Kaasaegne, täiustatud MDMA süntees

Euler-Mascheroni

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Kaasaegne, suure saagisega MDMA süntees, kasutades kättesaadavaid odavaid lähteaineid. Tuletatud kogenud salakeemiku poolt, kirja pandud noobi poolt.
Kuna ma ei ole seda sünteesi proovinud ja olen üsna kogenematu, tahaksin teada teie mõtteid. Tehke proovi ja proovige seda:

(Ma ei tulnud selle rutiini välja, ma ei võta ei krediiti ega vastutust).

See süntees pärineb Hamilton Morrise podcastist episoodist "keemia õppimine vanglas".
Kui te ei ole Hamiltoni töödega tuttav, ei saa ma muud teha kui teda soovitada.
Nagu pealkiri ütleb, veetis intervjueeritav salakeemik üle kümne aasta vanglas, kus ta õppis ja täiustas oma MDMA, 2C-B ja meskaliini sünteesi. Pärast vanglast vabanemist katsetas ta oma meetodeid suure eduga.
See oli vabalt voolav intervjuu, nii et ta ei maininud kõiki üksikasju, kuid see on see, mida ma kokku kraapisin.


Süntees:

Algmaterjal on helionaal: odav, kättesaadav ja jälgimata.
Ülevaade: (Hoffman)-> MDMA.

1): Oksüdeerimine karb. happe moodustamiseks
(helionaal ei reageeri, tüüpilised oksüdeerijad ei toimi).
oksüdeerimine dimetoksüdiksoüraaniga, mis on valmistatud oksoonist (kaaliumperoksümonosulfaat), H2O-st, atsetoonist.

2): Imiidi moodustamine
kasutades uureat 160 kraadi juures (75%).
kõrvalsaadus: ammoniaak ja lähteaine => taaskasutamine (saagis 90%)
raske ilma happekatalüsaatorita (10%): HCl liiga tugev (50%), fosforhape on hea, 1 tilk/2 g karboksüülhapet
(see on ilmselt patenteeritud meetod)

3): Hoffmani ümberkorraldamine pleegitajaga
1: amiidi kloorimine: delikaatselt, pleegitusaine on habras -> madal temperatuur, liigne alus, pleegitusaine tilkumine üle 1h.
amiid lahustub, kui piisavalt külm: moodustub sade
2: temperatuur 60 kraadi 4h
Neutraliseerida alus 1h pärast, isotsüanaat moodustab imiini


Kas selle rutiiniga on mingeid probleeme?
Mida te arvate? Palun parandage mind, kui ma tegin kuskil mingi rumala algaja vea (väga tõenäoliselt)
Rääkis ka meskaliini ja 2C-B valmistamisest. Ma võin need ka üles kirjutada, kui see midagi huvitab.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Helional on saadaval? Kui see on tehtud piperonal, siis valiksin teed kergemini.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
ma oleksin huvitatud ka sellest marsruudist, kui keegi teab rohkem.
Helional on vabalt saadaval umbes 60€/Liter
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Vabalt kättesaadav kust?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
on hulgaliselt allikaid, nagu Keten, Silu, org.chem.poland, ka saksa firmad, hollandi firmad, UK, USA jne.....
lihtsalt googeldage seda
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok. Ilmselt müüakse ka seebivalmistamise ja parfümeeria koostisosana, mis on veelgi kättesaadavam.

Nii et siin on suurepärane allikas: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=19177.0.
Selle postituse eksperimentaalne osa on siin:

Helional (6,72g, 35mmol) lahustati 130ml benseenis. Lisati katalüütiline kogus p-TSA-d (20-25mg), lisati morfoliini (3,5g, 40,25 mmol, 1,15 mol ekv.) ja segu loputati argooniga. Paigaldati Dean-Starki lisaseadet ja sisu tagasilöögitati kergelt, kuni ei olnud näha enam vett, mis koalesteerus lõksu põhja (teoreetiliselt: 0,63 ml H2O). Selleks kulus umbes 30-40 minutit ja segu refluksiti seejärel järgmised 20 minutit. Sisu jäeti jahtuma, loputati veel kord argooniga ja valati rõhu tasandatud lisamissahtrisse.

Samas kolvis (või suuremas kolvis, kuidas soovite) lahustati naatriumdikromaatdihüdraat (20,86 g, 70 mmol, 2 mol. ekv.) umbes 80-90 ml GAA-s. See segu takerdus jahutamisel, kuid pärast 30-50ml benseeni lisamist ja segamist muutus see taas täielikult liikuvaks vedelikuks. Segu jahutati veel kord 5C-ni. Seejärel tilgutati enamiini lahust aeglaselt tunni aja jooksul. Pärast täielikku lisamist segati segu 2 tundi. Kõigi nende etappide ajal ei tõusnud temperatuur üle 10-15C.

Seejärel lahjendati reaktsioonisegu veega (~100 ml) ja valati eraldussahtrisse. Seda pesti veega ja seejärel lahjendatud naatriumhüdroksiidi lahusega, et eemaldada liigne äädikhape. Seejärel pesti benseenikihti soolveega, et eemaldada allesjäänud vesi, ja kontsentreeriti destilleerimise teel. Saadud õli loputati pidevalt argooniga ja soojendati vesivannil, et eemaldada allesjäänud benseen ja seejärel destilleeriti vaakumis (~10 mbar). Neoonkollase, liikuva õli fraktsioon tuli üle 130-150C juures ja see koguti. Saagis: 2,81 g, 44,9 % helionaalist.

Seda saagist saab kindlasti optimeerimisega parandada. Võib-olla on vaja veel suuremat amiini ülejääki, võib-olla tuleks kadude vähendamiseks lahustite kogumahtu vähendada. Ma ei oska palju öelda, see nõuab eksperimenteerimist ja selleks vajan teid.

Analüüs:
Üks või kaks tilka lahustati 5ml metanoolis ja analüüsiti GC-MS-iga (muidugi veelgi lahjendatult).
Kolonn pidi olema ülekoormatud, et leida lisandeid. GC piigid on selle ülekoormuse tõttu triibulised ja vineerivad. MDP2P-le iseloomulikud piigid on väga väikesed või puuduvad üldse. Kõik spektrid on lisatud pdf-formaadis. Piikide pindala alusel tehtud raamatukoguotsing andis puhtuse >99%.

MDP2P-st MDMA-ks jätkuvat teekonda eeldatakse üldteada.

Tõepoolest väga huvitav marsruut. Eriti kui GAA + dikromaati saab kasutada päris mitte-OTC Oxone asemel.
Selles suurepärases postituses tegi postitaja suurepärase võrdluse erinevate oksüdeerijate vahel esialgse reaktsiooni jaoks:

Ülevaade oksüdeerijatest

Naatriumdikromaatdihüdraat GAA/benseenis
Plussid:
-Hinnaline
-Ühtne töötlus
-Visuaalne abivahend, kuna see taandub kroom(III)-ks.
-Ei lõhna, lihtne töödelda
Miinused:
-Keskkonna- ja terviseohtlik, kui seda ei käsitleta nõuetekohaselt.
-Oksüdeerimine nõuab 2 mol ekvivalenti, mis tähendab, et 1 g heelionaali kohta on vaja 3,10 g dikromaati.
-Ei ühildu tolueeniga.

Naatriummetaperiodaat (NaIO4) THF/vesi
Plussid:

-Roheline
-Kasutatav
-Suhteliselt lihtne töötlus
Miinused:
-Kallid
-Suurest molaarsest massist tingituna kannatab sama probleemi all nagu dikromaat.
-Lahustussüsteem võimaldab hüdrolüüsi.

Dikromaat lahjendatud väävelhappe/dietüüleetrisüsteemis
Plussid:

-Suhteliselt suur saagis
-Ne muretsevad üleoksüdatsiooni pärast (ei ole probleemiks ketooni puhul, aga eh ma arvan, et see on eelis)
-Võimalik, et seda saaks teha ka ühes potis, kuid originaalartiklis ei ole kirjeldatud muid lahusteid peale dietüüleetri.
-Kallilt
Miinused:
-26ml aq. lahust 1g helionaali kohta (sic!)
-Sama keskkonna- ja terviserisk nagu punktis 1.

Vask(I või II)/hapnik või mõni muu singlet-hapniku initsiaator (metüleensinine jne.)/hapnik
Plussid:

-Väga odav
-Võimalikult suur saagis
Miinused:
-Kõrvaltooted
-Hapnik (enamiini lahust tuleb väga palju jahutada, et lahusti ei pääseks koos üleliigse hapnikuga välja).
-Vajalik hapnikutank või hapnikupudel.
-Heterogeenne
-Võiks vahetada lahustit (DMF-i või atsetonitriili vastu, need lahustavad hapnikku palju paremini kui süsivesinikud).

Huvitav, kas kaaliumpermanganaat võiks toimida?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Kuid selles üksikasjalikus ja põhjalikus kirjutises kasutavad nad esimeses reaktsioonis morfoliini. See ei ole nüüd just OTC. Kommentaaride kohaselt võiks töötada ka piperidiin.

Aga OP-le: kas sa oskad oma kirjutise allikaid linkida? Tundub, et midagi on puudu ...
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
vaadake Caroat, mis on ka Potassiumperoksümonosulfaat ja mida võib leida OTC.
leidsin selle õlletarvete poest desinfitseerimiseks ja kämpingupoest veepaakide puhastamiseks.

Saan hiljem teie postituse läbi, kui mul on rohkem aega. thx
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

püüate müüa retsepte?
See on kehv !!!

võib-olla peaksite registreeruma clickworkers.com, kui soovite teenida copy&paste'iga ;)
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
noh, kogukond on mõeldud teabe jagamiseks ja vahetamiseks.
Kuna teie esimene postitus oli "võite osta.....", ilma et te siia midagi väärtuslikku panustaksite, siis ei tee see teist usaldusväärset liiget, kes tundub, et teab oma jama.

Äkki proovi ebayga. loe minu õpetust võltsitud id-de kohta, hangi endale pangakonto ja müü seal edasi. :D ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma olen uudishimulik, millist hinda te selle retsepti eest küsiksite hahah Kui ei tööta, siis vist raha tagastatakse tagasi no?hahaah(nalja muidugi)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aga teie retsepti hind?;-)
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43
ei ole sama mõte ?
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/mdp2p-from-helional.2874/
 

Thorsp3

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
minu uus konto. ei saa nimetada ühtegi konkreetset

 

Thorsp3

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
minu uus konto. ei saa helistada privaatselt

 
Top