ester või on kuulutatud mis tahes neist või kujutatakse, et sellel on mis tahes neist sarnane toime... siis on see part. Ebaseaduslik part. See tähendab, et lihtsalt öeldes midagi sellist nagu "see on kanabinoid ja see paneb sind uimastama", on see aine muudetud ebaseaduslikuks. Analoogide seadused on nii laiaulatuslikud ja avatud tõlgendustele (või kuritarvitustele), et on kemikaale, mida veel ei ole välja mõeldud, mis on juba tehniliselt nende seaduste alusel ebaseaduslikud. Lisaks USA-le on ka teistes riikides analoogseadused.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Sooviksin taotleda juurdepääsu RC-tahvlile. Tahaksin panustada oma teadmistega salakeemia tehnikate ja ressursside kohta, aitaksin hea meelega uustulnukaid nende probleemidega ja mulle meeldib arutada uusi ravimi valmistamise protsesse salakeemikutega üle maailma, olen kirjutanud huvitava artikli siinkohal

Kingitus salakeemiaarmastajatele - mõned raamatud, mis minu arvates sobivad teile
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Lugupeetud liikmed,

ma tahaksin teiega jagada mõningat teavet, kuid ma ei taha, et teave oleks kõigile internetis kättesaadav.

Ma olen selles foorumis väga uus, kuid olen juba panustanud uudse meetodi boorhüdriidi sünteesiks.

Palun andke mulle juurdepääs RC-piirkonnale, et saaksin seal rohkem tundlikku teavet postitada. Ma olen muidugi ka väga uudishimulik, mida ma leian RC-piirkonnas.

Lugupidamisega
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Saatke mulle isiklikke sõnumeid koos teabega, mida soovite sinna postitada.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Ma tõesti armastan seda foorumit, ma tean, et ma ei ole pikka aega olnud, kuid te olete näinud, et ma olen peaaegu kogu päeva veetnud ühendades lugemist ja püüdnud aru saada.

Ma tahaksin hea meelega pääseda RC-osakonda ja uurida selle sisu. Ma olen uus keemia ja ma tõesti tunnen, et ma olen selle maailmaga ühendatud ja ma usun, et see foorum on minu uus pere @HEISENBERG
 
Top