Fenüülatsetooni (P2P) süntees BMK etüülglütsidaadi kaudu

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
kas te saaksite pls selgitada, et sammus 14 "(14. Mõne aja pärast lisatakse 500 ml destilleeritud vett ja segu kuumutatakse veidi (mitte rohkem kui 60 °C).".

Minu küsimus on see, kui kaua seda tuleb kuumutada. (Aja kestus) või mingi märk.
Tänud ette.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tere ja on see sellest sammust, et te stqrt, kui teil on BMK 5449-12-7 pulber või uus bmk pulber turul nüüd?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Alustasin dimetüülformamiidist, bensaldehüüdist täpselt nii nagu videos.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kui palju BMK glütsiinhapet (naatriumsoola) vajan ma 1 grammi P2P jaoks?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
on väike viga : te ütlesite pmk asemel bmk esimestes ridades
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18

Kas BMK glütsiinhappe (naatriumsoola) ja vee suhe 1:1, siis lisage soolhapet ph 1?
kui alustatakse BMK glütsiinhappega (naatriumsoolaga), siis kas suhe veega on 1:1, seejärel lisatakse soolhape ph-ni 1? seejärel kuumutatakse segu ja segatakse 5h jooksul.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Õige
 
View previous replies…

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
leidsin selle artikli, kas 80 kraadi on liiga soe? kas 1 kg soolhapet on liiga palju lihtsalt lisada, et saavutada ph1?

Kuidas teisendada BMK pulbrit õliks? (Allpool on vaid üldine kirjeldus hüdrolüüsiprotsessist, võite siiski meiega ühendust võtta, kui te ei saa õli korralikult kätte).
1,1kg pulbrit segatakse 1kg sooja veega (umbes 80 kraadi).
2, pange 1kg soolhapet (HCL 37%) ja näete, et tekivad mullid.
3, segage segu ühe tunni jooksul ja seejärel lõpetage.
4, veel ühe tunni pärast saate õlikihi helekollase värvusega.
5,Kasutage õli väljavõtmiseks eraldi lehter.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Tere
nii näiteks segatakse 1kg bmk glütsiinhapet (naatriumsoola) ja 1ltr h2o, seejärel lisatakse soolhapet, et saada ph 1.
siis kuumutatakse rm 60 kraadini ja dekarboksüleeritakse pideva segamisega 5hrs. seejärel lülitatakse soojus ja segisti välja ja rm viiakse separeerimissahtrisse, kus kihid eraldatakse.
ülemine kiht on p2p, kui rm on veel kuum, või alumine kiht, kui rm on külm. seega peaks saagis olema 1 ltr p2p?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
Sammus 7, mis peaks olema eraldatud kihi pH?
kuna mul oli 2 proovi, üks värskelt kogutud, mille pH on 6 ja mis on heledat värvi 600ml. Samas ülejäänud 400 ml, mis koguti pärast 2 kuud seisvast lahusest, on pH 8. Ja on umbes 400ml ja kergelt tumedat värvi.
Kumba lahust peaksin kasutama. Värske või hilisem või mõlemad. Plz soovitage. Otsin juhiseid. Tänud ette.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kõigepealt tahaksin öelda tere tulemast.
Selle pH ei ole 7. etapis oluline. Võite kasutada mõlemat.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton tere,
Vajan teie õnnistust ja toetust.
Sammus 6 on vaja NaOH 30% lahust 450 ml.
Mul on NaOH pellet. Kui palju neid pelleteid on vaja koos kui palju vett, et teha soovitavat 450 ml lahust.
Plz juhendada mind, sest ma m saada erinevaid erinevaid vastuseid.
Tänud ette
Lugupidamisega
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton plz aidake mind, kuidas teha 30% NaOH aq lahust. Kas see on 30% w/w või w/c. Kaudsed kemikaalid on tõesti kallid ja üks vale samm võib kogu protsessi ära rikkuda. Plz
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Bro oma üle mõtlemise. Vaadake labori KKK-dest. Patton ei hakka sind lusikaga söötma.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@Throw-off
Bro need ei ole hüpoteetiline küsimus, ma m läheb läbi protsessi, ja need on rafineeritud probleemid, et üks, kes läheb läbi wl silmitsi.
Sa lihtsalt ütle mulle w/w ja w/v, kas sa saad sama palju, suur erinevus,
Teiseks pärast seda, et teha pH 1 teises etapis, kui lisate HCl, kas see ei tee vahet. @G.Patton on siin, et meid juhendada. Nii et ta kindlasti läheb lusikas toitma mind ja teisi. Ta on meie mentor.
Ma m ei ole ülbe, plz vabandage mind, kui te nii leiate. Aga ma olen tõsiselt otsin vastust. Ma olen keemia valdkonnas pikka aastakümmet. Nii et ma tean oma küsimuste tähtsust. Ja see ei ole üle mõtlemine
Vabandust, kui need tekst igatahes pani teid mõtlema negatiivselt minust.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
30g naatriumhüdroksiidi ja 70ml H2o.

Juhendaja ja temalt oodatava kodeeringu vahel on tohutu erinevus. Ma arvan, et teie olete esimene keemik, kes on kümme aastat tegutsenud, kes ei oska välja töötada, kuidas teha naatriumhüdroksiidi 30% lahust? Nii et Bravo patsuta endale õlale. Kui sa oled end hüdrolüüsist sellisesse seisundisse viinud, siis ehk peaksid sa tegelikult küsima, kas see on sinu jaoks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vee tihedus on 1g/1ml, nii et 1ml destilleeritud vett võib lugeda 1g-ks.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere
450*0,3=135g NaOH on laetud keeduklaasi, lisage sinna vett, et saavutada 450 ml risk.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Suur tänu. Te olete parim. Jumal õnnistagu teid. Kui mul õnnestub, aitan kindlasti kaasa teie bb projektile. Ma soovin, kui ma võiksin olla teie eksperimentaalse keemia õpilane. Tänan teid veelkord nii palju.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Kas keegi on proovinud uut BMK õli? cas 41232-97-7. Kümme aastat tagasi võisite lihtsalt saada BMK pulbrit teha lahuse metanooliga 1:1 ja tilgutada seda otse al/hg oleksite samal päeval valmis.. kas kõigi uute BMK derivaatidega on vaja hüdrolüüsi? 5449 naatriumsool on vanakooli BMK-ga võrreldes jama.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Te peate läbi viima leeliselise hüdrolüüsi ja kui happelise nagu PMK glütsidiaatide puhul.
See ei vasta tõele, te ei saaks otse BMK glütsidiinhappe naatriumsoolast metat toota. Te peate kõigepealt saama P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Ma ei ütle, et see oli naatriumsool, ma tean, et see ei olnud naatriumsoola pulbri tekstuur nägi välja täiesti teistsuguse konsistentsiga kui BMK derivaat 5449.
 
Top