Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Ma võin kinnitada, et neil on süntees mitte indoolil põhinevate kannabinoidide jaoks, mis muudaks need seaduslikuks Saksamaal, Šveitsis, kellel on ainerühmavastased seadused - potentsiaalselt seaduslik igas riigis, kus on "ainevastane seadus", seega on need kannabinoidid tõenäoliselt seaduslikud kogu maailmas
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nope. USAs ütleb Drug Analogues Control Act (1986?), et kui see kõnnib nagu part, räägib nagu part, on partide isomeer, on partide ester või on kuulutatud mis tahes neist või kujutatakse, et sellel on mis tahes neist sarnane toime... siis on see part. Ebaseaduslik part. See tähendab, et lihtsalt öeldes midagi sellist nagu "see on kanabinoid ja see paneb sind uimastama", on see aine muudetud ebaseaduslikuks. Analoogide seadused on nii laiaulatuslikud ja avatud tõlgendustele (või kuritarvitustele), et on kemikaale, mida veel ei ole välja mõeldud, mis on juba tehniliselt nende seaduste alusel ebaseaduslikud. Lisaks USA-le on ka teistes riikides analoogseadused.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Soovin taotleda juurdepääsu sellele jaotisele. Mul on sügavad teadmised ja palju arvamusi, nii et ma arvan, et ma oleksin seal kasulik. Okei, aitäh.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mind huvitab, kuidas antakse inimesele juurdepääs RC-osale? Ma olen selle üle mõelnud, kuna olen märganud, et seda ei anta lihtsalt, nagu on konto.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Mul on Alpha-PiHP.
Pean saama juurdepääsu RC-osale, enne kui ma hakkan nägusid sööma.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Kas ma olen piisavalt aktiivne, et saada juurdepääs RC-osale?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Kas ma kvalifitseerun RC-komisjonile? Seal on mul kõige rohkem kogemusi ja ma arvan, et mul oleks seal rohkem pakkuda
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Soovin saada juurdepääsu RC-osale
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Id armastan juurdepääsu RC-osale, et saaksin rohkem teadmisi sünteetiliste kannabanoide kohta. Id nagu lõpuks vecoming müüja väikeses ulatuses
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Tahate liituda, minu kannabinoidide tarnija arreteeriti, läksin küülikute augu alla, et saada oma käed uuesti kätte :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
hea õhtu, ma sooviksin juurdepääsu rc-le, kuna ma avastasin teid, minu elu on muutunud... tervitused
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Tere see sait on vinge ma olen olnud seda juba mõnda aega ja kaotasin oma vana konto see ei ole enam olemas ma ei saanud kunagi vaadata rc lehel ma loodan, et saada Invite!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Tere. Soovin juurdepääsu rc-osale. Soovin panustada nii palju kui võimalik. Ma võin ka panustada, lisades vajadusel sisu muude äritegevuse aspektide kohta.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sooviksin juurdepääsu RC-osale, mul on infosid uute RC-opioidide kohta, mis tulevad välja järgmisel kuul . Mul on ka sügav kogemus opioidide RC mängus. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kas ma saan veel juurdepääsu? Ma olen siin juba mõnda aega olnud ja mul on mõistlik hulk korralikke postitusi
 
Top