LSD Legend: 60ndate LSD-revolutsiooni taga olev mees suri 75-aastaselt - ta valmistas 250 miljonit annust "oranži päikesepaistet

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
  • Nicholas Sand suri 24. aprillil 75-aastaselt oma kodus Californias südameataki tagajärjel
  • Ta oli ebaseaduslik keemik, kes sai 60ndatel aastatel kuulsaks, luues suuri partiisid oma LSD kaubamärki "Orange Sunshine".
  • Sand oli vastutav enam kui 250 miljoni happedoosi valmistamise eest.
  • Ta uskus, et suudab maailma rahumeelseks muuta, kui kõik võtavad psühhedeeliat.
  • Sand sündis New Yorgis, kuid kolis hiljem San Franciscosse, kus ta koos oma kurjategija Tim Scullyga LSD-laborit pidas.
  • Nad mõlemad vangistati 1973. aastal ja Sand läks hiljem 20 aastaks põgenema.
Nicholas Sand, ebaseaduslik keemik, kes sai 1960ndatel suurte LSD-partiide loomisega kurikuulsaks, on surnud 75-aastaselt Californias.

New Yorgis sündinud nõukogude spiooni poeg oli oma kurikuulsa ja pika karjääri jooksul vastutav enam kui 250 miljoni puhta LSD-annuse valmistamise eest kogu Ameerika Ühendriikides.

New York Timesi andmetel suri ta 24. aprillil oma kodus Lagunitas'is, Californias, unes pärast südameinfarkti.

Sand oli 1960ndate lõpus saanud kultuskujuks oma ülipopulaarse "Orange Sunshine" happe kaubamärgiga.

OKYdvjVA4y

Nicholas Sand, ebaseaduslik keemik, kes sai 1960ndatel suurte LSD-partiide loomisega kuulsaks, suri eelmisel kuul oma kodus Californias 75-aastaselt.

Ta oli end ise keemiat õpetanud ja alustas oma keemikukarjääri, valmistades ise ehitatud laboris oma ema New Yorgi pööningul hallutsinogeeni dimetüültrüptamiini, kui ta oli kõigest 20-aastane.

Pärast oma esimese annuse LSD võtmist New Yorgis, kui see oli veel seaduslik, oli Sand asunud uskuma, et saab psühhedeelikumidega maailma muuta ja päästa.

"Minu esimene kogemus happega muutis kõike... Ma hõljusin selles tohutus mustas ruumis," ütles ta 2015. aastal tema elust rääkivas dokumentaalfilmis "The Sunshine Makers".

"Ma ütlesin: "Mida ma siin teen?". Ja äkki kostis mu kehast hääl, mis ütles: "Sinu ülesanne sellel planeedil on teha psühhedeeliat ja lülitada maailm sisse".

Sand kolis hiljem San Franciscosse, kus tema kurjategija Nick Scully õpetas talle, kuidas LSD-d valmistada.

Alates 1967. aastast juhtisid nad koos oma tootmisoperatsiooni San Franciscost põhja pool asuvas Windsoris asuvas laboris ja plaanisid toota 750 miljonit annust hapet - täpselt nii palju, kui nad otsustasid, et see tekitaks psühhedeelse revolutsiooni ja muudaks maailma paremaks.

LxsdKFL6cW
EhLB0j3UHm

Sand (vasakul 2009. aastal ja paremal 60ndatel) oli oma kurikuulsa ja pika karjääri jooksul vastutav üle 250 miljoni annuse puhta LSD tootmise eest kogu Ameerika Ühendriikides.
ZNOwIlbkXa

Sand kolis 60ndate lõpus New Yorgist San Franciscosse, kus tema kurjategija Nick Scully õpetas talle LSD valmistamist. Nad juhtisid oma tootmisoperatsiooni koos laboris 1967. aastast kuni nende mõlema arreteerimiseni 70ndate alguses.

60ndate LSD-revolutsiooni eestvedaja suri 75-aastaselt: Nõukogude spiooni poeg valmistas 250 miljonit annust "oranži päikesepaistet" pärast seda, kui hääl ütles talle: "Sinu ülesanne siin planeedil on maailma vastu pöörata".

  • Nicholas Sand suri 24. aprillil 75-aastaselt oma California kodus südameinfarkti tagajärjel
  • Ta oli ebaseaduslik keemik, kes sai 60ndatel kuulsaks, kui ta valmistas suuri koguseid oma LSD-marki "Orange Sunshine".
  • Sand oli vastutav enam kui 250 miljoni happedoosi valmistamise eest.
  • Ta uskus, et suudab maailma rahumeelseks muuta, kui kõik võtavad psühhedeeliat.
  • Sand sündis New Yorgis, kuid kolis hiljem San Franciscosse, kus ta koos oma kurjategija Tim Scullyga LSD-laborit pidas.
  • Nad mõlemad vangistati 1973. aastal ja Sand läks hiljem 20 aastaks põgenema.
Emily Crane Dailymail.com'ile.
Avaldatud: 05:05 BST, 13. mai 2017 | Täiendatud: 06:44 BST, 13. mai 2017




  • e-kiri

314 aktsiat

207

Vaata kommentaare



  • e-mail

Top
+99
Home


207

Vaata kommentaare




75-aastaselt suri Californias Nicholas Sand, ebaseaduslik keemik, kes tõusis kuulsaks, luues 1960ndatel aastatel suuri partiisid LSD-d, on surnud Californias.
New Yorgis sündinud nõukogude spiooni poeg oli oma kurikuulsa ja pika karjääri jooksul vastutav enam kui 250 miljoni puhta LSD annuse valmistamise eest kogu Ameerika Ühendriikides.
New York Timesi andmetel suri ta 24. aprillil oma kodus Lagunitas'is, Californias, unes pärast südameinfarkti.
Sand oli 1960ndate lõpus saanud kultuskujuks oma ülipopulaarse "Orange Sunshine" happe kaubamärgiga.
Sirvi alla video vaatamiseks
Nicholas Sand, an outlaw chemist who rose to infamy creating large batches of LSD in the 1960s, died last month at his home in California aged 75


Nicholas Sand, ebaseaduslik keemik, kes sai 1960ndatel suurte LSD-partiide loomisega kurikuulsaks, suri eelmisel kuul oma kodus Californias 75-aastaselt.
Ta oli end ise keemiat õpetanud ja alustas oma keemikukarjääri, valmistades ise ehitatud laboris oma ema New Yorgi pööningul hallutsinogeeni, dimetüültrüptamiini, kui ta oli kõigest 20-aastane.





Pärast oma esimese annuse LSD võtmist New Yorgis, kui see oli veel seaduslik, oli Sand asunud uskuma, et saab psühhedeelikumidega maailma muuta ja päästa.

"Minu esimene kogemus happega muutis kõike... Ma hõljusin selles tohutus mustas ruumis," ütles ta 2015. aastal tema elust rääkivas dokumentaalfilmis "The Sunshine Makers".

"Ma ütlesin: "Mida ma siin teen?". Ja äkki kostis mu kehast hääl, mis ütles: "Sinu ülesanne sellel planeedil on teha psühhedeeliat ja lülitada maailm sisse".

Sand kolis hiljem San Franciscosse, kus tema kurjategija Nick Scully õpetas talle, kuidas LSD-d valmistada.

Alates 1967. aastast juhtisid nad koos oma tootmisoperatsiooni San Franciscost põhja pool asuvas Windsoris asuvas laboris ja plaanisid toota 750 miljonit annust hapet - täpselt nii palju, kui nad otsustasid, et see tekitaks psühhedeelse revolutsiooni ja muudaks maailma paremaks.

4041B26B00000578-4501794-image-a-26_1494647486220.jpg


4041B25A00000578-4501794-image-m-25_1494647480573.jpg



Sand (vasakul 2009. aastal ja paremal 60ndatel) valmistas oma kurikuulsa ja pika karjääri jooksul üle 250 miljoni annuse puhast LSD-d üle kogu Ameerika Ühendriikide.
Sand moved from New York to San Francisco in the late 60s where his partner in crime, Nick Scully, taught him how to make LSD. They ran their manufacturing operation together in a lab from 1967 until they were both arrested in the early 70s


Sand kolis 60ndate lõpus New Yorgist San Franciscosse, kus tema kurjategija Nick Scully õpetas talle LSD valmistamist. Nad juhtisid oma tootmisoperatsiooni koos laboris 1967. aastast kuni nende mõlema arreteerimiseni 70ndate alguses.

Nad valmistasid vaid ühe kuu jooksul neli miljonit annust hapet ning hipi, narkootikumide tarvitamise rühmitus nimega The Brotherhood of Eternal Love aitas seda levitada.

Sand oli oma niinimetatud asjasse nii pühendunud, et ta hoolitses isegi selle eest, et tema kuulus Orange Sunshine oleks kättesaadav Vietnamis võitlevatele USA sõduritele, lootuses suunata neid vägivallatusele.

"Kui me suudaksime kõiki inimesi maailmas välja lülitada, siis oleks meil võib-olla uus rahu ja armastuse maailm," meenutas Sand dokumentaalfilmis.

Kuid nende aeg jäi lühikeseks pärast seda, kui föderaalagendid hakkasid neid uurima. San Francisco föderaalne vandekogu esitas neile 1973. aasta aprillis LSD-operatsiooni tõttu süüdistuse.

Järgmisel aastal tunnistati nad mõlemad süüdi - Sand mõisteti 15 aastaks vangi, Scully aga 20 aastaks.

Pärast seda, kui Sand 1976. aastal lühiajaliselt vanglast vabastati, põgenes ta Kanadasse, kus ta veetis 20 aastat põgenedes, kuid endiselt LSD-d valmistades. Ta esines 2015. aastal dokumentaalfilmis "The Sunshine Makers", mis räägib tema kurikuulsast karjäärist.

SUdVk5cDnI

Nad valmistasid vaid ühe kuu jooksul neli miljonit annust hapet ning hipi, narkootikumide tarvitamise rühmitus nimega The Brotherhood of Eternal Love aitas seda levitada

QBvVRf82YX

Kui Tim Scully (ülal) 1980ndate alguses vanglast vabanes, sai ta tööd Silicon Valley's arvutitööga. Ta jäi pensionile 2000ndate alguses
Sand kasutas oma vanglas veedetud aega LSD salakaubana teiste vangide jaoks.

Paar vabastati 1976. aastal lühikeseks ajaks kautsjoni vastu, kuni nende juhtumeid arutati apellatsioonikohtus, kuid Sand põgenes pärast kaotust kiiresti Kanadasse.

Järgmised 20 aastat veetis ta varjunime all põgenedes, kuna jätkas LSD valmistamist. Sand arreteeriti 1990. aastatel narkootikumide valmistamise eest, kuid ametivõimud ei suutnud teda tuvastada kurikuulsa Nicholas Sandina.

Lõpuks selgus tema tegelik identiteet ja ta istus kuus aastat vanglas Ameerika Ühendriikides. Sand vabastati 2000. aastal ja kolis Ecuadori.

Kui Scully 1980. aastate alguses vanglast vabanes, sai ta tööd Silicon Valley's arvutitööga.

Mõlemad esinesid dokumentaalfilmis "The Sunshine Makers" oma elust põrandaaluste keemikutena.
 

Gayfag

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2021
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Suurepärane niit. Legendaarne inimene tõepoolest. Nägin dokumentaalfilmi. Uskumatu, kuidas keegi leidis, et neid kahte on vaja taga ajada ja jahtida. RIP!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kindlasti! Mulle tundus naljakas lugeda, et ta sai Kanadas uuesti arrastatud ja teda ei suudetud tuvastada :D
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
552
Reaction score
299
Points
63
ta on olnud mulle eeskujuks nagu Sasha, A. Hoffmann, D. Nichols ja päris paljud teised... minu ainus legendaarne hetk oli, kui mul õnnestus ebaviisakalt ja täie õigusega sundida kohalikke narkoametnikke oma mänguasju tagasi andma (2800+ kemikaalikogu)... neil õnnestus konfiskeerida neli tähtsusetut kraami, mille ostsin samal nädalal uuena. Ma tunnen, et mul on sama missioon nagu hr Sandil, kuid mul on mõningaid raskusi oma labori ümberkorraldamisega. Soovin kogu protsessi jäädvustada heas videos, et saaksin rahulikult surra.
 
Top