DIREKTIIVSE ja MAGNITUUDI VÄLJAPIDAMISEGA VALMISTATUD RAVIMITE TOOTMINE JA LÄHETAMINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
12LIyoEK8w


Tere tulemast!

Vector Laboratories püüab järjepidevalt pakkuda tipptasemel, farmatseutilise kvaliteediga ravimeid, ükskõik millised asjaolud meie teele ka ei satuks. Esimene viis, kuidas me püüame saavutada oma eesmärki, milleks on klientide 100%-line rahulolu, on palgata parimad ja usaldusväärseimad keemikud, kes aitavad meid sünteesiga (mõned neist oleme õppinud BB-l!), et saaksime tagada, et meie kliendid saavad parima kvaliteediga toote. Teine viis, kuidas me seda teeme, on rangete uuringute läbiviimine tolliviiside kohta, nii et meil on täiuslik arusaam sellest, kuidas me saame oma toodet varjatult kasutada. Lisaks sellele oleme avanud Euroopas ja USAs veokeskused, et vähendada tolli läbivate saadetiste arvu, et veelgi suurendada tellimuste edukust.

Klientide rahulolu ja opsec on Vector Laboratories'i jaoks alati esmatähtis!


Saatmine

Oleme välja töötanud saatemehhanismi, mis võimaldab meil anonüümselt saata pakke ilma tuvastamata. Selle tulemusena jääme endiselt traditsiooniliste postisaatmismeetodite juurde. See võib kõlada pisut vastupidiselt, kuid kui postisaadetis konfiskeeritakse, on teil tegelikult rohkem usutavaid võimalusi narkootikumide saatmisega seotud olemise eitamiseks kui siis, kui teid tabatakse surnud tilgakese kogumisel. Lubage mul selgitada:

On võimalik, et müüja võidakse arreteerida ja tema seadmed konfiskeerida. See annab õiguskaitseametnikele väga suure võimaluse äritegevuse ülevõtmiseks ja jälgimise läbiviimiseks suuremate klientide üle, müües neile osa konfiskeeritud kaubast ja jälgides, kuidas nad seda koguvad. Nad teostavad jälgimist surnuaja asukohas ja arreteerivad isiku, kui ta kogub salakaupa. Sellega on kogu teie usutav eitatavus loputatud WC-st alla, sest te olete läinud väga konkreetsesse kohta narkootikume koguma, näidates, et olite täiesti teadlik ja kavatsesite narkootikume osta ja müüa.

Teisest küljest, kui konfiskeeritakse oluline postimüük (mida meie loominguline varjatus teeb väga ebatõenäoliseks) ja õiguskaitseametnikud tulevad teie koju, on teil endiselt usutav eitavus, sest nad peavad tõestama, et just teie olite see, kes tegelikult lasi narkootikume teie aadressile saata. Seda seetõttu, et keegi teine oleks võinud tahtlikult teie koju tellida, et üritada teid hädas hoida, ning nende jaoks ei ole õiglane neid süüdistada, ilma et neil oleks tõendeid, et te käisite seda internetis tellimas. Kui te järgite operatiivseid turvastandardeid, mida me soovitame jaotises "Kuidas tellida", siis on äärmiselt ebatõenäoline, et õiguskaitseametnikud suudavad leida tõendeid selle kohta, et just teie tellisite, mis takistab teie süüdistuse esitamist.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------.


Kuidas ma saan tellida?

Kõigepealt peate nõustuma meie tingimustega. Võite lugeda meie tingimusi, klõpsates allpool oleval spoileril.

Tingimused.

Palun lugege järgnevat ja veenduge, et olete nendega enne tellimist nõus. Meilt tellides nõustute meie tingimustega.

Maksed.

Me aktsepteerime makseid meie tellimuste eest ainult Monero's. See krüptoraha on täiesti jälgimatu ja privaatsust suurendavate omadustega, seega on see parim viis maksete tegemiseks, kui ostate ravimeid internetis. Kui te ei tea, kuidas teha makseid Monero's, minge meie teemasse ja vaadake seal teist postitust. Seal on selgitus selle kohta, kuidas täpselt Monero omandada ja makseid saata.

FORMAADID TARNEAADRESSIDE JAOKS.

Te peate saatma meile tarneaadressid õiges formaadis, et postitellimused jõuaksid ohutult kohale. Sõltuvalt teie piirkonnast kasutage palun ühte järgmistest aadressiformaatidest:


Ameerika Ühendriikide kliendid.

NIMI
MAJA NUMBER + TÄNAVA NIMI
LINN, OSARIIK + POSTIINDEKS
MAA

Kliendid Ühendkuningriigis.

NAME
MAJA NUMBER + TÄNAVA NIMI
TOWN
LINN + POSTIINDEKS
MAA

Kliendid Euroopa Liidus (mitte Ühendkuningriigis)
NIMI
TÄNAVA NIMI + MAJA NUMBER
TOWN
POSTIINDEKS + LINN
MAA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tarneaeg.

Riigisisesed tarned: Keskmine aeg on tavaliselt 2-4 päeva.

Euroopa tarned (sh Ida-Euroopa): 2-14 päeva (keskmine aeg on tavaliselt 2-6 päeva).

Rahvusvahelised tarned: 7-21 päeva (keskmine aeg on tavaliselt 7-14 päeva).

Jälgimine.

Ameerika Ühendriikides saadetakse kõik tellimused koos jälgimisega, sest minimaalne, millega me saadame, on USPS priority service. Me ei pea USA tellimuste puhul saatma jälgimisnumbreid, kuna saate registreeruda teavitatud kättetoimetamiseks, mis jälgib pakke automaatselt teie eest. Euroopas saadetakse jälgimisega ainult lahtised tellimused, sest jälgitava saatmise risk on suurem (välja arvatud mõned erandid, kus saab korraldada jälgitava saatmise mis tahes suuruse puhul).

Mida iganes te ka ei tee, ärge jälgige tellimust, kasutades mingit VPN-i, proxy'd või tor-broneerija, kuna see märgistab paki ja suurendab väga suurel määral konfiskeerimise võimalust.

Reships konfiskeerimise korral.


Kuna me saadame kaupu rohkem kui ühest piirkonnast, on meil erinevad edasisaatmise põhimõtted sõltuvalt piirkonnast, kust kaup saadeti.

Kui tellimus ei ole saabunud pärast:

-14 päeva kodumaise kauba puhul
-21 päeva Euroopa puhul
-24 päeva rahvusvaheliste tellimuste puhul

Teil on õigus uuesti saata. Lugege allpool toodud edasisaatmispoliitikat.

Euroopas tehtud tellimuste edasisaatmise poliitika.

Mittejälgitavad tellimused:


Neid käsitletakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi, kuid tõenäoliselt saate 50% uuesti saata.

Sellisel juhul me ei paku tagasimakseid, vaid ainult ümberlaadimist ja te peate esitama uue aadressi ümberlaadimiseks, vastasel juhul teie tellimus konfiskeeritakse uuesti.

Kui olete teinud vea, näiteks sisestanud aadressi valesti jne, siis ei ole teil õigus saada uut saadetist.

Tellimusi, mis ei ole lahtised (välja arvatud mõned erandid), ei saadeta operatiivsetel julgeolekukaalutlustel jälgimisega.

Poliitika lahtiste tellimuste puhul, mida on jälgitud, või mis tahes tellimuse puhul, mida on jälgitud.

Kui tellidate hulgi, on väga soovitatav kasutada jälgitavat saatmist. See näitab tõendit, et tellimus on konfiskeeritud, mis annab teile garanteeritud 50% edasisaatmise.

Me ei paku sel juhul tagasimakseid, vaid ainult uuesti saatmist ja te peate esitama uue aadressi uuesti saatmiseks, vastasel juhul teie tellimus konfiskeeritakse uuesti.

Kui olete teinud vea, näiteks sisestanud aadressi valesti jne, siis ei ole teil õigus saada tellimus tagasi.

USAs tehtud tellimuste edasisaatmise poliitika.

Kui teie teavitatud tarne näitab, et teie tellimus on USAs konfiskeeritud, saate 50% ulatuses uuesti saata.

Sellisel juhul ei paku me tagasimakseid, vaid ainult ümberlaadimist ja te peate esitama uue aadressi ümberlaadimiseks, vastasel juhul teie tellimus konfiskeeritakse uuesti.

Kui olete teinud vea, näiteks sisestanud aadressi valesti jne, siis ei ole teil õigus saada uut saadetist.

Kui olete sellega nõus, võite nüüd klõpsata allpool oleval spoileril, mis selgitab, kuidas meiega tellimust teha.


Kuidas teha tellimus!

Enne kui te isegi mõtlete ravimite ostmisele internetis, peate te olema kursis põhiliste operatiivsete turvameetmetega, mida professionaalsed ostjad teostavad. Mäletate, mida ma eespool kirjutasin sellest, et klientidel on postimüügi tellimisel usutavam eitavus? Noh, see toimib ainult siis, kui kasutate tellimisel häid turvapraktikaid, nagu saba, Tor, PGP ja Monero. Kui te pole neist kunagi kuulnud, peate tegema järgmist, et saaksite nautida imelist narkomaaniamaailma ilma õiguslike tagajärgedeta.

1. samm: Kui teil seda veel ei ole, laadige alla tor-brauser aadressilt https://www.torproject.org/

2. samm: Kui olete selle teinud ja tor-brauseri tööle saanud, pääsete nüüd järgmisele lingile. See link on uuendatud juhend veebiturvalisuse kohta, mida tuleks lugeda alates "umbes" osast kuni "saatmise" osani (kuigi soovitame lugeda seda kõike).

(Javascripti keelamine ei ole vajalik)

http://tortimeswqlzti2aqbjoieisne4ubyuoeiiugel2layyudcfrwln76qd.onion/bible/content/index.html

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nüüd, kui teil on arusaam sellest, kuidas tails, monero ja PGP töötavad, saate meilt ohutult tellida!

Võite valida toote, mida soovite osta, vaadates ühte meie nimekirjadest BB-turul ja tellides otse turu kaudu, kasutades escrow'd, või valides midagi, mis on loetletud selles teemas ja saates meile DM-i, et me saaksime teie tellimuse töödelda. Allpool on teile mõlema võimaluse jaoks välja kirjutatud samm-sammuline juhend!

Tellimine turuplatsi kaudu:

1. samm: Valige kuulutus, mis reklaamib toodet, mida soovite osta. Veenduge, et nõustute meie tingimustega, mida peaksite kõigepealt lugema ülalpool spoileris.

2. samm: Vajutage kas "osta" nupule (ja veenduge, et ostunupule lisatud hinnad vastavad selle piirkonna hindadele, kust soovite saata) ja automaatselt luuakse eskrootiline tehing. Alternatiivselt, kui noteeringule lisatud hinnad ei vasta piirkonnale, kust soovite seda saata, või kui te lihtsalt ei ole kindel turuplatsi tellimuse infrastruktuuri kasutamises, saatke meile DM ja me aitame teil oma tellimust turuplatsi abil menetleda!

3. samm: Kui oleme tehingu heaks kiitnud, peate tegema makse Monero's. Turuplatsi kasutamisel veenduge, et valite alati Monero maksed, kuna me ei aktsepteeri ühtegi muud krüptovaluutat peale selle. Kui olete lugenud eespool lingitud DNM-i piiblit, siis teate, miks ;)

4. samm: Saatke meile oma aadressi PGP-krüpteeritud kujul, et saaksime teie tellimuse töödelda.

Samm 5: Kui teie tellimus on saabunud, lõpetage tehing või andke meile teada ja meil on kõik korras!

Valides selles teemas noteeringu:

Veenduge, et nõustute meie tingimustega, mida peaksite kõigepealt lugema eespool olevas spoileris.

Võite kas navigeerida turuplatsile ja teostada ülaltoodud sammud või võite saata meile DM-i sellel foorumil ja me juhendame teid küll turusüsteemi kasutamisel sellel foorumil ja töötleme teie tellimuse. Kui see on tehtud, järgige lihtsalt samme 3, 4 ja 5 ja te saate oma tellimuse!
Tere kogukond!
See on teema, mille eesmärk on aidata inimestel saada Monero / XMR, kui nad varem kasutasid ainult Bitcoin / BTC ostmiseks online.

Kõigepealt: Miks me aktsepteerime ainult Monero
- See on ainus krüptoraha, mis on anonüümne, privaatne ja kõikvõimalikult jälgimatu.
- Detsentraliseeritud
- Fungible
- Madalad tasud ja kiire tehinguaeg (tavaliselt)

Kuidas kasutada Monero
Ära kunagi saada Monero otse turule. Kui ostate Monero, saatke see kõigepealt kohalikku rahakotti, mida te ise kontrollite.
! Exchange -> Local wallet -> Vendor/market

Rahakotid
Ametlik veebileht on https://www.getmonero.org/downloads/, kust saate ametliku rahakoti või kerged võimalused, nad pakuvad ka mobiilseid rahakotte oma nutitelefoni jaoks, kui teil on tõesti vaja osta narkootikume liikvel olles.

KYC
KYC tähendab "tunne oma klienti", mis tähendab tõlkes "ütle endast kõik enne, kui saad kaubelda" - sa pead otsustama, kas sa tahad, et vahetus, kust sa Monero saad, teaks, kes sa oled või mitte.

Parim viis XMR-i saamiseks
Paljude inimeste jaoks, kellel ei ole otsest juurdepääsu XMR-ile, on see, et osta mõni teine krüptovaluuta ja vahetada see hiljem XMR-i vastu. BTC-d saab kasutada, kuid sellel on kõrged tasud, seetõttu soovitatakse odavamaid münte nagu LTC.

Kogumikud parima hinna saamiseks
Nendel sisestate, kui palju XMRi soovite ja see näitab teile parima vahetustehingu, koos pingeread ja palju üksikasju erinevate vahetuste kohta, proovige seda, nad näitavad tavaliselt "no KYC vahetusi", siin saate hõlpsasti kaubelda XMR vs BTC (või mõne muu mündi nagu LTC)

- https://orangefren.com/
- https://kycnot.me/
- https://trocador.app/

Sa tahad aidata Monero?
Võib-olla juhatad äri ja saad ise XMR-i vastu võtta või teed oste erinevates veebipoodides ja võid paluda neil Monero-d vastu võtta? Siin on nimekiri mitmetest võimalustest, kuidas sina või nemad seda vastu võtta :

https://getmonero.dev/docs/accepting-monero/overview

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

MENU


90%+ AMFETAMIINSULFAATPASTA
10G - €50
25G - €100
50G - €175
100G - €300
250G - €550
500G - €1000
1000G - €1800
PQ5SToqBFI

90%+ AMPHETAMINE SULFATE POWDER (kuiv).

1G - €15
5G - €80
10G - €150
25G - €300
50G - €550
100G - €1000
250G - €1800
500G - €2750
1000G - €3800
8cNmLS2YfG

90%+ KETAMIINI S-ISOMEERI NÕELAD.
DE-EU
FR-USA
1G - €20
1G - €20
5G - €80
5G - €80
10G - €150
10G - €150
25G - €225
25G - €275
50G - €350
50G - €500
100G - €650
100G - €900
250G - €1250
250G - €1600
500G - €2300
500G - €3000
1000G - €4000
1000G - €5800
Fe82QnakgZ

DEKSTROMETAMFETAMIINI KRISTALLID

DE-ELI SAATMINE
USA-USA LAEVANDUS
1G - €35
3.5G - $70
10G - €225
7G - $110
25G - €550
14G - $180
50G - €1000
1OZ - $300
100G - €2000
4OZ - $900
250G - €4000
8OZ - 1500 $
500G - €8000
1LB - $2500
1000G - €13,500
USPS PRIORITY + $15
HFYQj3qErM
 
Last edited:

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
See kõlab suurepäraselt! Väga sõbralik ja professionaalne müüja, kelle toode näeb nii hea välja, on väga haruldane. Ma tahaksin proovi, et testida mõnda teie pakutavat amfetamiini. Olen juba teiega ühendust võtnud. Ootan teid privaatsõnumites. Tänan teid!
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Tere 👋 hea välimusega tooted, armastan proovi, olla aus ja anda tagasisidet toote kohta, ootan teid pm-is
Lugupidamisega 🍀😺
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
TASUTA NÄIDISED - PLEASTAGE JÄRGMIST

Me Vector Laboratories'is mõistame, et usaldus on midagi, mis tuleb välja teenida sellega, et me ei riku kunagi oma sõna meie toote kvaliteedi kohta. Seetõttu näitame oma tunnustust sellele fantastilisele kogukonnale, andes meie ettevõtte käivitamise alguseks mõned tasuta näidised meie toodetest. Oleme valmis andma oma uutele klientidele aimu meie laitmatust klienditeenindusest ja meie suurepärasest kliendirahulolust, alustades järgmiste toodete kinkimist:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valitud klienti saavad igaüks 5G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUIDAS VÕIB KASUTAMISEKS OSALE VÕISTLUSELE OSALEMINE?

(Registreerumiseks peate lugema järgmist)


On ainult kaks lihtsat nõuet, mida peate täitma, et nautida tasuta proovi. Te peate olema selle foorumi liige. Kui teie profiili bänner ütleb "uus liige", siis ei ole teil õigust saada proovi, kuna administraator ei anna teie arvustust meie toote kohta kehtivaks. Seda seetõttu, et foorumi tasuta proovide poliitika sätestab, et proove saab anda ainult foorumi "liikmetele".

Järgmine nõue kingituseks on garantii, et jätate meie toote noteerimise kohta arvustuse turuplatsi sektsioonis ja teemas, mida te praegu loete. Samuti paluksin klientidel mitte jätta kommentaare kusagil mujal foorumis peale turuplatsi ja teemat (erandeid võib teha, kui te soovitate meid teisele foorumi kasutajale). Nii palju kui ma ka teie tunnustust naudin, ei taha ma, et selle foorumi administratsioonile tekiks spämmimise tõttu pahameelt. Kui pärast seda, kui me oleme teile proovi andnud, ei jäta arvustust, ei pruugi meie meeskond ja teised müüjad otsustada teile proove anda või teiega äri teha

Kui te vastate nendele kahele nõudele, siis õnnitleme teid! Võite saada proovi! Lihtsalt kommenteerige allpool seda teemat, märkides, millist toodet soovite proovida (teil on lubatud ainult üks proov ühest tootest) ja me ise teeme teile DM-i. Teil ei ole vaja meile pärast kommentaari saata sõnumit, sest me saadame teile proovi saamiseks sõnumi.
 
View previous replies…

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
24
Points
8
Hea küll, kuulake mind... Ma olen roninud mägedesse (okei, hea küll, võib-olla ainult treppidesse), ma olen võidelnud ägedate metsloomadega (aka tähtajad) ja ma olen läbinud kõrbe (pigem päev ilma kohvita), kuid on üks asi, mis võiks mind sellest kõigest päästa: **Sinu tasuta D-Methi proov. **

Aidake kangelast tema püüdlustes! Ma luban neid hellitada, nagu oleksid nad kullast tehtud, võib-olla kirjutan neist isegi laulu (see saab olema hitt, uskuge mind). Ja hei, kui proovid on nii legendaarsed, kui ma arvan, et nad on, tulen kindlasti tagasi, et osta rohkem. Teeme maagiat! Ma elan Belgias BTW... 😉
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tere kogukond!
See on niit, mille eesmärk on aidata inimestel saada Monero / XMR, kui nad varem kasutasid ainult Bitcoini / BTC-d, et osta esemeid internetis.

Kõigepealt: Miks me aktsepteerime ainult Monero
- See on ainus krüptoraha, mis on anonüümne, privaatne ja kõikvõimalik jälgitav.
- Detsentraliseeritud
- Fungible
- Madalad tasud ja kiire tehinguaeg (tavaliselt)

Kuidas kasutada Monero
Ära kunagi saada Monero otse turule. Kui ostate Monero, saatke see kõigepealt kohalikku rahakotti, mida te ise kontrollite.
! Exchange -> Local wallet -> Vendor/market

Rahakotid
Ametlik veebileht on https://www.getmonero.org/downloads/, kust saate ametliku rahakoti või kerged võimalused, nad pakuvad ka mobiilseid rahakotte oma nutitelefoni jaoks, kui teil on tõesti vaja osta narkootikume liikvel olles.

KYC
KYC tähendab "tunne oma klienti", mis tähendab tõlkes "ütle endast kõik enne kauplemist" - sa pead otsustama, kas sa tahad, et vahetus, kust sa Monero saad, teaks, kes sa oled või mitte.

Parim viis XMR-i saamiseks
Paljude inimeste jaoks, kellel ei ole otsest juurdepääsu XMR-ile, on see, et osta mõni teine krüptovaluuta ja vahetada see hiljem XMR-i vastu. BTC-d saab kasutada, kuid sellel on kõrged tasud, seetõttu soovitatakse odavamaid münte nagu LTC.

Kogumikud parima hinna saamiseks
Nendel sisestate, kui palju XMR-i soovite ja see näitab teile parima vahetustehingu, koos pingeread ja palju üksikasju erinevate vahetuste kohta, proovige seda, nad näitavad tavaliselt "no KYC vahetusi", siin saate hõlpsasti kaubelda XMR vs BTC (või mõne muu mündi nagu LTC)

- https://orangefren.com/
- https://kycnot.me/
- https://trocador.app/

Sa tahad aidata Monero?
Võib-olla juhatad ettevõtet ja saad ise XMR-i vastu võtta või teed oste erinevates veebipoodides ja võid paluda neil Monero-d vastu võtta? Siin on nimekiri mitmetest võimalustest, kuidas teie või nad saavad seda vastu võtta:
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ma olen amfetamiini Owl alates 20 aasta testimisest mul on hea nina välja töötatud ja optimeeritud, et pakkuda neile inimesi, kes saavad rahvahulga ;). Kas sa saadad mulle
tasuta proovi uue amfetamiini partii (nii Pasta ja pulber)Saksamaale. See oli selline svuave asi sinult hr Kind Regard's Võib-olla uus Costumer sai. On aeg valida.
 
Last edited:

Magik84

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma tahaksin väga proovida teie amfetamiinipastat . Ma olen olnud uudishimulik, et proovida seda .
 

3breezy999

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ma ei ole kindel, kas mul on lubatud saada proovi, kuid ma tahaksin tõesti teie toodet proovida
 

speedykonzales

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Dec 14, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
AMPHETAMINE-SULFATE PASTE Oleksin väga õnnelik, kui saaksin proovi toreda koostöö jaoks hiljem mfg
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Kõigile "uue liikme" staatusega inimestele, kes on proovide kohta järelepärinud:

Oleme teid registreerinud ja inimesed valitakse juhuslikult välja pärast seda, kui "liikme" ja "residendi" staatusega kasutajad on valitud. Foorumi proovivõtureegli kohaselt peavad proovide saajad olema "liikme" ja "residendi" staatusega inimesed :)
 
Last edited:

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Miks te ignoreerite residente?Ma olen eile olnud liige ,kuid täna olen resident
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Minu vabandused, unustasin selles postituses kirjutada "elanikud". Olen seda just nüüd ajakohastanud.

Aitäh, et te hoiatasite meest, olge ettevaatlik.
 

sarag

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vectorlabs,
Oleksin väga huvitatud teie amfetamiini pulbri proovist.
Palun andke mulle teada.

Tänan teid!
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
haiiiii kas ma saan tasuta proovi? ma oleksin rahul kõigega (kas ma võin kõike taotleda? :x) aga ma tahaks kõige rohkem metat ^_^ tysm!!!
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Tere, ma sooviksin saada d-metamfetamiini proovi
Lugupidamisega
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Tere, rahvusvaheline näidisnõue = AMFETAMINE SULFATE PASTE. Ootan, et see jõuaks 10 parima hulka!
 
Top