Reutersi ajakirjanikud

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Tund aega tagasi sai foorum piletisüsteemi kaudu järgmise päringu:


Ma olen uskumatult vihane! Ja siin on minu kommentaarid:
1. Te peate olema üsna alatu ja pahatahtlik inimene, et valmistada aasta jagu materjali meie BB-foorumi kohta ja siis küsida kommentaari pühapäeval, mil ma tõenäoliselt ei oleks siin. Ja anda mulle vähem kui 24 tundi aega kommentaari esitamiseks. Ilmselt on kogu lootus, et mul lihtsalt ei ole aega seda lugeda ja õigeaegselt vastata.
2. Kui sa pöördud kui ametnik, siis pead sa ennast tutvustama. Nimetage oma ees- ja perekonnanimi, et ma saaksin teid kontrollida kui tõelist ajakirjanikku.
3. Te peate esitama oma asutuse domeeni ettevõtte e-posti konto.

Kui soovite ikkagi intervjuud ja vastuseid oma küsimustele, annan neid hea meelega, kuid peate järgima neid lihtsaid ja sirgjoonelisi ajakirjanike eetikareegleid. Ma postitan selle avalikult, sest ma saan aru teie artikli toonist. Ma sean kahtluse alla Reutersi ajakirjanduse erapooletuse ja nõuan, et tulevase artikli autor ilmuks pärast artikli avaldamist kommentaariks.


UPD:https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
Last edited:

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Taas kord leiab kinnitust vana tarkus "Ükskõik kui palju sa meediat vihkad, sa ei vihka neid piisavalt" . Vähem kui 24 tunni lubamine näib olevat tavapärane trikk vanade meediakanalite seas, mis võimaldab neil väita, et "me pöördusime BBGate'i poole, kuid ei saanud vastust" on tehniliselt korrektne.

Iroonilisel kombel põhjustas fentanüüliprobleemi narkootikumide vastane sõda. Ja fentanüüli pärast tegutsedes põhjustasid meedia ja õiguskaitseorganid midagi veelgi hullemat. Nitaseene. Kas sa kunagi õpid, Reuters?

Selles loos on siiski üks positiivne asi. Reuters on kinnitanud, et BBGate on seaduslik ja turvaline turuplats, mille müüjad pakuvad kvaliteetset toodet, nagu reklaamitud. Ma esitan oma esimese tellimuse lähipäevil.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Foorumis on avalikult öeldud, et igasugust teavet privaatsetes vestlustes säilitatakse maksimaalselt 90 päeva, seejärel kõik kustutatakse. Ma ei saa isegi kontrollida, mida nad ostsid ja kellelt.
 
Last edited by a moderator:

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Tüüpiline meedia taktika, on 328 päeva, et teha argument annab kostja 1 päev liiga teha vastulause. Meenub tsitaat "Rules For Thee but Not for Me" .
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Ärgem unustagem, kust opioidikriis sai alguse selle väga lihtne on süüdistada oma probleemides veebisaiti ja ettevõtet teisel pool maailma, kuid see oli Big Pharma, kes pani kõik oksükodoonist sõltuvusse, kes maksis keemikutele ja arstidele nende veenvate aruannete eest. Koos poliitikutega, kes pigistasid silma kinni, samal ajal kui nende taskud said täis... Ma loodan, et Reuters Reach's välja ka need üksused ja küsivad kommentaari artikli kohta.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Jah, aga asi on selles, et te võisite usaldada seda, mida saite, sest enamik inimesi sai ämbreid valukliinikutest.

Samuti tundub, et paljusid üledoosi surmajuhtumeid tuleks pidada vähemalt hooletusest tingitud tapmiseks, sest ohvritele on valetatud selle kohta, mida nad saavad.

Mul on üks sõber, kes on pikaajaline heroiinitarbija; üks neist, kes on võimeline säilitama normaalset elu ja karjääri ilmselt. Kui sa ütleksid talle, et see on fentanüüliga rikastatud, oleks ta nõus sellega ja doseeriks end õigesti; kuid 2023. aasta veebruaris ostis ta suure fentanüüliprotsendiga lõigatud komplekti ja talle ei öeldud seda.

Ta arvab, et ta ei surnud oma tolerantsuse tõttu, kuid ta oli elustamisaparaadil ja pidi umbes kaheksa kuud kasutama ratastooli, seejärel kõndimisaparaati; kulus kaks kuud, enne kui keegi sai aru, mida ta ütles.

Poliitikud on Dunning-Krugeri efekti käegakatsutavad juhtumiuuringud ja mind tapab see, et nad arvavad alati, et nad on nii targad, kuid nad on täiesti teadmatuses ettenägematute tagajärgede seadusest. Siis muidugi võtab föderaalpolitsei DEA, FBI, ATF jne. hea meelega vastu laiendatud volitused ja eelarved.

Mees... tundub, et ma räägin alati samadest asjadest.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Kui foorumi veebisaidi enda kohta valetatakse, st foorumi või selle tegevuse kohta esitatakse valesid ja kahjulikke väiteid, võib see potentsiaalselt kujutada endast laimamist.

Foorumi vastu esitatud laimamissüüdistustega tegelemine nõuab ennetavat lähenemisviisi, mis tasakaalustab õiguslikke kaalutlusi tõhusa kommunikatsiooni ja modereerimisstrateegiatega, et kaitsta foorumi mainet ja terviklikkust.

Ettevõtte laimamine võib toimuda laimuna (suulised valeütlused) või laimuna (kirjalikud või avaldatud valeütlused). Ettevõtted võivad võtta õiguslikke meetmeid nende vastu, kes teevad valesid ja kahjustavaid avaldusi, mis kahjustavad nende mainet ja ärihuve.

Avaliku vastuse andmine: Valeavalduste käsitlemine avalikult foorumis või muude sidekanalite kaudu, et selgitada tõde ja parandada väärinfot.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
"Reuters küsis bbforumi adminilt @HEISENBERG "kas su ema teab, et sa oled gei?". Me ei saanud vastust."
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
The Pirate Bay
on tänu tehnilisele vastupidavusele, anonüümsele majutusele, õiguslikele manöövritele, aktivistide toetusele ja oma ülemaailmsele, detsentraliseeritud olemusele püsinud võrgus vaatamata korduvatele sulgemiskatsetele.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
See ei näe välja nagu lugu, mis hüüab foorumi kiitust. IDK palju õnne intervjuu mees
 

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Seda tüüpi olukordi juhtub palju rohkem, kui me ette kujutame, see on tõesti tahtlik strateegia, mida kasutavad paljud ajakirjanikud.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Ma olen absoluutselt selle juures: "Tegemistei ole mõne halva õuna juhtumiga, vaid pigem on see näide kõlvatute argpükside keerlevast nõrgast, mille hulka on visatud käputäis erandeid. See on kaasaegne ajakirjandus, ametiks maskeeritud töö, mis on nii kaugel auväärsusest, kui seda on võimalik ette kujutada."

ja: "Ta esindab peaaegu eranditult omaniku agendat ja tal on tavaliselt ette valmistatud narratiiv, mida ta peab järgima."

ja: "Külm reaalsus on see, et tänapäeval tegutseb neljas võim tõhusalt propagandaministeeriumina."

Pikk versioon: https: //dmtrott.substack.com/p/the-ministry-of-propaganda-journalists"

Mul pole aimugi, kuidas need inimesed öösel magavad, kui nad on oma palga eest päev otsa tõde väänanud.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Nad magavad rahulikult; olles kindlad oma õigluses, pilkavad neid, kes lihtsalt kajastavad sündmusi, nad on teadlikud sellest, kui erilised nad on, ajendatud sellest, et muuta midagi, nende kohustus on aidata teistel mõista, kuidas elada.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
"Kõikidest türanniatest võib kõige rõhuvam olla türannia, mida siiralt teostatakse oma ohvrite hüvanguks. Parem oleks elada röövliparunite all kui kõikvõimas moraalitööliste alluvuses. Röövliparuni julmus võib mõnikord uinuda, tema ahnus võib mingil hetkel küllastuda; kuid need, kes piinavad meid meie enda hüvanguks, piinavad meid lõpmatult, sest nad teevad seda oma südametunnistuse heakskiidul." - C. S. Lewis
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Pole ime, et mul on olnud nii palju probleeme reagentide leidmisega, et NOT fent... Tänu Reutersile!...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Mul on tunne, et pean seda kommenteerima ühe lausega avalduses: "palun selgitage, kuidas fentanüül tegi rohkem kahju kui päästis elusid kirurgilise valu leevendamisest palju suuremale hulgale sõltlastele, kes ei ole sugugi süütud, kui nad ei ole sündinud sõltuvuses". See on vanem: "Kui narkootikumide tarvitamine on kahjulik ja liigne söömine samuti, siis miks kulutatakse tohutuid summasid narkodiilerite jahtimisele, kuid ükski kiirtoitlustusettevõte ei ole kunagi rakendanud kitsamaid uksi oma restorani?"
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Te oleksite võinud vastata siin esitatud avalduse viisakas versiooniga. Põhimõtteliselt anda lugejale teada, et te ei varja, kuid teile ei antud vastamiseks piisavalt aega.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Kas fent ei ole foorumis keelatud ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere.
Fentanüül, selle isomeerid ja analoogid on BB foorumis keelatud kaubelda.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
See on see, mida ma arvasin. Ma olen vabaduse, autonoomia ect. poolt. Aga kõik peab olema tasakaalus. Ma arvan, et fentanyüül on see tasakaal. Samuti usun kindlalt, et ohtlikud uimastid on otsene reaktsioon sellele rumalale uimastisõjale. Kokaiin, mama, heroiin. Varem olid palju paremad, palju ohutumad . Nüüd on meil tonnide viisi või halvad narkootikumide segud ja kõik on fentanyli sees.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sooviksin kuulda ajakohastust, kui ta teile sõnumi tagasi saadab
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Midagi ei muutu. Nad ei taha meie kommentaare, kui nad tahavad rääkida, olen alati valmis, kuid ma ei ole valmis suhtlema formaadis - "Teil on 2 minutit aega vastuse andmiseks"
Lisaks elame erinevates ajavööndites.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Milline libauudis ajakirjanduse harrastamiseks. See näib olevat aga tänapäeval paljude ajakirjanike standard. Ma olen kindel, et tal on kallutatud seisukoht, mida ta kavatseb avaldada
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tahaksin teada, miks ta vajab infot nii kiiresti. On raske avaldada lugu ilma oma pooleta ma kahtlustaksin, et
 
Top