• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Avalik [USA] BB kogukonnagrupp Messenger Element'is

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tere, USAs elavad BB liikmed!!! Kuidas kõigil täna läheb? Ma olen uudishimulik teada, kes kõik on USAs asuvad, nii et kui te filtreerite siin läbi, palun võtke hetk oma ajast ja öelge: "HELLO!!!.. Oleks tore koguda grupp sarnaselt mõtlevaid inimesi, kellest ma tean, et nad on kohalikud, et saata sõnumeid ja isegi võimalikku tulevast koostööd projektides, mille vastu meil võib olla ühine huvi! Ootan huviga kõigilt kuulda!!!

Rahu, armastust ja püsige turvaliselt seal!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma olen 48 madalamal asuvas
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma olen USAs asuv.
Midwest
Läänerannikult, Californiast ja Seattle'ist.
Elan nüüd Kesk-Lääne piirkonnas
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei Jesse jades, ma olen ise Oklahomas. On tore sinuga kohtuda mees! Milliseid ravimeid te kasutate, valmistate või müüte? Mis on sinu lemmiknarkootikum?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Im vana kiirushull. jah, me oleme olemas. Ma olen keetnud amfetamiini välja ja sisse umbes 32years. REI aastal 93ish lahes.
Lith dope Põhja Wash.
Ma armastan mdma. Ma olin hiljuti 12 aastat puhas ja see sisaldas 7 aastat, mida ma tegin 10i tootmisele.
Mis sa oled sees?
Ma ei pane pahaks aeg-ajalt nuusutada opiaatide. Lihtsalt mitte regulaarselt. viimasel ajal saan neid 15 mg morfiini tablette. Viskan need vette ja siis tõmban välja võltssüstla ja kas raamat või pritsin suhu ja lasen imenduda
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ma olen ise vana kiirushull vend! Hakkasin just pärast umbes 20-aastast vaheaega uuesti kokata. Olen valmistanud palju suurepärast matemaatikat tagasi! Ma ei ole kunagi olnud narkootikumide pärast hädas, isegi mitte omamise pärast, sest ma valmistasin ainult enda isiklikuks tarbeks ja olin alati liiga hirmul, et hakata massiliselt narkootikume müüma. Minu vabadus ja õigus tulirelva kaasas kanda oli alati liiga oluline! Ma ütlen, et olen vana speed-friik, olen 49-aastane ja olen kasutanud regulaarselt metat alates umbes 23-aastasest. Olen ka innukas opioidide kasutaja ja olen seda olnud umbes 16-aastasest alates. Mul on tervislik seisund, mis andis mulle juurdepääsu suurtele kogustele kroonilise valu opioidravimitele alates 19. eluaastast. Kõik see lõppes, kui DEA kirjutas oma annustamisjuhendi 100 mg morfiini ekvivalendi kohta päevas. Olin aastaid stabiilselt umbes 300 mg morfiini ekvivalendiga päevas, kuid kui arstid mind krahhiga võõrutasid vaid 100 mg-ni päevas, lõpetasin mineku. Olin aastaid heroiinisõltlane, kuid hiljuti läksin üle bensimadozooli tüüpi opioididele ja need meeldivad mulle väga! Ma tellin umbes 300 dollari väärtuses protonitsiini kuus viimase aasta jooksul või nii. Ma hakkasin just uuesti keetma, nagu ma juba mainisin, ja ma kohe rammisin pseudoefedriini ekstraheerimist uutest külmetuspillidest. Ma arvan, et tänapäeval lisavad nad USAs PH-spetsiifilisi polümeere, mis muudavad peaaegu võimatuks A / B-hapete ekstraheerimise, mis oli alati minu lemmik viis puhta efedriini valmistamiseks minu kokale. Ma panin 20 kasti 96 loendiga punaseid 30mg tablette destilleeritud vees kannu, alandasin ph-d leelise lisamisega, seejärel lisasin neljakilose heptaani mittepolaarse lahusti, eraldasin lahusti ja gaasistasin selle....... Ja peaaegu MITTE midagi! Siis, kui ma kontrollisin tge kannu sisu, leidsin, et kõik muutus želeeks! Mul on olnud piiratud edu 120mg timed release'iga, jahvatades neid ja lahustades neid isopropüülalkoholis, seejärel filtreerides ja aurustades, seejärel pestes atsetooniga enne selle kasutamist toiduvalmistamiseks. Aga karbist, mis peaks olema 2,1 grammi pseudophed, ma lõpuks umbes 1,5 grammi pärast ekstraheerimist, siis saan tagasi umbes grammi pärast keetmist punase ja joodikristallidega katseklaasis, mille peal on õhupall, mida kasutatakse kondensaatorina. Sucks! Mis on sinuga mees, kas sa oled edukas tänapäeval USAs välja tulnud külmetuspillide retseptuuriga? On mingeid vihjeid parema saagise saavutamiseks minu ekstraheerimisel ja üldises saagises üldiselt? Tore kohtuda siin niikuinii sarnaste mõtetega kuttidega! Mul on hea meel, et meil oli võimalus tutvuda! Ma saan alati kasutada uut sõpra!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oh! Ma just märkasin, et te olete sama isik, keda ma nägin, et ta tegi ja müüs MDMA-d BB-s! See on vinge vend! Ma tegelikult sattusin sinu nimele teises rubriigis ja saatsin sulle DM-i, küsides, millist tehingut sa võiksid mulle anda grammi oma paska, kui ma luban sulle põhjaliku ülevaate kirjutada? Mul pole kunagi olnud võimalust proovida mdma bro, aga olen alati tahtnud! Lihtsalt ei ole kohalikku allikat selle jaoks ringkondades, kus ma jooksin, ma arvan. Aga igatahes, nimetage mulle hea hind ja ma tellin nüüd ja jätan põhjaliku ülevaate teie toote kohta, kui see saabub!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Oh, ma ei maininud, et ma olen samuti läänerannikul üles kasvanud! Sündinud Oregonis, kasvanud Marysville'is, NorCal, ja kolisin Oklahoma alla ja ostsin endale umbes 10 aastat tagasi mingi kinnisvara. Nii et ma arvan, et meil on palju samu kogemusi ja hoiakuid!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Wal-fed on see, kus see on tänapäeval, Sudafed 12 hour, geneeriline vorm. Nad näevad välja nagu paratsetamool, piklik ja valge ja 120mg, 20 loend. Neis ei ole midagi pahatahtlikku. Pseudo, tärklis. Ja glasuur.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hei,
ma nägin just, et me ei saa öelda, kus meil on muud suhtlusvormid. Mul on hea meel, et ma nägin seda, sest ma oleksin seda mõtlemata teinud. Mul on minu info minu kuulutus. kui soovite rääkida ilma selle liideseta. Ma nõuan alati kasutades eskrooni siin bb, kuid vihkan tekstisõnumeid
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Las ma vaatan, kas ma saan sinust õigesti aru, sa ostsid kõik need lähteained ja põletasid suurema osa neist läbi, õppides MDMA valmistamist? Ja te usute, et te teate, mida te praegu teete, ja et teil oleks paremad tulemused? Teil oli ainult üks edukas süntees? Ja see andis paar untsi head MDMA-d? Kas mul on see kõik korras? Kurat, ma kõlab nagu Im on munn, kui ma loen seda tagasi, kuid im tegelikult ei ole! Lihtsalt täpsustan, kas ma sain aru, mida sa mulle ütlesid. Ma kindlasti imetlen teie otsustavust ja stiili! Dude, sa oled mees!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
kas keegi saab seda mulle tummaks teha. Mis on sõnumitooja elemendi eesmärk?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma kasutan seda jutuajamiseks
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nagu selle täiesti eraldi rakendus väljaspool bb saiti? Ma eeldan, et see on krüpteeritud ja turvaline? Ma proovisin ja paar nädalat tagasi seda seadistada, sain terve hulga vigu ja loobusin. Ma lihtsalt mõtlen, kas see on minu aega väärt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ka minul oli probleeme. Ma arvan, et paljudel inimestel on.

Nii et ma ütlen, et see ei ole nii aktiivne kui foorum. Kui te saate selle luua vinge, kuid idk kui palju teie puudu, kui te ei tee. Ma ei usu, et see on tõesti suur asi
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Vajan abi ja nõu seoses opsec in us.
Mul on siin kuulutus, milles müüakse mdma. Mul oli keegi pöördus, kes palus osta paar grammi. millised on võimalused, et meil on föderaalid, kes üritavad meid aktiivselt saada?
Ta ütles, et ta ei kasuta bbgate escrow becaue selle Scam. ütles, et ta kasutab teist sibulat escrow. Ütlesin talle, et ta leiaks ühe ja saatis mulle info escrow.com kohta.
Et kasutada seda escrow, pean ma registreerima ja nad tahavad info. nagu legit reaalne info. pilt litsentsi, pangakonto, sotsiaalkindlustuse number.....
Kuna ma kirjutan seda. Ma saan aru, mis see kõlab, et ta on tõenäoliselt föderaal ja paneb mind üles. loomulikult teeb escrow firma koostööd LE-ga. Ma arvan, et ma ei vaja nõu peale selle, et ütleksid mulle, kas mul on õigus oma mõtlemises
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Teil on õigus. Ärge kasutage seda eskava. On ka teisi. Ma pean siiski vaatama. Fairtrade oli minu lemmik, kuid idk nende staatus praegu
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kui keegi arvab, et meie eskroonsüsteem on pettus, lahkuge palun foorumist. Kui keegi kirjutab, et meie eskrovisüsteem on pettus, öelge mulle, kes ja kus, ja ma keelan ta kohe.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc see on pettus. Võite kasutada BB Escrow teenust. Me kaitseme tehingut mis tahes kelmuse eest.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ma sain selle välja. see oli lihtsalt arusaamatus. või see on söötis töötav uurimine. mis iganes see on, ma ei riku anonüümsust ja see on see, mida see suurepärane sait teeb meile. tegelikult ma nõuan, et jätkaks siin escrow kasutamist isegi pärast seda, kui klient on tõestatud, et ta on usaldusväärne. ükskõik, mis, tasu escrow eest läheb bbgate'ile. Right? kuni ma saan piisavalt müüki jooksvalt sisse, et tegelikult annetada sait, mida ma saan teha, on jätkata toetust läbi escrow. nagu kogu kelmuse asi ma võin anda link ta andis, kui keegi on huvitatud. see on mõned saidi, mis ütleb, et see on nimekiri iga sibul veebilehel, mis on pettus. bbgate on loetletud, ta aadress on surnud link ja kelmuse osa ütleb foorum kelmuse. wtf on foorum kelmuse? Ma olen veendunud, et ta on tõeline ostja ja kavatses tehingu teha selle escrow-firma kaudu. katkestamine meil oli ta oli mitu korda scammed üritab osta. Mul oli sama kogemus, nii et ma saan aru. Teine pool või katkestamine on ma ei ole kindel, kas ta on dea või fbi või mis iganes. võib-olla ta on. kui ta on, siis oleks see pikaajaline osa uurimisest. Ma olen üsna kindel, et mitmed riigid rakkerühmad teevad uurimisi. igaüks, kes arvab, et me oleme radari all, lollitab ennast. nii, mis vahet see teeb?. niikaua kui ma hoian ranget opsec, olen nii hea kui ma saan, kas see on föderaal või mitte. vastus oli lihtsalt saata talle grammi. toote kvaliteet on silmapaistev. kui ta on ostja ja kardab, et teda röövitakse, ta tagab, et mulle makstakse, et jätkata juurdepääsu. ja ma saan suunata makse loodetavasti läbi eskroo siin. Ma saan natuke rohkem aru opsec ja mida teha raha. see peab üle ja muuta monero siis tagasi kasutatavaks krüpto. sel hetkel võin liikuda isiklikule kontole. Ma loodan, et administraatorid siin lubavad mul kasutada escrow, kuigi saatmine on lõpetatud. see oleks kindlasti kõige turvalisem. ka ma saan jätta raha siin, et kanda Hiina müüja saada rohkem tooraineid. win win. Ma kulutasin aega, selgitades süsteemi siin ja ta mõistis. selgitus oli keerukas selgitus protsessist, mida me kasutame escrow ja ma ei usu, et ma olen kunagi näinud õnnetut klienti, kes kasutas escrow. palju nutvaid partiisid, kes arvasid, et 5 protsendi säästmine oli hea idee. siis tulevad nutma, et keegi neid ära rebib. lol. Ma olen tüdinenud kuulda, et sama vana sitt ja kavatsen öelda kõigile, kes teatasid pettusest, et nad ise pettaid. Mina näiteks hindan seda saiti, escrow ja eriti meie kõvasti töötavaid administraatoreid. harva on palju aega, mis jääb admini sisendi vajamise ja tulemuste saamise vahele. nad näivad alati olevat kättesaadavad. Ma tahan hoida oma müüja staatust ja saada usaldusväärse müüja staatuse. Ma tean, et minu toode on punkt ja kui ma saan oma eesmärgi korduv ostjad, mul on kena pool hustle.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Lihtsalt selleks, et olla selge, ma ei soovita escrow, mis nõuab kyc nagu mida iganes sa leidsid escrow.com. Ma ei räägi bbgate'ist
 
Top