Question Kuidas te pimedasse võrku saate?

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
Tänane küsimus on :

Kuidas saada darknetis kõige ohutumal viisil (Meil on ikka veel paranoia, isegi meil on saba😓)
ja kui selle parem viis me muudame oma sisselogimise viisi (y)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kasutage VPN-i ja tor-brauserit
 

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
Tor automaatselt paigaldatakse Tails operatsioonisüsteemi ja Tails ei tööta VPN-iga, välja arvatud mõnes olukorras, ma näitan teile, miks :

Kas ma saan kasutada Tails'i koos VPN-iga?

Praegu ei tööta Tails koos VPN-idega.

Tor pakub anonüümsust, tehes võimatuks, et üks punkt võrgus teaks nii ühenduse päritolu kui ka sihtkohta.

Erinevalt Torist ei paku VPN-id tugevat anonüümsust, sest VPN-teenuse pakkuja näeb nii seda, kust te ühendute, kui ka seda, kuhu te ühendute.

Kuid VPN-idel on Toriga võrreldes selged eelised mõnes olukorras, kus tugevat anonüümsust ei ole vaja, näiteks:

  • juurdepääs veebilehtedele, mis blokeerivad Tor'i või millele saab ligi ainult teatud riigist.
  • videokonverentsi vahendite, nagu Jitsi või Zoom, kasutamine.
  • juurdepääs privaatsetele VPN-teenustele, näiteks intranetile või jagatud kaustadele.
  • Interneti sirvimiseks suurema kiirusega kui Tor.
Kaalume praegu VPN-toe lisamist ka Tails'ile:
  • Lisades teise brauseri, mis kasutaks Tor'i asemel VPN-i. (#19465 või #19942)
  • Andes võimaluse kasutada Tor'i asemel VPN-i kogu süsteemi jaoks ja ikka veel Tor Browser'i, et kasutada ainult Tor'i (#19901)
Lisateavet leiate meie VPN-toetusega seotud plaanist.
 

marekzmarek

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
54
Reaction score
42
Points
18
Deals
14
Ei pea kasutama vpn-i sabasid. Piisab vpn-i kasutamisest üle tor-võrgu. Lihtsalt käivitage vpn andmeallikas seadmes pärast toriga ühendamist. Töötab üsna kiiresti, kuid ma arvan, et see sõltub andmeoperaatorist.
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
Kasutage VPN-i, võltsige MAC-aadressi, kasutage TOR-i ja kasutage VM-i ja u oleks üsna ohutu.
U ikka ei oleks 1000% turvaline, kuid selle ei ole vaja olla nii hästi kaitstud, kui u müüa mõned ravimid darknetis.
 

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
Ei tõepoolest, me ei müü kahjulikke või enesetaputooteid, me kasutame juba TORi
Me lisame spoof mac aadressi ja vpn meie nimekirjas täname teid poisid vastamise eest 🙏
(on vm lihtne luua?)
 

Interpol

Buying through escrow
New seller
Language
🇩🇪
Joined
Oct 1, 2024
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
VM on väga lihtne kasutada, kui u kasutada windows i can send u midagi "be invisible with windows" seal on kõik u vaja.
U tõesti vaja kasutada veracrypt on ur VM.
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
te parem ei ole selle teema suhtes paranoiline. Kui politsei või häkker tahab teada teie asukohta ja teavet teie kohta, siis 98% juhtudest saavad nad selle teada.
 

OperationHasj

Buying through escrow
New seller
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
24
Reaction score
42
Points
13
jah, see on tõsi, et me tahame vaid igaks juhuks mõningast ohutust, kui
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Tor on selleks parim viis. Mine lihtsalt torproject.org, nad annavad sulle kogu info selle seadistamiseks. VPN-i kasutamise kohta olen kuulnud erinevaid arvamusi. TorProjecti seisukoht on, et seda ei tohiks teha, kui te ei tea, mida teete. Kui te otsustate hankida VPN-i, siis kasutage tasulist. Mina kasutan Mullvad. Samuti oleksin kursis ka PGP-ga.

Pärast seda, kui olete üles töötanud, olge lihtsalt ettevaatlik linkide agregaatoritega, mida kasutate. Mulle meeldib daunt.link.

Kui te alles uurite, siis võiksite koos Toriga ka I2P-d kontrollida. I2P-d on veidi raskem sisse seada, kuid see ei ole halb.
 
Top