• Welcome to the Australian section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Cocaine MDMA Methamphetamine Otsite kindlat tarnijat Austraaliasse.

Wiggingthefukoutman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
otsin kindlat tarnijat mdma, kokaiini, met ja ecstasy või 2-cb pillidele Austraaliasse Olen valmis lendama välismaale, et kohtuda näost näkku, et luua kindel ärisuhe.
ma olen rohkem kui õnnelik, et pidada läbirääkimisi väga mõistliku hinna üle, et tagada toote turvaline transport Ma olen ka valmis levitama mis tahes tollile, mis teil võib olla või mida võite saada, et aidata mind ja minu meeskonda.
väga professionaalne raha esimene mõtteviis me kõik tahame lihtsalt nautida elu ja oleks palju pigem pikk sujuv äri siis lühike organiseerimata jama nagu mõned ringid.
palun võtke minuga ühendust, kui olete mis tahes abi saame midagi tööd.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ehitame 2C-B tehase Austraalia jaoks!
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Kas teil on Austraalia tumedate võrkude turg? Kas teil on mingeid darkneti müüjaid Austraalias? Kui jah - palun andke mulle PM-is teada, kuidas neid leida.
 

cylencia

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
minu teada ei ole ainult austraalia turgu, kuid dreadil on hea austraalia müüjate kogukond. ka siit võib leida mõned asjad nagu bute, dimetokaiin ja tianapentiin.
 

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
51
ikka veel otsivad ?
 

3mmc4cmceuropa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hämmastav mõtteviis minu sõber. hmu rääkida paremini
 
Top