Pakett on konfiskeeritud

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Tere kõigile, mis juhtub, kui mulle adresseeritud ravimeid sisaldav pakend blokeeritakse tollis?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Maailma eri paikades on erinevad strateegiad.
Kusagil lihtsalt konfiskeerimine ja teavitamine või ilma selleta.
Kusagil politsei reidi või tarnimine ilma probleemideta, kuid reidi 1-2 nädalat/kuu hiljem, kui nad eeldavad, et olete edasimüüja.
Kusagil kõne postist, et tule ja "aita neil leida oma pakki" või mõni muu jama põhjus, et aidata neil kinnitada, et see on sinu.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Im nii kahju teile mees, palun saate hoida meid kursis, mis juhtus tulevikus, ja milliseid tagajärgi sa saad
Palun jääge ohutuks 🙏 ❣️
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Mul on üks tolli juures kinni peetud. See oli väike kogus. Sain kirja, milles öeldi, et see on konfiskeeritud, samuti vormi, et saada see tagasi, kui ma oleksin DEA agent. Kui sa saad kirja ei täida midagi või saata see tagasi, kui on võimalus. Lihtsalt laske see maha ja pidage oma aadressi põletatuks.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Ma ei ole ikka veel mingit teadet saanud, ainult laevandusfirma ütles mulle, et toll konfiskeeris selle, võib-olla nad ei ole seda isegi analüüsinud, see on vedelik. Ma loodan, et see läheb unustusse
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ärge vastake, kui see kahjustab teie opsec, kuid millist veoteenust te kasutate, mis teatas teile, et pakett on konfiskeeritud?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Saatke narkootikumi, et ta läheks seda hankima 😆😆
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Palju õnne, kuidas te märkasite, et see konfiskeeriti?
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
D Jälgimisnumbrilt teatas see blokeeringust, seejärel kirjutas laevandusfirma mulle e-kirja teel, et see on blokeeritud tolli juures
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
NOI ei tea, kas see on konfiskeeritud, nad ütlesid mulle, et see on konfiskeeritud või kinnipeetud, nad ei saa mulle öelda. nüüd on juba kuu aega möödas ja ma ei tea midagi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Teil on tõenäoliselt suur õnn, et see konfiskeeriti Saksamaal, mitte Itaalias. Ma ei ole kindel, kuidas väljaandmine Euroopas välja näeb, kuid USAs ei võeta teid isegi teisest osariigist vastu, kui kuritegevuse tase ei ole teatud tasemel. Esimese astme väärteo ma usun. Seal on 4 kuritegevuse taset madalam kui see. Et sind teisest riigist välja anda peab see olema 3. või 2. kuriteo. Kui nad oleksid leidnud paki Itaalias, võid sa juba vanglas olla. Mina ikkagi koristaksin maja ja viiksin oma sülearvuti kuuks ajaks sõprade juurde ( mida sa kasutasid kraami tellimiseks, see on kõige tugevam tõend, mis on olemas)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Võin teile rääkida kogemusest, sest oleme rohkem kui ühel korral kandnud kahjusid Hiinast Euroopa Liitu saabuvate pakendite konfiskeerimise tõttu ja kõige targem nõuanne, mida võin anda, on mitte täita ühtegi vormi, mitte vastata ühelegi tolli sõnumile ega püüda pakki päästa, hoiduda sellest igal ajal eemale ja võtta sellest hetkest alates põhiline turvalisus, mis teil peaks olema. (telefoninumbri muutmine, e-posti aadressid jne). Kindlasti hävitatakse teie pakett hiljem ja sõltuvalt selle sisust rahuldatakse asutused selle hävitamisega või alustatakse uurimist, kui tegemist on 1. klassi kurikuulsate kogustega, kui tegemist on reaktiivide või uurimiskemikaalidega, mis ei ole veel langenud Te ei peaks nii palju muretsema seaduse pärast ja piisaks, kui teeksite oma elus mõned muudatused. Õnnistust ja julgustust!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Vabandan, et kirjutan teile vea eest.. Olge hästi. N suur kallistus bro!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Võin teile rääkida kogemusest, sest oleme rohkem kui ühel korral kandnud kahjusid Hiinast Euroopa Liitu saabuvate pakendite konfiskeerimise tõttu ja kõige targem nõuanne, mida võin anda, on mitte täita ühtegi vormi, mitte vastata ühelegi tolli sõnumile ega püüda pakki päästa, hoiduda sellest igal ajal eemale ja võtta sellest hetkest alates põhiline turvalisus, mis teil peaks olema. (telefoninumbri muutmine, e-posti aadressid jne). Kindlasti hävitatakse teie pakett hiljem ja sõltuvalt selle sisust rahuldatakse asutused selle hävitamisega või alustatakse uurimist, kui tegemist on 1. klassi kurikuulsate kogustega, kui tegemist on reaktiivide või uurimiskemikaalidega, mis ei ole veel langenud Te ei peaks nii palju muretsema seaduse pärast ja piisaks, kui teeksite oma elus mõned muudatused. Õnnistust ja julgustust!!!
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Ok. Mul on selle kohta mõningaid kogemusi, olenevalt sellest, kus te olete. Kui see juhtus USAs, võite mulle vabalt DM-i saata.
 
Top