• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Sassafras müügiks?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kas te teate, kui palju kulub ainult 1lt selle aine valmistamiseks...

paremad võimalused, kui otsite MDMA marsruuti

kuid eBay müüb juurekoort ja teed, kui see ei ole sünteesi jaoks
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ma võin tarnida värsket juurdekoori, kui soovite mängida ringi
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ma võiksin ka koore auruga destilleerida ja hüdrosooli saata
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Võin tarnida ka juurdekirjeldusi USA kirdeosast. Ma võin seda potentsiaalselt ka töödelda. Andke mulle teada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Te peaksite lihtsalt seal väljas olema oma saranikilega, koorima ja haava mähkimisega. 8% safrooli õli sees. Tahaksin, et ma teaks kedagi, kes läheks seda tegema, see võiks olla hästi tasustatud töö lammutajale paar päeva nädalas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Võib-olla peaksin minema ja hankima hunniku juuretist, jahvatama selle pulbriks ja vaakumpakendama kilopakendeid või midagi sellist. Ma oleksin valmis seda ette ära saatma, kui keegi pädev inimene, kes tõestab, et ta saab hakkama, saadab mulle MDA/MDMA tagasi :]

Kas sul on mingeid teksasid korjamise või destilleerimise kohta või midagi, mida ma peaksin sinu arvates teadma? Olen paar korda teinud sellest juuretise teed, aga see on umbes minu kogemuste ulatus...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ma arvan, et te destilleerite seda nagu metanooli puust. lihtsalt kuivdestillatsioon, siis fraktsioneeritud destillatsioon ja see ongi kõik. Nad räägivad juurest koorest, kuid igasugune koor on kasutatav. Mina võtaksin lihtsa koore ja kõik. Ära raiska liiga palju aega, siin on mormtuusid rohkem kui aega. Satan wrap on katse puu päästmiseks
 
Top