Vajate abi P2NP meetodi jaoks + esimene katse (pildid)

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Lihtsalt tahan lisada uuenduse sarnase sünteesi kohta.
Ma segasin,
142 bensaldehüüdi
100ml nitroetaani
7ml n-butüülamiini

Ja segasin toatemperatuuril 6 tundi.
Jälgisin ilusat oranži värvi, seega lisasin 100ml IPA-d ja panin ööseks sügavkülma.
Ärkasin, et jääkülma segu 0 kristallid.

Nii et mitte 1 loobuda ma eemaldasin RM sügavkülmast ja asetasin rb kolbi veevanni ja lisasin tagasivoolukondensaatori.
Kui see hakkas refluksimine ei ole kindel täpne temp, kuid umbes 80 kraadi Celsiuse lisasin 25ml Gaa ja jätkasin 4 tundi.

Pärast refluksi panin otse sügavkülmikusse, et ärgata tahke mass määrdunud kristallideks.

Filtreerisin neid buchneril vaakumiga ja pesin külma IPAga.

panin 100ml IPA-d keeduklaasi ja lisasin kõik pestud kristallid ja kuumutasin, kuni kõik olid lahustunud umbes 70-80 kraadi juures ja panin tagasi sügavkülma.

Minutite jooksul ma saan nõelataoline kristallide moodustamine postitab kogukaalu pärast täielikult saada alla temperatuurile ja uuesti filtreerimine ja kuivatamine.

Lihtsalt tahtsin seda lisada, et öelda inimestele, et nad ei loobu RM-st, kui te ei saa kristalle 1. korda. Ma lisan seni moodustatud kristallide valiku!
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
AQLJ5n2oPT
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Enne desikaatorisse panemist
 

Attachments

  • paY0M5TzwV.jpg
    paY0M5TzwV.jpg
    1.2 MB · Views: 111
  • HZyt3idf2D.jpg
    HZyt3idf2D.jpg
    1.3 MB · Views: 112

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Tere,

n-butüülamiiniga toatemperatuuril on tegelikult minu eelistatud meetod, sest selle saagis on täiuslik ja teie toode on nii puhas, et ümberkristalliseerimist ei ole üldse vaja.

Põhjus, miks see sul ei toiminud, on aja tõttu. ilma välise kuumutamiseta tuleb lihtsalt 5-6 päeva pimedas seisma jätta ja siis on kõik juba ilma jahutamiseta kristalliseerunud.
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Tänan teie vastuse eest, kahjuks on minu esimene tegelik p2np olin kannatamatu, kuid duubelmees märkida. Proovin erinevaid marsruute, kui ma leian rohkem nitroetaani
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
noh, ma saan sellest aru. tihtipeale ei taha ka mina nii kaua oodata. aga kui aeg ei ole oluline, siis eelistan alati n-butüülamiini rt juures
 
Top