Question teha ravimit asjadest, mis meil kodus olemas on

noxdiv

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tahaksin teada, kas keegi teab mingeid uimasteid, mida saab kodus valmistada, asjadega, mis meil kodus on või asjadega, mida me saame osta, kuid mis on kergesti kättesaadavad, ma tean, kuidas teha mõned asjad, nagu kokaiini valmistamine crackist, segades seda ravimiga ja boorhappega, ja ka pritsimisvastast jootelahust atsetooniga, kuid ma mõtlesin, kas keegi teab midagi muud, mida ma saan kodus teha??
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
See on võimatu, teil on vaja baasi, millest teete ravimite sünteesi, naftoüülindool on enamiku sünteetiliste kannabinoidide alus, võite sünteesida naftoüülindooli üsna lihtsalt usaldage mind, naftoüülindool pärineb tavalisest indoolist ilmselt.

Süntees:

1. Indooli (1000 g) segatavale lahusele CH2Cl2-s (15 liitrit) lisati ühe portsjonina SnCl4 (2000 ml).
2. Pärast jäävanni eemaldamist segati segu 30 minutit toatemperatuuril ja seejärel lisati suspensioonile väikeste portsjonite kaupa 1-naftoüülkloriidi (1627 g) ja seejärel nitrometaani (10 liitrit).
3. Segu segati 2 h toatemperatuuril.
4. Pärast jahutamist jää ja veega (20 liitrit) filtreeriti segu anorgaaniliste sademe eemaldamiseks ja orgaaniline materjal ekstraheeriti etüülatsetaadiga (15 liitrit).
5. Orgaaniline faas kuivatati üle Na2SO4 ja kontsentreeriti vähendatud rõhu juures, et saada toode kristallilise tahke aine kujul.

Lihtne 5 sammu.

Ma tean, et see ei ole kodusest kraamist, sest see on võimatu.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Saate segada suhkru ja pärmi vees, lasta sellel käärida ja destilleerida alkoholi. Kui soovite kodus muudest ainetest uimastitest valmistada, vajate kodus uimastite lähteaineid.
 
Top