Pmk pesu menetlus dcm pesu

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Selle raskem, sest lasete sellel istuda koos hulga rxn lisanditega ja see tekitab mõningaid kahjustusi, olen üsna kindel.

Will ütleb, et segada üleöö, kuid proovige erinevaid kestusi, et näha, mis töötab kõige paremini... Jällegi idk pulber.
 

Attachments

  • uM7lBSoW0U.jpg
    uM7lBSoW0U.jpg
    322.2 KB · Views: 420
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
See on vaha ma arvan, et tuleb välja kerge jah, kui sa segad seda toatemperatuuril mitte kuum, kui selle kuum värv muutub üsna palju, ja hapestamine etapp ka erinev, mis oli teie saagis? Ka nagu 50% ma arvan, et põhineb õli nii 100grammi vaha annab 50ml õli pluss või miinus.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ma eeldan, et pulber peaks tulema puhtamalt välja. Õli tuleb tavaliselt väga tumedast vahast välja, kuid aja jooksul on meetod paranenud ja nüüd on puhtamad tulemused, peamiselt tänu pesemismenetlusele. Saagikus on umbes 60%, kuid võib olla ka suurem ehk.


Palun vaadake protsessi tähelepanelikult üle esimese rxn.

Kas te saate postitada video oma uue yeild
 
Last edited:

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
ma olen seda 3 korda pesnud see ei lähe heledamaks vaata pilti, proovisin kõiki võimalusi, ei vaakumdestilleerinud seda, minu saagis on 60% massist pärast 50 grammi pulbrit minu lõppkaal on 30 grammi, proovisin seda 4 korda nüüd saagis ei lähe üles ma arvan, et see uus pulber on palju madalama kvaliteediga võrreldes pmk eelmise aasta, mis tuli kuldne alati, reaktsioon on ok, kuid mõne aja pärast muutub õli tumedamaks ja tumedamaks, kui palju noa kasutate alguses? ja kui palju hapet 37% vaha/pulbri massist? ma lisan pildi vaha ekstraheerimisega paremal pulber vasakul ma hoidsin oma temperatuuri nagu 78-80 kraadi
 

Attachments

  • OA2PMs4Hcb.jpg
    OA2PMs4Hcb.jpg
    1.1 MB · Views: 418
  • 8ORMZckYhw.jpg
    8ORMZckYhw.jpg
    146.2 KB · Views: 452
  • AqvjeCG4us.mp4
    5.1 MB · Views: 0
  • rsHnlG1wBA.mp4
    2.4 MB · Views: 0
  • l3PJy8aX1N.mp4
    3 MB · Views: 0

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
i promise i did that...but same resulkt...this brwn dirty oil.... what im doing wrong?
nii... tundub, et mul on sama probleem nagu paljudel inimestel on... uus ETHYL GLY on raske saada korralikke tulemusi... mul on sama probleem nagu teistel postitustel siin, see pruun tihe õli, mis näeb väga määrdunud välja... retsept, mida ma järgisin:

-MIX 1,4 LT vett ja 240 gr NaOH ja 1 kg eth-gly-pmk 80º juures tund aega.
- lisada 650g HCL 80º juures segada tund aega (ei ole liiga palju hcl?)
-seejärel eraldaja
-seejärel soolveepesu + 2 korda veepesu.
-separaator
-seejärel vaakumdestillatsioon (ei ole veel tehtud, sest ma ei ole kindel, et olen teinud ok).
-järel separaator , et eemaldada happesus (miks...ma juba tegin soolvee.... ei tea)
-järel jälle 500 ml vett ja separaator
-vaakumdestillatsioon, kuni kogu vesi on läinud
-voila
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
kui palju HCL-i te kasutaksite?
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Kas te võiksite jagada oma meetodit vaha jaoks. See suur hinnatud. Thx ette
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Need, kes saavad õli tumedaks, proovige laval leelisega temperatuuril 20*C ja 12 tunni või rohkem jooksul.
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile,
Ma olen foorumis uus.
Mul oli vist sarnane probleem.
Pärast PMK glütsidaadi cas: 13605-48-6 hüdrolüüsi poolteist tundi HCL-ga 80 C kraadi juures, eraldasin õli veest eraldussahvris ja seejärel puhastasin jääkveest tseoliit 3A-ga terve öö.
Pärast protsessi lõpetamist lisasin PM-ile metanooli ja jätsin õli suletud kolbi toatemperatuuril mitmeks nädalaks.
Segu muutus pruuniks ja põhjas on näha mitmeid kristalle.
Mis te arvate, kui kaua võib PMK õli toatemperatuuril hoida ja kas olukorda saab parandada?
 

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Oluline on märkida, et pmk glütsidaadi hüdrolüüsi lõpus muutus õli ilusaks kollaseks nagu mesi ja muutus pruuniks alles mõne nädala pärast.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Kas te kasutasite tumedat klaaskolbi ja pimedat kohta (näiteks kapi)? Kas see kolb oli tihedalt suletud, ilma õhuga kokkupuuteta?
 
Last edited:

Albert

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 6, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
See oli läbipaistev klaaskolb, ruumis, kus päike tungib aknast sisse (üsna heledas kohas), kuid otsest päikesevalgust ei ole.
See oli üsna hermeetiliselt suletud.
 
Top