Reutersi ajakirjanikud

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Kas fent ei ole foorumis keelatud ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere.
Fentanüül, selle isomeerid ja analoogid on BB foorumis keelatud kaubelda.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
See on see, mida ma arvasin. Ma olen vabaduse, autonoomia ect. poolt. Aga kõik peab olema tasakaalus. Ma arvan, et fentanyüül on see tasakaal. Samuti usun kindlalt, et ohtlikud uimastid on otsene reaktsioon sellele rumalale uimastisõjale. Kokaiin, mama, heroiin. Varem olid palju paremad, palju ohutumad . Nüüd on meil tonnide viisi või halvad narkootikumide segud ja kõik on fentanyli sees.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Sooviksin kuulda ajakohastust, kui ta teile sõnumi tagasi saadab
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
KpO9tVd2l0
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Midagi ei muutu. Nad ei taha meie kommentaare, kui nad tahavad rääkida, olen alati valmis, kuid ma ei ole valmis suhtlema formaadis - "Teil on 2 minutit aega vastuse andmiseks"
Lisaks elame erinevates ajavööndites.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Milline libauudis ajakirjanduse harrastamiseks. See näib olevat aga tänapäeval paljude ajakirjanike standard. Ma olen kindel, et tal on kallutatud seisukoht, mida ta kavatseb avaldada
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tahaksin teada, miks ta vajab infot nii kiiresti. On raske avaldada lugu ilma oma pooleta ma kahtlustaksin, et
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Kuidas ma oleksin vastanud...


See ei ole ravimiturg, see on foorum.

Ei, see on üksikisiku südametunnistuse küsimus. Ükski endast lugupidav inimene ei telliks kunagi Reutersi tellitud kemikaale surmava narkootikumi valmistamise eesmärgil.
Kui sa mõistaksid keemiat, siis mõistaksid, et mistahes molekulaarstruktuuri saab toota mistahes lähteainest. Selle asemel, et demoniseerida teadmisi ja järgida illusiooni, et see, mida te teete, aitab, on nii kaugel tõest. Vestlus ja haridus on hädasti vaja. Isegi pärast üledoosi saamist küsitakse fentanüülisõltlastelt ainult seda, kas nad on enesetapumürgised ja kas nad soovivad ravi. Nende kahe küsimuse esitamist peetakse piisavaks; see ei ole oluline, kui nad võtavad üledoosi ja surevad järgmisel nädalal. Arstid ja õed tegid piisavalt. Aga kõik, mida üks neist peaks tegema, on infovoldik, mida kannatanule edasi anda. Teadmistega sees, mis räägiks neile, kui kiiresti tolerantsus fentanüüli puhul hajub. Kui inimene lõpetab vaid kaheks või kolmeks päevaks, tuleks tema tolerantsus lugeda kadunuks ja ta peab kasutama vaid väikest kogust.
Kui Reuters loeks foorumi reegleid, teaksid nad, et aasta tagust teavet BBGate'is enam ei salvestata. Ma arvan, et Reuters' on segaduses, kuna BBGate ei müü neid kemikaale. Nad ei ole rohkem süüdi kui internet ise on süüdi.

Minu küsimus Reutersile on, miks nad ei ole BBGate'i administraatorite tähelepanu juhtinud sellele, et ettevõtted müüvad fentanüüli lähteaineid oma veebisaidi kaudu. BBGate ei ole kunagi fentanüüli toetanud ja Reutersi avastamine, et üks müüja rikub eeskirju ja müüb nende veebisaidi kaudu lubamatuid kemikaale, on enam kui vastik ja vastuvõetamatu, et nad on seda üle aasta enda teada hoidnud.

Amarvel tegutseb ikka veel BBGate'is, sest Sina hoidsid teadmise enda teada, et nad müüvad kemikaale, mis ei ole lubatud.

USA ametiasutustel ei tohiks olla BBGate'iga probleeme; kasutajad teavitavad BBGate'i sageli eeskirju rikkuvatest ja keelustamist vajavatest müüjatest.

On kurb, et teie tähelepanu on üle aasta olnud BBgate'ile, kui ei ole keskendutud tegelike jõupingutuste puudumisele, et aidata peatada fentanüüli tõttu surevate inimeste surma. Mida ma mõtlen? Viidake minu varasemale lõigule.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
See.
Me ei ole lapsed ja suudame end ise kontrollida. Ei ole Joker-taolist kaabakat, kes ehitab fent Ameerika kodanikke mõrvata, sorry War On Drugs, vaadake mujale.
KKK lisamine Wiki sektsiooni, mis on spetsiaalselt suunatud organisatsioonidele, kes nuhkivad nagu Reuters, võiks olla kasulik? Põhimõtteliselt käsitledes kõiki nende veidraid küsimusi ja seal öelda kõigile, kes imestavad, mida see sait tegelikult endast kujutab?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
See on väga hästi öeldud. Meil on see kontrolli all ja me ei püüa kedagi kahjustada
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ilmselt püüab Reuters meid süüdistada selles, et väidetavalt on BB Forum fentanüüli tootmise kemikaalide tarneahela USAs.
Siiski:
1. Foorumi eeskirjad keelavad fentanüüli
2. Reuters ei saanud kemikaale USAst, vaid ainult Mehhikost. Sest peaaegu kõik Hiina tarnijad keelduvad USAsse midagi tarnimast.
3. Nad peaksid oma artikli pealkirjaks panema "Juhised, kuidas Mehhikos fentanüüli üleujutada".
4. Sama hästi võiks leida Hiina tarnijad ebayst ja mööda minna ebay reeglitest ja paluda Hiina tarnijal saata midagi, mida nad ei ole ebaysse postitanud.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Shhhh ärge rääkige kõigile minu saladust
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
https://www.reuters.com/investigates/special-report/drugs-fentanyl-supplychain/
 
View previous replies…

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Ma nimetan seda turunduseks haha
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Milline hirmutav artikkel see oli. Keskmine inimene teab, milliseid lähteaineid ta vajab ja kuidas neid segada? Ma arvan, et muskaatpähklitest saab kõrini ja seda müüakse igas poes. See tundub lihtsam
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Vaatasin just filmiversiooni SIIN
ärge unustage, et seda vaadates ei meeldi👎.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Halb aruanne võib (tõenäoliselt) tuua sellele foorumile negatiivset soovimatut tähelepanu. Kuigi tegemist on foorumiga, näevad nad turgu ja eeldavad, et see on just see. Osa põhjusest, miks fent ja teised ohtlikud opioidid on praegu niikuinii nii laialt levinud, on tingitud retseptiravimite piiramisest, mis põhjustas pakkumise vähenemise ja hindade hüppelise tõusu. Valus olevad inimesed on endiselt valusad ja sõltlased tahavad endiselt kasutada, nii et loomulikult lähevad nad oma valu leevendust leidma mujalt. Iga pressitud pill tänapäeval tõmbab negatiivset tähelepanu, sest levinud on fent ja nüüd ka nitatseenid, mis on võimsamad kui fent ja mida ei ole veel väljaspool laborit testitud. Siis on veel brorfiin, mis on tavaline pressitud pillides ja mida turustatakse fent-vabalt, kuid need on sama ohtlikud. Nüüd on olemas terve hulk erinevaid ravimeid. Ma ei kahtle, et see reporter otsib rohkem kui lugu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ükskõik, mida ajakirjanik otsib, ta ei võta arvesse võimalikke tagajärgi. sellest, et sul ei ole halbu kavatsusi, ei piisa. sa pead aktiivselt vältima kahju tekitamist. kõik, mida see artikkel tegi, on inimestele öelda, kust saada fentanüüli lähteaineid. vaadake isegi pealkirja. ma tean, et see on mõeldud fentanüüli kriisi (ja ka foorumi) kujutamiseks negatiivses valguses, kuid te ei saa öelda, et 3 miljoni teenimine suhteliselt väikese investeeringuga ei ole vähemalt veidi ahvatlev.

teisest märkusest, ma usun täielikult, et iga narkootikumi dekriminaliseerimine (isiklike koguste puhul) muudaks turu palju turvalisemaks. kartellid ja teised suured diilerid ei saaks õitseda (vähemalt sellises ulatuses nagu praegu) ja see on hea. neid huvitab ainult raha teenimine. tõeliselt vabal turul on piirangud inimestele, kelle eesmärk on meid rõhuda. mitte lihtsalt rõhuda, vaid meid tappa. olenemata sellest, mis on nende kavatsus, nagu ka see nn ajakirjanik, ei hooli nad oma tegevuse tagajärgedest. nad ei saa aru, et inimelule ei saa panna hinda. ma ei tea, kuidas nad öösel magavad.

ausalt öeldes arvan, et ka väikesed diilerid võivad olla asjatult julmad, kuid nad tavaliselt mässavad inimesi palju väiksemas mahus. võib-olla saad kahjutu, kuid ebaefektiivse toote, kuid neil ei ole verd käes. enamik diilereid, keda olen siin saidil kohanud (ja umbes pooled neist, keda olen irl kohanud), on ehtsad ja kohati isegi helded. ma saan aru, mis tunne on narkosõja taga tbh, aga ainult nende petturite puhul, kes suruvad fent, zene ja muid INERENTSELT kahjulikke kemikaale. inimesed väänavad seda loogikat nii palju. jah, ka teised narkootikumid VÕIVAD olla kahjulikud, aga mitte sellisel määral nagu fent ja selle analoogid. see ongi see jama, mida me peame maha suruma.

btw, lihtsalt selgituseks, mitte kõik suuremad diilerid ei ole jubedad inimesed, aga ma olen aru saanud, et nad on peamiselt need, kes petavad inimesi suurtes kogustes ja/või lõikavad oma paska asjadega, mis võivad sind tappa. kui suuremad kogused dekriminaliseeritakse, siis peab olema mingi regulatsioon. sama kehtib ka lähteainete kohta. ma ei näe tõesti, et inimesed paneksid fenti prekursoritesse või midagi, aga ma olen näinud liiga palju "see inimene on pettur" teemasid ja isegi reuters ise sai lauasuhkrut müüdud. see, et need kemikaalid on ebaseaduslikud, annab inimestele palju rohkem ruumi valetamiseks ja varastamiseks. see teeb narkootikumide olukorra nii palju hullemaks. liiga paljud inimesed kannavad "raha on kõik" filosoofiat, kui me peame tegema koostööd suurema kurjuse vastu.

dekriminaliseerimine on vajalik esimene samm, kuid sellest üksi ei piisa. me peame parandama stigmatiseerimise. me peame näitama inimestele, et kõik narkomaanid, diilerid ja tootjad ei ole halvad inimesed. miks me tõestame neile õigust. ma tean, et see ei ole kõik (eriti mitte enamik inimesi, kes seda loevad), kuid see on piisavalt palju inimesi, et mõjutada meie kuvandit. see ei aita, et need inimesed omavad nii palju rohkem võimu kui kasutajad ja väikediilerid. nad on liikumise nägu ja ma ei suuda seda taluda. ma ei taha kõlada nagu kommunist, aga seadusi tuleb muuta või peame tegema mingi revolutsiooni. ma tean, et see on idealistlik, aga ma ei oska paremat lahendust välja mõelda. kas me peaksime lihtsalt istuma ja ootama, et meid pitsitatakse ja me sureme? kõige hullem on see, et kui inimesed niimoodi surma saavad, siis süüdistatakse just neid. see on kuidagi "nende süü", et nad narkootikume tarvitavad, kui me võiksime need narkootikumid ohutumaks muuta. see on mõrv.

sorry ma lihtsalt pidin natuke jonnima :x
 
Last edited:

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kas te olete näinud HBO-s The Wire'i? Nad käsitlevad seda teemat ühel hooajal ja teevad väga head tööd
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ma ei ole seda teinud, sest ma ei maksa abonementteenuste eest (olen vaene ja meelelahutus peaks olema tasuta), aga võib-olla vaatan, kas saan selle piraatlusega :x

aitäh soovituse eest ^_^
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Leiti mõned mained BBgate'i kohta. Tundub, et Reuters on see, kes propageerib kahju! Nad loetlevad isegi kemikaale ja tarnijaid, WTF?!
Meeskond sai esimest korda punkte narkootikumide turul nimega Breaking Bad. Nimi on noogutus Ameerika telesarjale, mis räägib amfetamiini tarvitavast antikangelasest. Saidi moderaator kasutab peategelase hüüdnime "Heisenberg".
Kümned müüjad pakkusid seal erinevaid kemikaale, mida on vaja ebaseaduslike uimastite valmistamiseks. Paljud reklaamisid võltspakendeid, mida nad kasutasid saadetiste maskeerimiseks, sealhulgas mootoriõli konteinereid ja kohvipakendeid.
Vastuseks Reutersi esitatud küsimustele ütles saidi administraator Heisenberg, et "Breaking Bad" on teatud tüüpi uimastite turg, kuid fentanüül ja selle lähteained on "mürgid", mille müük on saidil keelatud.
Reuters ostis aga eelmisel aastal fentanüüli lähteaineid kahelt müüjalt, kes reklaamisid selliseid kemikaale platvormil.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kus on kartellid, kui neid on vaja ☠️😁
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ma ei ole paha inimene, kuid nad tegid minust lihtsalt "halva kavatsusega hea inimese" ja kuna see ei ole esimene kord, kui mind isiklikult ajakirjanduse poolt solvatakse, olen kindel, et suudan selle "hallitanud heina" lõhnaks teha, mille poolest mul on ajalooline maine.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ajakirjanikud otsivad "musta ja valget" ning harva on ükski olukord nii selge. Me elame hallis ühiskonnas, nii et nende jaoks oleme absoluutselt "pahad poisid". Ma ei ole kunagi kellelegi haiget teinud, ma armastan oma ema, ma maksan makse, aga seal on see muu, mis teeb mind halliks. Meid sunnitakse sellistel hetkedel valima pool, kui meilt küsitakse selliseid küsimusi otsekui ja ma tõesti usun, et kogu meie ühine viha selle üle on täiesti õigustatud. Tõeline ühiskonna-üldse geniaalsuse ebaõnnestumine, see kõik, mida see teeb, on narkootikumide kohta käiva (väga vajaliku) narratiivi tagasilükkamine, kes teab kui kauaks. Kuradi Reuters.
 
Top