Uus veebisait Dead Drops jaoks

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma ehitan oma lokaalsele veebisaidile Dead Drops. Seoses eelseisvate valimistega olen välja töötanud võib-olla väga tulusa skeemi. Ma tahan testida oma seadistust annetuste lehega, mis on seotud QRCode'iga. Dead Drop süsteem töötab samamoodi QRCode'i kleebistega, nii et ma tahan käivitada oma annetusskeemi oma süsteemi testina.

Ikka tegelevad bullshit andmebaasi probleemid ma töötan läbi. Mida ma otsin juhiseid on luua API, mis lööb deebet / krediitkaardi, teisendada btc, ja saata minu rahakoti. Praeguse seisuga on ainus viis, kuidas ma saan mõelda, et töötada see on lihtsalt on btc rahakoti aadress ja loodan, et inimesed teavad, kuidas / juba on krüpto, mis oleks lõigatud väga suur osa minu baasi välja tegemise kava ilmselt rohkem vaeva kui see on väärt.

Mis tahes ettepanekud? Keegi teeb midagi sarnast? Midagi plug-and-play oleks imeline, kui see on olemas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Soovitan teil veidi oodata. Me oleme juba välja töötanud turuplatsi, kus saate müüa surnud tilka, esitada tellimusi kulleriga kohaletoimetamiseks. Ükskõik mida. Meil on see kõik olemas. Teil on parem investeerida oma laborisse.
Me käivitame selle projekti sel aastal.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
See turuprojekt kõlab paljulubavalt ja huvitavalt. Kas teatavates maapiirkondades on siiski teenus olemas? Ma olen kaardilt väljas, praeguse kaardi kohaselt ei ole ma kusagil HIDTi piirkondade lähedal, mis on hea. Ma elan ka mitme suurema ülikoolilinna lähedal, kuid tavaliselt on sellised asjad kasulikud ainult suuremates linnades. Kas programm saab aidata sellistes piirkondades nagu minu oma?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Keskendun esialgu oma suitsutussüsteemile!
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
See oleks suurepärane, eriti kui Hiinast oleks võimalik saada tellimusi suuremates kogustes.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma olen seda juba öelnud ja ütlen seda veel kord: Tänan Reutersi...!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Teatud valdkondades spetsiaalse kulleri olemasolu säästaks nii palju vaeva. Mul on 1 maapiirkonna võimalus, mis minu arvates töötab suurepäraselt, minu lähedane sõber on fedexi kuller, kellel on kindel marsruut. Kui pakett on tellitud me veenduda, et müüja kasutab fedex ja kuna minu juht teab enamus kohti oma marsruudil 2 või 3 aadressid on valitud ja konkreetne nimi, mida ainult juht teab, Hommikul pakett on veoauto ta näeb nime ja aadressi oma skanner. Ta sõidab oma marsruuti nagu tavaliselt ja kui ta jõuab piirkonda, skaneerib ta paki kui kätte toimetatud, siis paneb selle oma lõunakasti ja võtab selle pärast tööd koju. Seejärel läheb mu sõber ja võtab selle vastu. Ainus ühendus kellegagi üldse selle meetodi puhul on siis, kui saateleht/postimärk, mida saab lahendada mitmel viisil. On sõber, kes toimetab ups, fed ex, või mõni muu teenus saadaval teie piirkonnas siis see võib olla hea meetod saatmine ja vastuvõtmine
 
Top