Nii et ma ostsin vaakumkambri...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tere poisid;
Ma ostsin midagi iv on tahtnud / vaja juba mõnda aega, et lõpetada minu töötlus DMT trüptamiinist - vaakumkamber / dessikaator.
Ausalt öeldes oli see topeltpakkumine, sest see tuli koos pumba ja mis iganes muuga, mida ta vajab töötamiseks, kuid jah, ma olen pumba vastu huvitatud.
See ütleb, et see tuleb koos mõne õliga, kuid ma mõtlen, kas nad töötavad lihtsalt mineraalõliga või pean ma ostma spetsiaalset "pumbaõli"?

Selle lihtsalt pöörlev tiivikpump, ma kahtlen, et see on kõik nii võimas, sest seal on kindlasti suuremad, nii et ei ole väga kindel, kui kasulik see oleks vaakumdestillatsiooni jaoks, kuid tegelikult võib iga tempo langus olla kasulik mingil etapil.

Ma kavatsen saada ühe neist 1/4" kruviliitmikuga kaablitest, mida ma saan siis kinnitada 3-kordse adapteriga, millel on mm / hg manomeeter selle asemel, mida need autojuhid tahavad, või mida need AC-mehed tahavad...

Igatahes, iv teinud seda RXN nüüd kaks korda ja lihtsalt vaja on vaakum dessikaatorit, et muuta see "vahajaseks - kraapitavaks" aineks..."

Man ma soovin, et ma oleksin alustanud PEA-dega. Oh well! Mis paneb sind huvituma orgaanilisest keemiast, paneb sind sellesse vist.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Selleks on vaja spetsiaalset õli, kui panna vale õli sisse , sureb see kiiresti ära. Ühe tiivikuga pöörlev pump võib tõmmata piisavalt vaakumit, et keeta vett külmumistemperatuuril, suurim probleem on õli . Kogu õhk, mida sa vaakumisse viid, läheb läbi õli. Membraanpump on palju parem, sest see ei võta õli. Pöörlev tiivik on ok paljudele asjadele nagu vaakumfiltreerimine, kuivatamine ECT. Aga destilleerimine sellega on piinlik
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jah, mul on tegelikult niikuinii väike membraanipump, aga ma tahtsin pumpa, mida saab pikaks ajaks sisse jätta ja kuna kui ma ostsin eelmise õli vähem, siis nad ütlesid mulle, et seda saab tõesti ainult 30 minuti jooksul täisvaakumisse jätta, enne kui see üle kuumeneb - suurepärane vaakumfiltreerimiseks, kuid mitte nii suurepärane RXN-i jaoks ja ma lootsin, et ma saan seda pumpa selleks peamiselt kasutada.....

Tundub, et ma teen midagi valesti niikuinii! Ha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See on okei. See tuli koos mõne õliga - nüüd ma tean, see on lahe.
hei kas ma teen midagi valesti või minu vaakumkamber/pump lihtsalt ei tõmba piisavalt vaakumit või peaks teil olema samal ajal ka kuivatusaine sees? Nagu silikapallid, mis muudavad värvi, või kasutaksite neid ainult vee väljavõtmiseks, mida ma ei tee.
Dang it, ma oleks pidanud lihtsalt ostma vaakum dessikaatori, mis on tehtud tegeliku labori jaoks ja eraldi pumba...
Ma üritan muuta õli, mis on jäänud üle re-x'ing töötlusest triptamiin -> n,n-DMT sünteesist, mida ma teostasin, kuid seni ei ole see kõvaks, kraapitavaks aineks kõvenenud, kuid ma sain mõned kristallid keeduklaasi serva ümber.
Kas ma peaksin sellest proovima re-x? Või teen ma lihtsalt midagi valesti või peab see pikemalt seal vaakumis olema.

Kui ma esimest korda panin sinna töötlusest saadud õlid sisse, siis need hakkasid küll mullima, aga see lihtsalt ei kõvene ja ei x'staliseeru suuremalt jaolt 🤔😖

Ahjaa. Vähemalt on see Amazon ja nii tagastada see super lihtne haha!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Siinkohal olen ma praegu ja see on piinlikult lähedal!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
 

Attachments

  • Nfzquc97LK.jpeg
    Nfzquc97LK.jpeg
    4.4 MB · Views: 64

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Omg mis kurat juhtus!!! Haha ma kasutan seda saiti peamiselt oma telefoniga ja see ei tööta nii hästi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Aga kui aus olla, siis see on umbes sama tüütu kui see, kui teil on koormus õli, mida te ei suuda kristalliseeruda!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ohhhh shit okei, teie oletate, et laske veidi õhku sisse ja välja ning simulageerige pumba käivitamist.
See on mõttekam...
Okei, nii et ma kasutan vaakumkambrit, mis on mõeldud muu hulgas epoksüvaigust õhu väljavõtmiseks, nii et ma eeldan, et ma pean leidma magusa punkti koos "välja" klapiga, et hoida vaakum käimas sama kiirusega, kui õhk voolab läbi.
Mind huvitab, kas see tegelikult toimib. Ma mõistsin, et ma mõtlesin ekslikult tavalistele kuivatuskambritele, mida võite lisada midagi sellist nagu need ränidioksiidipallid - kui seal oli vesi, mida ma üritasin eemaldada, ja ilmselt ei ole, sest ma kuivatasin lahustit varasemas etapis.
Kasvõi lihtsalt jätta see täielikult suletud....pikemaks ajaks kui ma tegin.
Sünteesi (jälle) ei täpsusta.
Gah see on nii tüütu!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Te panete kuivatusaine põhja, näiteks epsom-soola või kaltsiumkloriidi, ja siis, mida te kuivatate, tõmmake max vaakum. Pange lamp või muu MILDNE soojusallikas, näiteks 50°C. Kui teie kambris on põtra, võite lihtsalt tõmmata vaakumi, sulgeda põtra ja lülitada pumba välja.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Te peaksite tõesti kohe hankima või valmistama endale külma vee lõksu. See on põhimõtteliselt bong ja see seab selle jäävee ja kondenseeritud veeauru, mis tuleb teie pumba ja vee lahustab mõned happed alused ja kahjulikud kemikaalid nagu ammoniaak. See värk sööb selle pumba ära. Ma destilleerisin midagi, mis oli liigne HCL ja järgmisel päeval oli see külmunud ja sees oli 100% rooste. Kui te teate, et teete ammoniaagi või metüülamiini gaasi. Võite panna HCL-i lõksu ja püüda seda gaasi hüdrokloriidsoolana või lihtsalt säästa vett sal ammoniaagi või metüülamiini vees kasutamiseks
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ah jah, mul on tegelikult "külma lõksu" ma mõtlesin, kas ma peaksin seda ka kasutama!
OK nüüd tundub, et ma saan kuhugi!
Lol Ma arvan, et see on põhimõtteliselt bong... kena kirjeldus!
Okei, see teeb WAY rohkem mõtet - mingil põhjusel ma lihtsalt eeldasin, et see on vaakum, mis sisuliselt teeb mis iganes see üle jäänud gaasiks, kuid ei mõelnud, et seal on midagi, mis toimiks kuivatusainena, et tegelikult absorbeerida gaasi.....
Okei, ma proovin täna uuesti ja yer iv on kaks kuulventiili peal, mis on ühendatud vaakummeetriga (manomeeter?)

Kas ma saan tavalise epsom-soola veevabaks teha, sulatades ja ajades ära igasuguse vee praepannil vms? Mul on küll veevaba magsulfaat, aga mitte suur kogus...
Ma eeldan, et ma ei saa kasutada tavalisi Epsomi soolasid, aga ma võin eksida...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Muidugi. tavaline epsom-soola laiali küpsetusplaadil, 350-400f 2 tundi. 15 minuti pärast purustage see kõik ja uuesti 30 minuti pärast. Kontrollige seda 1 tunni pärast, et see ei oleks klombitud. Kui te seda ei tee, muutub see nii kuradi kõvaks, et haamriga ei saa seda isegi puruks. Korralik asi epsom-soola puhul on see, et magneesiumsulfaat on tavaliselt heptahüdraat, mis tähendab, et iga molekul sisaldab 7 veemolekuli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Millise vaakumi järgi pump tõmbab mõõteriista? See peaks tõmbama 28 "w.g. ehk -700torr ehk -0,9 barr, kui sellega ei ole midagi viga
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh kurat, ma ei teadnud, mida see tegelikult tähendab, kui inimesed seda varem ütlesid, või ma lugesin midagi sellist, et keegi ütleks, et see on heptahüdraat, ja ma ei teaks, millised on selle koputusmõjud. Muidugi saab välja töötada 7 ja midagi, mis on seotud vesinikuga, aga ma ei mõistnud tagajärgi.
Ma lihtsalt levitasin sinna natuke oma juba veevaba mag sulfi ja jah, see ON teeb PALJU rohkem, kuid ma pean jätma pumba sisse või ma kaotan rõhku isegi mõlema klapi sulgemisel, kas see tähendab, et mul on leke kohas, kuhu on kruvitud manomeeter ja kõik?
Pean tunnistama, et ma mõtlesin, kas ma oleksin pidanud lisama veel ühe seibiku, ma teen seda, kuna keermestus ei ulatunud lõpuni. Ah seda on raske seletada aga lihtne lahendus.
Ma mõtlen, et see purk, millel on x'stals juba ümber serva, tundub küll aktiivsem kui eile.
Ka mina vaatasin täna hommikul seda ja kui aus olla, siis seal oli üks osa õlist, mis hakkas just kinnistuma...

Ma ausalt loodan, et see ongi see LÕPETUS, mida mul oli vaja välja töötada, et see õitsev süntees lõpetada!!! Ma TEAN, et enne seda on õlis rohkem DMT-d, millest ma uuesti f'd.

Ma mõtlesin - kui see ebaõnnestub, võib olla aeg uuesti, re-x see kuradi asi haha

ah noh, me õpime ebaõnnestumistest, eks?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jah -1bar, see jääb nüüd tegelikult üsna hästi sinna, et olla aus ja see jäi ka eile õhtul pikaks ajaks sinna (kuigi see ei teinud palju, sest ma unustasin kuivatamise osa, VÄGA PALJU, nimi viitas tegevusele!!!).
Tundub, et see teeb nüüd palju rohkem, et olla õiglane - alguses tundus, et ma pidin pumpa käimas hoidma, et saada mullid, kuid see ei tundu, nagu ma teeksin.
Kas kellelgi on mõtet, et see, kus ma lisasin enne lõplikku re-x-i heptaanile veidi kloroformi, mullib vähem (võib-olla üldse mitte) kui see, millega ma kasutasin puhast heptaani re-x-i?
Kindlasti ei pea ma külma lõksu seadma, et seda pumpa 5 min MAX käivitada, et see rõhu alla saada? Kas ma peaksin selle lahti ühendama ja paar sekundit lahti käima, et vabaneda selle sees olevatest süsivesiniku jääkidest?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Üks viimane küsimus esialgu... kuidas ma tean, et ma pean veevaba mag sulf välja vahetama, kui see ei ole enam veevaba? Kas see hakkab klombistuma, nagu see teeb, kui ma olen lahustid? Kindlasti ei hakka see lihtsalt liikuma kohas iv panna em?
Nii et kas keegi oskab selgitada, mida ma siin tegelikult eemaldan? Kas ma eemaldan lõpliku õli veest või eemaldan ma heptaani jäägid? Või eemaldan ma mõlemad?

Kui te ei tea lugu, ma re-x'd lõpliku õli kasutades heptaan vastavalt sünteesi ja siis aurustamise asemel (kuna ma ei saanud enam pärast testimist viimast korda, kui ma külmutada sadestatud ja siis ma aurustanud heotaani - lihtsalt kontrollida, kas oli mingeid DMT jäänud) ja jäi kristallid, kuid peamiselt õli (jälle vastavalt sünteesi) ja nüüd on see vaakum desicattor.
Nagu ma juba ütlesin, kasutasin peamiselt heptaani, kuid otsustasin ka proovida 9:1 heptaan:kloroformi, mis tundus, et annab ainult õli välja külmikust väljudes.

Mis siis, kas see eemaldab veemolekulid, mis kas ma jätsin vahele, kui kuivatasin lahusti üle sama veevaba magsulfaadi? Või isegi need, mida see võib olla pärast seda võtnud? Segaduses....🤔 kindlasti peab see olema vesi, kui mag sulfaat on seda rampvettinud...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma ei saanud aru, kuidas oma eelmist postitust toimetada ja muuta see üheks.

Okei, nii et ma seadsin oma mantli 50c / panin sondi vaakumkambri ja mantli vahele ja puistasin natuke veevaba mag sulfaati ja siis tõmbasin vaakumi.
Siis vaatasin seda....it mullitab rohkem kui eile kindlasti, aga kas ma olen õigesti mõelnud, et kui ma lõpetan mullitamise nägemise, siis tõmban selle soojusallika pealt ära ja lasen vaakumi välja? Oi, ma proovisin ka lisada veel magneesiumsulfaati konteinerisse ja siis tõmbasin veel ühe vaakumi, et veenduda, et see ei ole sellepärast, et on hüdraatunud.
Mind huvitab, kas see lõpuks muudab selle vahajaseks kraapitavaks aineks, mis mul peaks olema.....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Top