• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Avalik [USA] BB kogukonnagrupp Messenger Element'is

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
miks? klõpsake liitumiseks, kuid jätkake laadimist

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Arvatavasti on põhjus selles, et teie kontot ei ole meie serveris (element.bbgate.com) loodud.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tere, USAs elavad BB liikmed!!! Kuidas kõigil täna läheb? Ma olen uudishimulik teada, kes kõik on USAs asuvad, nii et kui te filtreerite siin läbi, palun võtke hetk oma ajast ja öelge: "HELLO!!!.. Oleks tore koguda grupp sarnaselt mõtlevaid inimesi, kellest ma tean, et nad on kohalikud, et saata sõnumeid ja isegi võimalikku tulevast koostööd projektides, mille vastu meil võib olla ühine huvi! Ootan huviga kõigilt kuulda!!!

Rahu, armastust ja püsige turvaliselt seal!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ma olen 48 madalamal asuvas
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma olen USAs asuv.
Midwest
Läänerannikult, Californiast ja Seattle'ist.
Elan nüüd Kesk-Lääne piirkonnas
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei Jesse jades, ma olen ise Oklahomas. On tore sinuga kohtuda mees! Milliseid ravimeid te kasutate, valmistate või müüte? Mis on sinu lemmiknarkootikum?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hei,
ma nägin just, et me ei saa öelda, kus meil on muud suhtlusvormid. Mul on hea meel, et ma nägin seda, sest ma oleksin seda mõtlemata teinud. Mul on minu info minu kuulutus. kui soovite rääkida ilma selle liideseta. Ma nõuan alati kasutades eskrooni siin bb, kuid vihkan tekstisõnumeid
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Las ma vaatan, kas ma saan sinust õigesti aru, sa ostsid kõik need lähteained ja põletasid suurema osa neist läbi, õppides MDMA valmistamist? Ja te usute, et te teate, mida te praegu teete, ja et teil oleks paremad tulemused? Teil oli ainult üks edukas süntees? Ja see andis paar untsi head MDMA-d? Kas mul on see kõik korras? Kurat, ma kõlab nagu Im on munn, kui ma loen seda tagasi, kuid im tegelikult ei ole! Lihtsalt täpsustan, kas ma sain aru, mida sa mulle ütlesid. Ma kindlasti imetlen teie otsustavust ja stiili! Dude, sa oled mees!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kas kellelgi on õnnestunud selle rühmaga liituda? Olen proovinud mitu korda, kasutades kõiki mõeldavaid terminoloogiakombinatsioone ja saan ainult vea 400. Olen lugenud iga abilehte ja iga juhendit. Kui ma luban konto luua vaikimisi serveril, ei leia ta rühma ega serverit, kuid kui ma proovin kasutada element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com ect. Ma saan vea 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Andke mulle teada link oma Elementi profiilile ja ma lisan teid.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Teie profiili ei ole meie serveris loodud, seega ei pääse te meie rühmadesse.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Üritasin teha seda teie serveris, kuid seda ei leia, kui ma seda otsin. Mida ma peaksin siia panema?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ma saan seda
Ei jõua koduserverile
Veenduge, et teil on stabiilne internetiühendus või võtke ühendust serveri administraatoriga
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nevermind ma sain sisse!!! Suurepärane!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nii et kõik. Kui teil ilmneb http 400 viga, peate tõenäoliselt tühjendama oma DNS-i vahemälu. See on see, mis töötas minu jaoks igatahes
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Kas see ütleb kellelegi veel, et neil ei ole luba USA foorumisse postitada? Mul oli keegi seal öelda, et kellelgi ei ole luba, kuid mulle tundub, et ma saan postitada?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
69C5ZeIP2J

Viitan konkreetselt sellele tahvlile. Te ei ole sinna postitanud ja peale Heisenbergi pole ka keegi teine postitanud. See on USA-spetsiifiline foorum, millele ma viitan. Kuradi imelik, läksin paremale pildile, mis näitas, kus on kirjas, et mul ei ole luba postitamiseks, ja see leht on kadunud ja #US-bbgate. Foorum avaneb 3 alamfoorumile , reeglid, suhtlemine igal teemal ja küsimustele vastamine vastastikune abi. 2 minutit tagasi avanes see ekraanipilt, kus ei ole ühtegi postitust. Narkootikumid. Palju neid vist. Või Mandela efekt 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Jah, see on mind segadusse ajanud, mida sellega seoses teha, kui üldse midagi
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma arvan, et te ootate päeva või kaks. Tundub, et inimene liitub rühmaga ja seejärel kinnitab administraator teie võime postitada. Minu puhul tundub, et nii on juhtunud. Ma liitusin grupiga ja mul ei olnud luba postitamiseks ja ma ei näinud tegelikult ühtegi postitust. Aga järgmisel päeval see muutus. Ehk kui homme pärastlõunaks pole see muutunud, siis pead sa ühendust võtma, aga ma arvan, et see muutub...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Okei, tänan teid!
 
Top