Pakett on konfiskeeritud

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Ok. Mul on selle kohta mõningaid kogemusi, olenevalt sellest, kus te olete. Kui see juhtus USAs, võite mulle vabalt DM-i saata.
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Hawaiil on kurikuulsalt range toll; keegi, keda ma tundsin, tõi Ühendkuningriigist steroide ja ta lasi pakil alati nädal aega ukse ees või selle lähedal istuda, kusjuures saatjale tagasisaatmine oli peale kirjutatud.
Ühel korral märkasid nad kohe pärast kohaletoimetamist kabrioletti pargitud meest, kes luges päevavalguses ajalehte. Ta lihtsalt pani paki maha ja tegi lühikese "kodupuhastuse".
Tund aega hiljem koputasid USA postiametnikud ja kohalik politsei ja küsisid, mis pakis on. Õnneks nägi see inimene juba, et pakk oli avatud, Ja, nad ei püüdnud seda avada.
Pakett anti tagasi ja ta ütles neile, et see ei ole tema jaoks, saatis selle tagasi sellele, kes selle saatis. Ta oli ka oma nime paari tähe võrra muutnud; John Smith Jason Simmonsi asemel.
Usaldusväärne eitamine!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Ma saatsin pakke 2 meta suur oli 4 kg aga kummaline on see et 10st korrast ainult pooled saabuvad ja neid ei konfiskeerita nad saabuvad normaalselt aga kui sa neid avad on kõik hävitatud ma ei tea kas see on toll või kliendid ise kes teevad seda nalja

Juhtub minuga tihti Austraalias

Kas kellelgi teisel on sama asi juhtunud sest see on kummaline kui neil on föderaalagendid kogu majas olnud
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Tere,

Andke mulle veidi konteksti ja ma selgitan teile kõike. Sõltub riigist, kuid ma arvan, et mul on piisavalt kogemusi selliste asjadega tegelemisel mitu korda.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Mate, loodan, et kõik on hästi ja teie hea
🍀👋🤠
Ja kui saate uuendada, milliseid tagajärgi saite...
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ma arvan, et teil on kõik korras, kuna nad ei leidnud seda teie valduses, ma arvan, et te võite alati kõike eitada ja öelda, et te ei ole kunagi midagi tellinud. Selle lihtne on kellelgi tellida asju teie aadressil ja teie nimel. Kui asi läheb nii kaugele, siis kustuta lihtsalt igasugused tõendid, millega sa kokku puutusid. Ja lihtsalt eita, eita, eita. Nagu ma ütlesin, kui see läheb nii kaugele ja sa saad oma perse välja, ärge arvake, et nad lõpetasid uurimise. Sa pead olema kogu aeg ettevaatlik sellest hetkest alates.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Hiljuti on mul 5 saadetisest 3 kaduma läinud; kõik viis ELi rahvusvahelist (ilma välise tollita). Kõik kolm kadunud saadetist kasutasid riiklikke postiteenuseid, kahest, mis toimetati kohale, oli üks riiklike postiteenuste ja üks erakullerfirma kaudu. Ümberlaaditud tellimused ei jõudnud samuti kohale. Välja arvatud juhul, kui saatjad on oma varjamise ära rikkunud ja saadetised on päritoluriigis peatatud, siis ma arvan, et minu aadress on mustas nimekirjas, kus sorteerimiskeskused filtreerivad minu posti kontrollimiseks. Ma ei ole kunagi saanud mingit teadet ühegi arestimise kohta, ei postifirmalt, ei õiguskaitseorganitelt.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mul on saadetis istmete vahel istudes kuskil ilmselt nagu 5 miili kaugusel minust alates augusti algusest lol. Shit oli temperatuuri- ja valgustundlik, nii et ma pean seda kadunuks, kuid see on ikka veel loetletud kui "teel" pärast kuu aega. Must nimekiri on tõenäolisem stsenaarium. Mul on teine saadetis nüüd lähenemas, kui see on peatatud või "külmutatud" selles etapis pean aadressi, mida olen kasutanud, põletatuks ja liigun edasi.

Sõna otseses mõttes võib igaüks tellida posti kellelegi, nii et see on juriidiline segadus, kuidas iganes te seda vaatate. Juriidiline jama on kallis, kui keegi ei taha sinust eeskuju teha (ja ma olen üsna kindel, et sa saad selle kohta väga kiiresti teada, kui see nii on), siis on nende jaoks lahendus "peatada edasine tegevus", sest see on kõige odavam variant.

Kellel ei ole tänapäeval vaenlasi? On kuradi 2024, 5-aastased kõnnivad ringi iPhone'idega. Kõigile teada, et aadressid, mida ma valin, on lihtsalt inimesed, kes mulle lihtsalt väga ei meeldi, ja mul on hea meel nendega kuradima minna.

Nii palju 9-5 M-F Drones ümber, võta oma valik ja oota, kuni postiljon lahkub, napsata oma paska. Proovige valida tehnofoobide aadresse, neil ei ole Ringi uksekella ega kaameraid. Jälgige oma kohaliku piirkonna NextDoor (SocialMedia) lehekülgi. Vanad inimesed lihtsalt LEMMENDAVAD kuulujutte oma täiuslikus, väärtuslikus kodulinnas toimuvast "kahtlasest tegevusest". Ma leian, et see on suurepärane liin, mida minu kohalik Politsei ja "valvsad kodanikud" teevad.

Lihtsalt Stay Safe, Stay Safe tähendab minu jaoks, et olge targad ja tehke oma uuringuid ja teil on kõik korras.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Nagu KurtV ütles,uurige ja koguge infot, kus iganes saate. Mul on peidetud kaamera, mis näeb kõiki postiteenuseid läbi rullumas ja seal, kus ma olen, on meil 6 päeva nädalas samad kättetoimetajad ja nad jooksevad peaaegu täpselt samal ajal iga päev. Tutvustage end selle tüüpi asjadega, siis kui märkate midagi välja, võib see olla märk. Ma kasutan erinevaid naabrite aadresse, aga ma ikka hoian silma peal, kui midagi imelikku on. Maapiirkonnas on küll lihtsam, kui midagi või keegi tavalisest kõrvaline veereb läbi. Mul oli üks kord üks pakk, mis saabus 2 päeva hilinemisega "usps delay" tõttu ja see võis olla midagi, aga ma põletasin selle aadressi pärast seda igaks juhuks ära. Mul on ka üks inimene, kes võtab saadetisi vastu tasu eest, sinna saadan kõik suuremad tellimused. Neil on ainult nii palju aega jäänud elada, nii et niipalju kui nad on mures, neil on väga vähe kaotada, nii kaua kui ma annan neile mõned maiuspalad, jäävad nad õnnelikuks kui võimalik. Ma tean ka üht meest, kes töötab upsiga igal aastal novembris detsembris. Ta aitab mitut autojuhti toimetada ja ta kohtus eelmisel aastal ühe laheda inimesega, kes aitab nüüd. Dude annab talle teada, kui tellimus on tehtud ja juht jälgib pakki selle konkreetse nime ja aadressiga, skaneerib selle kui kätte toimetatud ja siis võtab selle koju ja dude läheb siis järele. See on üks parimaid tarneviise, mida ma olen veel näinud, sest nii oled sa 100% eemal radarist ja juhil pole muret. Kui pakki piiratakse, siis öeldakse talle sellest, sest see on tema marsruudil, ja pakk saadetakse tema tavalisel marsruudil asuvale juhuslikule nimele ja aadressile, nii et ei ole mingit seost kellegagi. Te peate lihtsalt veenduma, et teie müüja postitab selle konkreetse teenusega, muidu saab keegi suure üllatuse posti.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Hispaanias saadetakse salapolitsei. Dont care amount. Aga IS, sest teavad on sone operatiivne
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ainult paketes, kes tulevad hola da, sest nad tahavad narcoesesd of holanda ära kuratada.
 
Top