P2P to (d)-fenüül-2-propanool võimalik?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere mul on otsingul L-meti racemiseerimine, mille kohta huvitav ja nimelt oli tegemist p2p = > pärmi redzuieren =>bromimine alkoholi (d)-fenüül-2-bromopropaaniks. Minu küsimusele kas see oleks võimalik? Kuna mul puudub tegelik keemia taust, aga kui see on võimalik, siis säästaksime palju hullemini. Kui on huvi võin jagada linki
 

Attachments

  • oiQbEJsG5D.pdf
    741 KB · Views: 892

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, ma olen näinud P2NP-sünteesi, mis toodab peamiselt d-isomeeri. Kas see ei oleks siis P2P muundamise ajal võtta üle D-toode?
 

Attachments

  • 0lSu9P1HVE.jpg
    0lSu9P1HVE.jpg
    743.5 KB · Views: 316

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See on huvitav, ma ei ole seda teadnud, lahe! See ei ole muidugi P2NP, mida tehakse, vaid sellele on lisatud alkoholirühm esimesele süsinikule, see on otsene lähteaine Norfedriinile, nagu P2NP on otsene lähteaine amfetamiinile.

See tähendab, et teil on vaja mõnda raskemat relva kui NaBH4 / CuSO4, et saada d-Amfetamiini, muidugi RP / H3PO3 / H3PO2 + I või Birch teeb trikki, mõned muud meetodid tulevad meelde.

Aga mul pole vähimatki aimu, miks bensaldehüüdi kondenseerimine nitroetaaniga koos trietüülamiiniga katalüsaatorina annab tulemuseks nitroalkoholi ja mitte ainult nitroühendi, nagu teadaolevalt. Samuti, miks see on selektiivne mitte ainult cis- või trans-konfiguratsiooni suhtes, see on samuti üllatus. Kummaline.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Vaadake videot foorumis
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere
tänan teid, ma juba tean üldist sünteesi p2np jaoks. Mida ma otsin, on sterospetsiifiline süntees P2P jaoks, et suurendada saagist. Samal ajal vältida isomeeride eraldamist. Pildist, mille ma postitasin, sain aru, et p2np sünteesil on suurem (d-isomeeri) sisaldus. Minu küsimus on, kas P2P muundamine võtab siis üle isomeeride suhte või tuleb jälle sama 50/50 suhe nagu tavaline. mul pole keemikukoolitust, seega ma ei tunne ennast. Samuti ei tea, kas ma sain pildist õigesti aru.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tere, Te saate igal juhul ratseemilise (50/50) metamfetamiini/amf-toote. Kõige lihtsam viis on eraldada isomeerid ratsemaatist.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
esimene asi, mida peaksite teadma, on see, et ei p2p ega p2np ei ole kiraalsed, sekundaaralkoholil on tõepoolest kaks stereoisomeeri, stereospetsiifiline redutseerimine pärmiga on üsna räpane ja ma soovitan lahkesti porgandiviilud (kõlab naljakalt, kuid tegin sellega palju katseid, kuigi mitte just p2p), kui fenüül-2-propanool on optiliselt puhtal kujul, ei tähenda, et te ei raseeriks seda halogeenimisreaktsioonis (selleks on vaja stereoselektiivset bromimist), halogeeni asendamine amino- või metüülaminoga võib samuti põhjustada raseemilist segu, minu soovitus on kasutada L-viinhapet lõpliku amiini lahustamiseks, seejärel raseerida vähem soovitud isomeer (L) järelejäänud lahusest.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
See on täpselt see, mida ma otsisin Tänan teid. Olen juba mõnda aega uurinud racemisirungi, kuid ma ei saa tegelikult edasi. Kas teil on eksperimentaalset kogemust selle protsessiga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Selle teema kohta on mitu teemat. Vaadake foorumis ringi.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Aitäh G. Patton Olen edukalt eraldanud isomeerid. Kuid mul on probleeme soovimatu L(-) isomeeri racmesiseerimisega uuesti dl-isomeeriks

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
ratsemine on asi, mis on tavaliselt keemikute ülesanne vältida... see tekib tavaliselt siis, kui segu jäetakse liiga pikaks ajaks segama ja/või liiga pikaks ajaks kuumutama... uurimistööd tehes keskendusin ma resolutsioonile või stereoselektiivsetele meetoditele, mitte LSD sünteesile, seega ei olnud minu eesmärk midagi ratsemineerida (see oli pigem oops)... ma luban, et sa saad sellest kõigest täielikult aru, kui sa ei lõpeta nende molekulide õppimist hea strateegia abil ja selge samm-sammult aina sügavamale ja sügavamale minnes... sa hästi näed, et inimesed siin on vastuvõtlikud, et sind aidata sind
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
btw, teie keemia näib olevat ülemine pool, kuna te postitasite probleemi, mis tõestab keerulist mõtlemist, kuid näitab ka, et te jätsite mõned põhilised asjad vahele, nii et jätkake head tööd (keemias on mõisted üksteise peale ehitatud, nii et on loomulik, et õppetunde vahele jätta, ilma et neid täielikult mõista, kui ütleme, et olete ise teemas haritud, seega peate uuesti lugema asju, mida te arvasite, et kunagi ei ole abiks).
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Ok tänu kõigile abi ja nõuannete eest. Igal juhul jätkan õppimist, neil on ka õigus oma väites.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
See teema pakub mulle samuti suurt huvi, kuigi teisest vaatenurgast. Raseemilise metamfetamiini vaba aluse lahutamine on võimalik ilma lahustita minu lemmikühendi kaudu (grin):
O,O`(+)-dibensoüül-d-viinhape hea saagisega. (80-85% ).

Tahtsin aga küsida, kas kellelgi on kogemusi nn RRR-protsessiga. RRR tähendab resolutsioon-racemiseerimine-korduvkasutamine, et taastada soovimatu l-isomeer tagasi 50:50-raskeemiliseks seguks. Selleks kasutatakse väikest kogust radikaalset initsiaatorit, nagu AIBN, ja tiüülradikaali allikat (st metüültioglükolaati). Sel viisil saab protsessi mitu korda läbi viies suurendada saagist teoreetiliselt 50%-lt üle 90%-ni. Ma ei leidnud seni ühtegi mõistlikku protseduuri üles kirjutatud.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Millist dibensoüülviinhapet kasutate kassi jagamiseks? Kas vedelat või kristallilist osa? Kas te saate seda üksikasjalikult selgitada? Olen selle meetodiga nõus. Ma arvan, et see on parem kui viinhape. Tänan teid.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Seda on vaja teada....

N-metüülamfetamiini optiline lahutus diastereoisomeerilise soola moodustamise kaudu 2R,3R-O,O´-Di-p-toluoyltuviinhappega
DÁVID KOZMA, ZOLTÁN MADARÁSZ, CSABA KASSAI JA ELEMÉR FOGASSY
Organic Chemical Technology Department, Technical University of Budapest, Budapest, Ungari
CHIRALITY 11:373-375 (1999)
 

Attachments

  • APgLzjaD58.pdf
    57 KB · Views: 365

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Hollandi resolutsioon ja palju muud asja seoses kogu selle hea seletusega:

RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN

Rassemaatide lahustumine kristalliseerumise teel
Lisandid ja hõõrdumine
Proefschrift
 

Attachments

  • JRdgfBtFPb.pdf
    8.2 MB · Views: 351

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Võib-olla aitab see teid edasi, ma ei ole seda veel isiklikult katsetanud. Ma võiksin vaadata oma kaustadest, võib-olla leian originaal PDF-i veel üles

Üldine protseduur rassemisatsioonikatsete jaoks. A
0,06 M amiini (100 mg) ja tiooli (1,2 või 0,2 ekvivalenti) lahus.
benseenis refluksiti 2 h (stöhhiomeetriline tingimus) või 7
h (katalüütiline tingimus) AIBNi (üldine
20 mol % AIBNi kogus jagati kolmeks võrdseks koguseks
osadeks (kui reaktsiooniaeg > 2 h), mida lisati järjestikku iga 2 tunni järel). Pärast kontsentreerimist lahjendati jääk
HCl-ga (1 M) ja lahust pesti Et2O-ga. Saadud
vesifaas leotati küllastunud naatriumkarbonaadiga
ja ekstraheeriti Et2O-ga. Puhas amiin isoleeriti pärast
kuivatamine MgSO4 peal ja kontsentreerimine
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
nagu tõeline keemik!
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Mul on juurdepääs aibn ja tiool, kuid oleksin tänulik, kui saaksin abi õigete suhtarvude ümberarvestamisel, näiteks ühe kg L-meth freebase kohta? Ma postitan oma tulemused
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
On olemas pdf
 

Attachments

  • xz9L7sFYwj.pdf
    94.1 KB · Views: 582

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Suurepärane, tänan teid Acab1312, teil on juba rohkem kui minu uurimistöö on näidanud. Ma kindlasti annan selle protseduuri proovida, ainus küsimus on, kust saada AIBN, mingeid vihjeid, kõrvale suur laiendatud käed LE.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
mu vanemad viskasid selle ära (koos muude asjadega, mis paneksid meid mõlemaid nutma, kui ma neid mainiksin)
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
AIBNi jaoks leidsin ainult midagi Hiinast
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
siin foorumis on kuskil kirjas ja e-posti aadress constantilyos või midagi sellist.... kasutajad annavad talle hea hinnangu, sest mees saadab üle peaaegu iga kemikaali suure diskreetsusega oma hinnaga (mis on veidi üle sigmaaldrichi hinna)
 
Top