Metamfetamiini süntees P2P-st Al/Hg kaudu

Truthful ghost

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas ma saan kasutada 12um alumiiniumfooliumi ? Ja kas ka metoksüfenüülatsetoon võib hästi toimida
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Jah 12um alumiiniumfooliumi kohta, võite kasutada alumiiniumgraanuleid, et al/mg ei pea olema foolium. vaja täpsustada rohkem metoksüfenüülatsetooni?
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Kui filtreerida, kui tihedat filtrit peaksin kasutama?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Kasutage lihtsalt Buchneri lehterit, filtripaberit ja vaakumpumpa. Ilma sobivate seadmeteta ei saa teha kvaliteeti.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Ive on kasutanud 52 mikroni kohvifiltrit, kuid see on kuidagi aeglane ja võib panna ~100g ühe filtri kohta
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Palun, sõbrad ja õpetajad, ma võin pesta aurustatud kristalliseerunud reaktsioonisegu etüülatsetaadiga, palun ma vajan eksperdi nõu ja milline on parim temperatuur õli reaktsioonisegu aurustamiseks
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ma tõesti vajan teie abi, minu teine katse toota met, kasutades P2P, olen aurustamise lõppjärgus kristalliseerumiseks ja see on aurustunud kristallide pilt, palun saan ma pesta etüülatsetaadi või dietüülatsetaadiga, ja palun, kuidas ma konverteerin selle suurteks kivikristallideks, ma tõesti vajan abi sõprade rühmas,
 

Attachments

  • yuXsTIzjV0.jpg
    yuXsTIzjV0.jpg
    8.4 MB · Views: 192

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, seda saab pesta atsetooniga. Seejärel saate seda lihtsalt ümberkristalliseerida või eraldada isomeerid, et teha suuri d-metüülkristalle. Juhendid on foorumisse postitatud. (koos videoga)
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Aluselemente, ekstraheerige eelistatavalt heksaaniga ja peske soolveega, seejärel laske seista soola välja.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
üks küsimus, pärast mõningaid katseid väikese skaalaga tundub, et see töötab hästi.
kuid ma teen järgmisel korral suurema partii ja nüüd olen natuke segaduses pärast infode lugemist erinevates kohtades.
Reduktiivne alküülimine Al/Hg ja P2NP-ga amfetamiiniks niimoodi tean juba aastaid, sellest ei saa ma aru :
oncle fester.

onlcel fester ütleb:

Mina ei saa uskuda, et ta teeb seda 3l kolvis. 3l kolvis võin ma ehk teha 30g P2NP partii külmematel päevadel. Aga ta ütleb midagi umbes 340ml P2P-st.
kas see on võimalik ? Kas reaktsioon on nii palju leebem kui P2NP-ga ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, jah, see on vähem eksotermiline kui P2NP redutseerimine. Kuid ma ei soovita ka 340 ml P2P reduktsiooni teha 3L kolvis. Minu arvates on see liiga palju.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Suur erinevus reduktiivse aminatsiooni reaktsioonide ja nitro redutseerimise reaktsioonide vahel topeltsidemetega.
 

strong

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kas metamfetamiini saadakse ilma aurustamata, tekitades HCl gaasi naatriumkloriidi abil?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Proovisin teha väikese koguse metamfetamiini, segades P2P, metüülamiini HCL vaba baasi, naatriumkloriidi ja etanooli alumiiniumisegu, seejärel filtreerisin 3 tunni pärast, sain metamfetamiini vaba baasi, tegin HCL gaasi, segades NaCl ja H2SO4. Lisasin metamfetamiinivaba alusele, metamfetamiinivaba aluse ainetega ei toimunud mingit reaktsiooni.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Mul on elavhõbedanitraatmonohüdraat, kas ma võin seda selles kasutada? Või osta teine elavhõbeda 2-kloriid ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Jah, elavhõbeda II nitraatmonohüdraat töötab, kuid kohandage suhet.
 

mexxx

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jun 30, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
kas ma võin selles meetodis asendada dietüüleetrit?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, praegu on metüülamiin (74-89-5) minu piirkonnas toru. Kas ma võin metüülamiini asemel kasutada metüülamiini hüdrokloriidi (593-51-1)?
 

Venus9987

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere, kas ma võin kasutada alumiiniumfooliumi asemel 1000otstarbelist alumiiniumpulbrit?
Ja kas eetrit võib asendada petrooleetriga?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Iv ei ole kunagi olnud edukas alumiiniumpulbriga.
 

wael gph

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 30, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pulber ei ole hea ja ei tee amalgaami, kuna see tekitab suure kiirusega vesinikku
Alumiiniumfoolium on tõhus, kuna see aitab ka elektronide ülekandmisel
 
Top