DIREKTIIVSE ja MAGNITUUDI VÄLJAPIDAMISEGA VALMISTATUD RAVIMITE TOOTMINE JA LÄHETAMINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
TASUTA NÄIDISED - PLEASTAGE JÄRGMIST

Me Vector Laboratories'is mõistame, et usaldus on midagi, mis tuleb välja teenida sellega, et me ei riku kunagi oma sõna meie toote kvaliteedi kohta. Seetõttu näitame oma tunnustust sellele fantastilisele kogukonnale, andes meie ettevõtte käivitamise alguseks mõned tasuta näidised meie toodetest. Oleme valmis andma oma uutele klientidele aimu meie laitmatust klienditeenindusest ja meie suurepärasest kliendirahulolust, alustades järgmiste toodete kinkimist:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valitud klienti saavad igaüks 5G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUIDAS VÕIB KASUTAMISEKS OSALE VÕISTLUSELE OSALEMINE?

(Registreerumiseks peate lugema järgmist)


On ainult kaks lihtsat nõuet, mida peate täitma, et nautida tasuta proovi. Te peate olema selle foorumi liige. Kui teie profiili bänner ütleb "uus liige", siis ei ole teil õigust saada proovi, kuna administraator ei anna teie arvustust meie toote kohta kehtivaks. Seda seetõttu, et foorumi tasuta proovide poliitika sätestab, et proove saab anda ainult foorumi "liikmetele".

Järgmine nõue kingituseks on garantii, et jätate meie toote noteerimise kohta arvustuse turuplatsi sektsioonis ja teemas, mida te praegu loete. Samuti paluksin klientidel mitte jätta kommentaare kusagil mujal foorumis peale turuplatsi ja teemat (erandeid võib teha, kui te soovitate meid teisele foorumi kasutajale). Nii palju kui ma ka teie tunnustust naudin, ei taha ma, et selle foorumi administratsioonile tekiks spämmimise tõttu pahameelt. Kui pärast seda, kui me oleme teile proovi andnud, ei jäta arvustust, ei pruugi meie meeskond ja teised müüjad otsustada teile proove anda või teiega äri teha

Kui te vastate nendele kahele nõudele, siis õnnitleme teid! Võite saada proovi! Lihtsalt kommenteerige allpool seda teemat, märkides, millist toodet soovite proovida (teil on lubatud ainult üks proov ühest tootest) ja me ise teeme teile DM-i. Teil ei ole vaja meile pärast kommentaari saata sõnumit, sest me saadame teile proovi saamiseks sõnumi.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Loomulikult
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tere, ma oleksin huvitatud tasuta proovist
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Milline minu toodetest teid huvitab?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamiin, kuid iif see ei ole võimalik amfetamiinid
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hei, kas mul on mingi võimalus saada oma stealth pakett amph ja meth in aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vabandan, kuid me ei tarni Austraaliasse. Täname teid huvi tundmise eest meie toote vastu!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Tänan vastuse eest , ma saadan otsesõnumi saame rääkida rääkida seal ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Proovid!


Meil on ainult:

5 amfetamiini proovi

4 D-methi proovi ELi klientidele

Ja 6 D-methi proovi USA klientidele on jäänud üle!


Residendid ja liikmed, olge kiired, enne kui hakkame uusi liikmeid eelistama!


20. augustist kuni 23. augustini oleme puhkusel. Me ei võta enam tellimusi vastu pärast 19. augusti UTC +2 14:30. Pärast 23. kuupäeva on meie pood taas avatud tellimuste vastuvõtmiseks :)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei VectorLaboratoiers Team [Sir], siin koonus ny ülevaade teie kuulsast amfetamiinipastast. Esimene saadetis läheb väga kiiresti 2 päeva pärast seda, kui te ütlesite mulle, et on olnud teel minuni, see on vinge! Ma sain standart posti võltsitud saatjaga see on väga diskreetne ja Euroopas parim meetod. Ma saan 5,147 g Amphetamin paste. Konsistents on õline ja märg taldrikule või klaasnõusse määritud 5 minuti jooksul valmis hakkimiseks. Esimene nina põleb 7 10 scala kuid väga lühike, whe see loputab oma kurku id ei põle. Lõhn on goodvold lille segu amin lõhnaga, saate lõhnata sama, kui avate riistvara arvuti jaoks. Kestus on 10 kuni 12 tundi sõltuvalt sellest, kui palju sa võtsid. Selle väga pea selge amfetamiini kõrge, ei muda aju afterX tundi. See tuleb aeglaselt, kuid muutub tugevamaks alates tunnist [puhas] . Kuni hetkeni tuleb fck im nii uppy😎. Normaalne annus on väga keskendunud ja sobib ideaalselt mitme Time asja tegemiseks, see sobib hästi igasse igapäevasesse olukorda. 90% hea kraam, väga hea tugi kiire saatmine. 100 Trusty. Ma armastan seda Amphe ja ma kindlasti tellida rohkem, everyobe peaks seda tegema, sest se need müüja teadis kindlasti, mida hea klient vajab. Isegi inimesed, kes võtsid selle, et neil oleks suurepärane õhtu ilma selle halva pohmaka pohmelli tundega halvast kraamist. Head tervitused Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Suur tänu läbivaatamise eest! Mul on hea meel kuulda, et olete huvitatud rohkemate :)

tellimisest, oleksin ka väga tänulik, kui teil oleks aega, et minu nimekirjast ülevaadet annaksite, veel kord tänan teid üksikasjaliku tagasiside eest.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Praeguse seisuga ei võta me enam tellimusi vastu, kuna alates homsest kuni 23. augustini kestva lühikese puhkuse tõttu ei saa me neid enam saata.

Alates 24. augustist jätkame tellimuste vastuvõtmist tavapäraselt!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ma tahaksin saada amfetamiini proovi, ma tean, et ma olen uus liige, kuid viimane erinev kiirus, mille ma sain, oli suht halb, sinu näib paljutõotav, nii et oleks tore seda proovida. ja im uus liige siin, kuid aktiivne tumedas veebis paar aastat
tervitused Austriast
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Tere USAst , im huvitatud ketamiinist, kas ma peaksin jätma ülevaate toote lehele või kuskile mujale?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
teie hinnad on väga head, ma tahan kontrollida kvaliteeti, kas see on hea, kui ma testin ja saadan pilte, midagi fancy lihtsalt tüüpiline narkootikumide testikomplekt, mis kontrollib, et see ei ole mõni muu narkootikum.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tere, me korraldame tulevikus ketamiiniproovi kampaania. Oleme praegu puhkusel, nii et me ei saa enam tellimusi vastu võtta ega midagi saata, nii et kui me 23. veebruaril tagasi tuleme, saame taas tellimusi vastu võtta :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tere, kas ma saan proovi d-methi?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hei, ma tahan testida D-Meth. elab ELis.
 
Top