Minu senine parimate asendatud trüptamiinide nimekiri.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Asendatud trüptamiinid

4-PO-DMT (Psilotsübiin)
4-HO-DMT (Psilocin)
4-HO-MET (metotsiin)
4-HO-DET (etosiin)
4-HO-MiPT (miprotsiin)
4-HO-DiPT (Iprocin)

Mida saab selle kohta öelda?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Mida soovite teada nende trüptamiinide kohta? Näiteks minu lemmik on 5-MeO-DMT. Selle terapeutiline potentsiaal on hämmastav. IMHO kõrvaldab see trüptamiin dissotsiatiivse üleannustamise ebasoovitavad tagajärjed ja taastab (tasakaalustab) aju aktiivsust. Taaskäivitus taju ja meele jaoks.
Kuid kõik trüptamiinid suurendavad HPPD riski, kui te kasutate neid koos kanepiga. Olge ettevaatlik 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Mida te teate 4-AcO-DMT (Psilacetin) kohta ja milline on parim tarbimiskombinatsioon võib olla eesmärk?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
See on minu kõigi aegade lemmik! Kõige lähemal psiilotsübiini seentele, kuid ilma iivelduseta. Minu varud on otsa saanud. Ma olen müüja otsinguil. Kui te teate ühte, andke mulle palun teada. Aitäh!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Ma olen siin uus. Ma olen ikka veel pisut paranoiline, et kogu see ettevõtmine on keerukas pettus. Kuidas te Boomshankarilt ostate, arvestades, et teie lingitud käepidemel on üks postitus ja null tehingut? Ma tellisin neilt minevikus (Empire Market'i päevil), kuid kaotasin praktiliselt kõigi mainekate müüjatega kontakti alates väljumise pettuste lainest...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ma ostan temalt teistel turgudel - kui ma siia tööle tulin, ei olnud turgu, see oli lihtsalt teadmiste jagamine.
See on link (kood lõpus on viitekood, nii et kui ostate, saan ma pisikese jootraha) Nemesis marketile, kus saab osta Boomshankarilt (nad on seal /u/boomshankar).
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Nad on ka Bohemia ja Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Kui te ei ole archtypis - palun kasutage ka minu viitekoodi :)

Archtypi viitelink

See oleks tore, aitäh :) (ainult /register?referral=M3oxY2 on vaja lisada sibulasse, mida sirvite. Sibula saad daunt.link või kust iganes, et kogu see phishing'i asi valvata)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Aitäh! Ma olen hämmingus, ma olen selgelt sitt TORis navigeerimisel. Ma olin veendunud, et turgude ajastu on möödas. Kes tahaks riskida, kui nad lõpetavad iga kord väljumise pettusega? Ja sa ütled mulle, et ei ole mitte üks, vaid kaks tervet turgu? Kruvi mind külg ees...
Kui ma saan oma armastatud 4-Acetoxy-DMT kätte, olen sulle võlgu <3.
Happy trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
See kõik on hea - on olemas stabiilsed turud, mis jätkavad õitsengut - BB Forum on aeglaselt muutumas ka selleks - DNM maailm areneb edasi
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mul on selle molekuliga oma parima psühhedeelse teekonna valem.
Ma kasutan seda hipi flip-komponendina molekulide seerias.
(erinevalt seentest kui hippie flip'i osast ei ole 4-AcO-l mingit iiveldust, mida saab seentega, nii et osa ärevusest on eemaldatud).

1. 10mg 4-AcO-DMT, suukaudne.
2. T+40mins - 90-120mg MDMA, suukaudselt.
3. T+160mins - 45-60mg MDMA, insufflatsiooni teel.
4. T+220mins - 20mg 2C-B, insufflatsioon (ninasprei).

5, 6 ja 7 on vabatahtlikud.

5. Kui ma olen valmis magama minema, 20mg ketamiini, insufflateeritud (ninaspreid).
6. 5+15 minutit - 1 x keskmine tõmme NN DMT vape'ile.
7. 6+20 minutit - 1 x keskmine tõmme NN DMT vape'ile.

SLEEEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Tegemist on psilotsiini pro-ravimiga. Siiski on olemas eeldus, et psilatsetiin võib olla ka psühhoaktiivne. Püsilatsetiini, psiilotsiini ja psiilotsüviini fenomenoloogiliste mõjude eristamiseks ei ole läbi viidud kliinilisi uuringuid. Ma ei kasutanud seda trüptamiini, 4-AcO-DMT kohta ei ole koostoimeteavet. Aga te võite kasutada kombinatsioonikaarti (positsioon "Seened"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Vajate seda sünteesi?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
See on ainulaadne see kõik on keha siis on šokolaadi pruun 4ho/aco dipt absoluutselt kiireim mõistus fuck kuid ikkagi omamoodi tühi ma isegi ei maini dipt see peaks lõhnama nagu mu pallid ja teeb kõik kõlab nagu konnarahvas see on kindlasti uudne, lõpuks sai 4 hos ja acos korralik midagi erilist sa saad tõeliselt hullu suurte annuste ma isegi ei lähe det ail mis tahes versiooni seal ma isiklikult arvan, et see on absoluutne jama, mis toob meid Aco Dmt jaoks ma tahan minu ma ei ole kunagi võtnud mõistliku annuse, kuid siis jälle ma ei ole kunagi olnud rohkem raputatud kogu oma elus see on nagu avamine mõistatus kasti alates hellraiser tsitaat ei ole enam mänge laps aega mängida algab 15 minutit puhas Bliss siis võtta kohale, kus põrgu oleks liivale ma ei saa isegi seletada hirmu üksused kõik kalmaarid nagu mingil põhjusel ilus kalmaarid nagu õhk avaneb nagu teine mõõde ja tulemusi nad ütlevad mulle, kui ma olen ainus, kes tunneb oma viis umbes see aga ma olen oma elu jooksul läbinud vähemalt 100 grammi ja mitte kordagi ei olnud see reis mida ma tahtsin palju kordi oli see reis mida ma vajasin see on kui ma suutsin jääda sisse ja olla inimeste ümber kes ei viiks kedagi haiglasse ja me räägime ainult 50mg ish annustest siin shit teeb 2ce 100 mg JUST sa oled GARDEN VARIETY FRACTAL BLIND HÜSTEERILINE naeratus me kasutasime seda kombona mxe-ga see on siis kui ta muutus imelikuks igatahes see ei ole uhkeldamine see on tõeline tegelik küsimus kas kellelgi on olnud lõbus tõesti hea aeg ükskõik millise asendatud trüptamiiniga seal oli mõned head seal AMt välja arvatud 5meo koos oma sõbraga minu teada on väga erinevad annused ma olen käinud piisavalt palju
 
Top