Pmk pesu menetlus dcm pesu

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Tere mõtlesin, kuidas toimida dcm pesu ketoonil ja millised on sammud ja suhtarvud pmk, et see oleks puhtam, ja kas on võimalik teostada on koos veevanniga
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kui alustate p-õlist, peaksite pesema lahjendatud naoh ja soolveega ning see peaks olema oranž/punakas-selge vedelik. Kui soovite puhtamat, siis soovitan vac-destillatsiooni.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Probleem on uus pmk õli, sammud on erinevad ka ma saan mee nagu õli kogu aeg, mis on kasutuskõlbmatu
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18


Kui te reageerisite leelisega, siis HCl, siis pesete 5% naohuga, seejärel veega. Näeb välja nagu mesi....kui õlis on vesi.

DCM ei ole vajalik. Uuest PMK-st saate üsna puhta õli, kui pesete naohiga, kui see on veel kuum. See on piisavalt hea.
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Kas te saate kirjutada täpsed sammud mulle proovitud kõik nüüdseks ja ikka ei saa head õli, vaid pigem mingi mee sarnane aine, tumepruun...
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Oletame, et ma alustan 50 grammi pulbriga, millised on täpsed sammud, milliste kemikaalidega saada hea õli uue pmk vana pmk oli nagu kuld see on erinev
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Nii et teil on pulber PMK? või õli, mis tahkestub toatemperatuuril? kui pulber ei kasuta etanooli.

Võib-olla saate paksust kraami, sest lisate liiga palju HCL-i? kui palju lisasite? millised on teie temperatuurid? Kas sa saad lahuse eraldumisega, õli on põhjas?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
No mul on uus pmk jah ka vaha selline, kõigepealt alustan segades seda 30 kraadi celsiuse juures etanooli ja veega, 1 tunni pärast lisan hapet kaks korda pulbri kaalust, 75kraadil hoian seda nii 3 tundi 2,5 tunni juures muutub segu värvus, pärast aurustumist muutub õli nagu mesi paksuks vaata videos.
 

Attachments

  • tVwv8042IZ.mp4
    12.3 MB · Views: 0
  • uPRVnqY6M1.mp4
    7.9 MB · Views: 0

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Liiga palju hapet.

peate pesema naohi lahuse ja veega, puhastab selle ära. Paistab, et te ei pesnud seda ja lisasid ka liiga palju hapet, ma arvan. Ma ei teadnud, et pulber on 2-kordne muundamine.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
milline oli teie tulem?
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Saagis oli nagu 72% massist ja jah ei pesta pärast, kui palju hapet on vaja ja kui palju vett etanooli esimeses osas?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Ja ajastus ja kraadid, kui teil on soovitusi
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma arvan, et seda tuleb lihtsalt pesta. Kasutage järgmine kord vähem hcl..oleks pidanud seda kohe pesema. Sul on ilmselt 10-15% kaka selles õlis, sellepärast on see paks. Sa saad nagu 2,5L tumedat vett naoh pesta. Kõik see on veel sinu õlis ma olen kindel, et see tuleneb peamiselt pesemata jätmisest..sul paistab see õige olevat, aga lisa ainult piisavalt hcl reaktsiooni jaoks ja tee kohe pesu. Kui õli ei sep ja on lahustunud etanooli või midagi siis idk ma arvan, et kuumutada ja segada, et destilleerida ära etanooli siis teha da washy pesu
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Hea päev mu sõber tegi nagu sa ütlesid, ma kasutasin pool kui hcl equel kogus pulbriga kaaluga nüüd ja pesti seda naoh 5% lahusega vesi läks määrdunud otse punakas vt pilt, pärast seda tegi vee pesu, õli sai õhuke nagu sa ütlesid, seal on lihtsalt liiga palju rämpsu uus pulber ma arvan saagikus on nagu 65% kaaluga hiinlased müüvad seda nagu 75% saagikus :))) kohta ajastus ma ei tea veel ma tegin 1.5 tundi seebistamist ja 3 tundi segamist happega 75 kraadi C. Ainult õli tuleb välja tume on see uue pulbri tõttu?
 

Attachments

  • LScVeYE8tu.jpg
    LScVeYE8tu.jpg
    1.2 MB · Views: 382
  • Z8jyaNOBlX.jpg
    Z8jyaNOBlX.jpg
    1.6 MB · Views: 373

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma arvan, et iga kord, kui teete teisendust, muutub see paremaks. Esimestel kordadel sain tumedat kraami, kuid nüüd saan heledat õli, mis on pigem pruunikaskollane või nagu mesi. Selge.

BTW idk palju pulber ma lihtsalt püüan aidata


Sa pead kasutama üsna palju Naoh vett oma pesu... Ja ka sa pead dehyrdate sa õli siis see muutub selgeks.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Õli tuleb tavaliselt välja tume ja nõuab VAC-destillatsiooni selle standardne asi, sa tõesti tahad oma ketooni olla kõrgeima puhtusega, sest lisandid võivad segada sünteesi ja dramaatiliselt mõjutada yeild, kuid ma arvan, et pmk praktikaga peaksite minema ilma VAC-destillatsioonita lihtsalt harjutama oma puhastamist.

Kui teie uus yeild on sama õli, mida näitasite eelmises postituses, siis ei pruugi te saada seda õli puhtaks nii lihtsalt ... Selle palju lihtsam, kui selle veel kuum otse pärast ümberehitust IMO.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Jah ma tegin ainult ühe naoh pesu, kuid ma ei tea, kuidas see tuleb välja 2 pesuga ja kui palju pesu kasutate tavaliselt ütleme 50gr õli kui palju pesu ja nagu te ütlete jah ilma vaakum destillatsioonita selle tumedat ja hiljem kui te proovite seda puhastada pärast jahtumist selle võimatu peaaegu puhastada nagu te ütlete. saagis on ka madal midagi nagu 50% õli saate sellest välja vanem pmk oli nagu 58-60% õli
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Ja kui palju leelist ja hapet te kasutate? ja kas teil on õiged ajastus ja temperatuur, mis on parim?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
1eq NaOH ja liigne hape. 80*C umbes keemistemperatuur happega, leelisega on reaktsioon kõige parem toatemperatuuril ja kauem. 75-85% õlid tavaliselt. Saponeerimise etapp - tuleb võtta ekvivalentne naatriumhüdroksiid, teha sellest lahus ja jahutada. Lisage glütsidaadile ja jätke segades üleöö seisma.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Happe puhul - kui on olemas indikaatorpaber (pH-metr), kontrollige sellega pH (<= 3)
 
Top