P2P to (d)-fenüül-2-propanool võimalik?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, ma olen näinud P2NP-sünteesi, mis toodab peamiselt d-isomeeri. Kas see ei oleks siis P2P muundamise ajal võtta üle D-toode?
 

Attachments

  • 0lSu9P1HVE.jpg
    0lSu9P1HVE.jpg
    743.5 KB · Views: 316

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See on huvitav, ma ei ole seda teadnud, lahe! See ei ole muidugi P2NP, mida tehakse, vaid sellele on lisatud alkoholirühm esimesele süsinikule, see on otsene lähteaine Norfedriinile, nagu P2NP on otsene lähteaine amfetamiinile.

See tähendab, et teil on vaja mõnda raskemat relva kui NaBH4 / CuSO4, et saada d-Amfetamiini, muidugi RP / H3PO3 / H3PO2 + I või Birch teeb trikki, mõned muud meetodid tulevad meelde.

Aga mul pole vähimatki aimu, miks bensaldehüüdi kondenseerimine nitroetaaniga koos trietüülamiiniga katalüsaatorina annab tulemuseks nitroalkoholi ja mitte ainult nitroühendi, nagu teadaolevalt. Samuti, miks see on selektiivne mitte ainult cis- või trans-konfiguratsiooni suhtes, see on samuti üllatus. Kummaline.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
See teema pakub mulle samuti suurt huvi, kuigi teisest vaatenurgast. Raseemilise metamfetamiini vaba aluse lahutamine on võimalik ilma lahustita minu lemmikühendi kaudu (grin):
O,O`(+)-dibensoüül-d-viinhape hea saagisega. (80-85% ).

Tahtsin aga küsida, kas kellelgi on kogemusi nn RRR-protsessiga. RRR tähendab resolutsioon-racemiseerimine-korduvkasutamine, et taastada soovimatu l-isomeer tagasi 50:50-raskeemiliseks seguks. Selleks kasutatakse väikest kogust radikaalset initsiaatorit, nagu AIBN, ja tiüülradikaali allikat (st metüültioglükolaati). Sel viisil saab protsessi mitu korda läbi viies suurendada saagist teoreetiliselt 50%-lt üle 90%-ni. Ma ei leidnud seni ühtegi mõistlikku protseduuri üles kirjutatud.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Millist dibensoüülviinhapet kasutate kassi jagamiseks? Kas vedelat või kristallilist osa? Kas te saate seda üksikasjalikult selgitada? Olen selle meetodiga nõus. Ma arvan, et see on parem kui viinhape. Tänan teid.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Seda on vaja teada....

N-metüülamfetamiini optiline lahutus diastereoisomeerilise soola moodustamise kaudu 2R,3R-O,O´-Di-p-toluoyltuviinhappega
DÁVID KOZMA, ZOLTÁN MADARÁSZ, CSABA KASSAI JA ELEMÉR FOGASSY
Organic Chemical Technology Department, Technical University of Budapest, Budapest, Ungari
CHIRALITY 11:373-375 (1999)
 

Attachments

  • APgLzjaD58.pdf
    57 KB · Views: 365

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Hollandi resolutsioon ja palju muud asja seoses kogu selle hea seletusega:

RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN

Rassemaatide lahustumine kristalliseerumise teel
Lisandid ja hõõrdumine
Proefschrift
 

Attachments

  • JRdgfBtFPb.pdf
    8.2 MB · Views: 351

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Võib-olla aitab see teid edasi, ma ei ole seda veel isiklikult katsetanud. Ma võiksin vaadata oma kaustadest, võib-olla leian originaal PDF-i veel üles

Üldine protseduur rassemisatsioonikatsete jaoks. A
0,06 M amiini (100 mg) ja tiooli (1,2 või 0,2 ekvivalenti) lahus.
benseenis refluksiti 2 h (stöhhiomeetriline tingimus) või 7
h (katalüütiline tingimus) AIBNi (üldine
20 mol % AIBNi kogus jagati kolmeks võrdseks koguseks
osadeks (kui reaktsiooniaeg > 2 h), mida lisati järjestikku iga 2 tunni järel). Pärast kontsentreerimist lahjendati jääk
HCl-ga (1 M) ja lahust pesti Et2O-ga. Saadud
vesifaas leotati küllastunud naatriumkarbonaadiga
ja ekstraheeriti Et2O-ga. Puhas amiin isoleeriti pärast
kuivatamine MgSO4 peal ja kontsentreerimine
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Mul on juurdepääs aibn ja tiool, kuid oleksin tänulik, kui saaksin abi õigete suhtarvude ümberarvestamisel, näiteks ühe kg L-meth freebase kohta? Ma postitan oma tulemused
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ma arvan, et liitun noore uurimisrühmaga ja teen ka mõned katsed. :D:D.
Alustamiseks pean ma hankima ühendid metüül-tioglükolaat ja naljakas ühend AIBN. Vaatan alati suurtest keemiafirmadest, et saada kulude hinnangut. (jagades nende hinna 5 grin). Iga vihje usaldusväärse tarnija kohta on teretulnud.

Mis puutub lahustisse, siis märkasin Sigma-Aldrichil ja mitmetel teistel saitidel, et nad müüvad 0,2M lahuseid tolueenis, nii et tegelikult tundub tolueen olevat õige valik.

 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mul on AIBNi ja tiooli tarnija, kui see on vajalik.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, kui kõrge oleks hind teie tarnijaga, Kui tegemist on katsetega, olen ka nõus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mitte kõrge viimati küsisin oli umbes 500€ moq nii shipping included.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
ok kõlab mõistlikult, mis on moq, 1 kg vist. Ja mis on tarneaeg, alates makse laekumisest tarnijale?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
1 kg iga 15 päeva jooksul tarne.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
viimane küsimus, kas nad aktsepteerivad krüptokursiid, kuigi kui mitte, siis ei oleks see vähemalt minu jaoks no deal põhjus. thx
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
ideaalselt, siis palun esitage meile kontaktandmed. Siin, või kui privaatsus on probleemiks PM-i kaudu. aitäh teile väga palju.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lubage mul küsida, kuidas nad seda eelistavad.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma räägin täna oma tarnijaga ja nad ütlesid mulle, et neil ei ole piisavalt aega, et hallata foorumi tehinguid, mida nad palusid mul tegutseda meheks keskel, nii et... öelge mulle oma arvamus selle kohta.
Ma arvasin, et võimalus reklaamida oma peamisi tooteid siin ja ma haldaks tehingut otse väikese komisjonitasu hinnaga ilmselt ;-)
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Protsess on põhimõtteliselt hea, sealhulgas teile makstav komisjonitasu. Kõige olulisem küsimus on siinkohal see, kuidas käsitletakse tundlikke andmeid. Kas te saadate siis pakendid otse Hiinast lõppkliendile või tarnijale?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
ok, siis andke mulle teada, kas nad on nõus. Veel üks lühike teemaväline küsimus: Kas te kasutate oma reaktori jaoks kütteseadet/jahutusseadet või lihtsalt kütteseadet? Ja millist jahutusvedelikku / soojusülekande vedelikku te kasutate?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mul on kütteseade/jahutusseade ja ülekandevedelikuna kasutatakse vanniõli.
Kui nad on nõus?Mida te mõtlete?
Tänan.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Noh, siis soovitan teil koguda tellimusi nendelt meestelt, kes soovisid neid reaktiive (sealhulgas mind), ja seejärel tellida seda oma tarnijaga.
 
Top