Nii et ma ostsin vaakumkambri...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Heptaan keeb umbes 92 °C juures ja kloroform keeb 61 °C juures, nii et 50/50 segu keeks 77 °C juures, mis on 15° vähem kui heptaan üksi. -1 barr on defakto täiuslik vaakum. Pöörlev tiivapump suudab saavutada ainult -0,95 barr või nii, see viimane 30 torr või nii on see, kus tõeline tegevus toimub. Ma ei usu, et kui pump paar sekundit lahti lasta, vabaneb palju süsivesinikke . Õli ise on tõenäoliselt süsivesinike enamik on.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ah okei. Ma saan aru - see ühtib nõuannetega panna kamber kerge soojusallika peale või selle lähedusse (ma lihtsalt panin selle oma küttekolde peale ja panin termopaari nende vahele ja seadistasin selle 50c - siis tõmbasin nii palju vaakumit kui võimalik.
Kui aus olla, siis ma ei ole kindel, et see mõõtur läheb tegelikult piisavalt kõrgele, et registreerida vaakum kõige kõrgemal, sest see jõuab üsna kiiresti välja, kuid ma leidsin, et kui ma jätsin pumba mõnda aega kauemaks peale seda, kui see oli välja jõudnud, sain viimastel etappidel oluliselt rohkem mulli.
Im saada seal, kindlasti....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kindlasti mõõdetakse kogu negatiivset rõhku - numbrites? See on see, mis mind ALATI segadusse ajab.
Siin on rõhumõõtur minu vaakumkambri peal - mille ma täitsin veevaba MgSO4 kihiga ja lihtsalt tõmbasin vaakumi ja jätsin selle kogu päevaks (täiendades - või vähendades 🤔) vaakumit, kui mõõtur hakkas tagasi 0 poole minema. Väga aeglaselt, tõsi küll.
ACNX8LI6Kp

Aga kui aus olla, siis ärkasin täna hommikul üles ja vaatasin vanni, mida ma arvasin, et läheb tööle (pilt, mille ma postitasin eespool umbes 5x kogemata!)
Ma leidsin vahajas, peamiselt valge, kuid alati veidi kollane, kraapitav aine! Whoop whoop - see on süntesaator, millega ma olen juba peaaegu 6 kuud kõvasti PÜSITANUD.
GRANTED - 6 kuud tagasi teadsin FUCK ALL keemia kohta, välja arvatud see, mida ma õppisin GCSE keemia (kus õpetaja tõmbas vaakumi KORD - ja nüüd 30 aastat hiljem, f teab miks!) ja ka mõned põhimõtted, mida ma õppisin DMT ekstraheerimisel. See on kogu põhjus, miks ma hakkasin huvi tundma orgaanilise keemia vastu, kuid OMG, milline ABSOLUUTNE AJU KRAATIJA see on olnud!!!!.

Boom -
G42uSwAFrp


Okei - nüüd pean ma ülejäänud õli eelmise sammu 🙄

Tänan teid SO PALJU kõigi teie tõesti abivalmis vastuste eest!!! Kogu tee jooksul on üks ja teine inimene siin ja seal andnud mulle nõuandeid - eriti seoses sellega, et teha seda mitte happelistes tingimustes, kasutades tavalist borohüdriidi ja mitte STABi.

Järgmisena tuleb vist teha video.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ma tõesti ei oska öelda, kui õnnelik ma olen, et ma sain selle valmis, kuna mul EI OLE loodusteaduslikke teadmisi - peale põhiliste keskkooli keemiatundide (millest ma EI TÄHELEPANU ja kuulusin "rumalate laste rühma - ei saanud olla, et me lihtsalt ei olnud huvitatud!). JA asjakohasem teave sellest, et ma olen teinud palju koore ekstraktsioone, MUTTA ma leidsin, et ma PEAN mõtlema seda täiesti erinevalt ja isegi osades, kus ma alguses arvasin, et ma võin võrrelda, ma tõesti ei suutnud - kõige lähemal ekstraktsioonile on eelviimane samm, kus süntees ütles mulle, et lihtsalt aurustan kogu heksaani ära, kuid ma muutsin seda, et teha külmutussadestust, kuna mul oli teadmine, et see on süsivesinik, ma teadsin, et naftat on hulk erinevaid mittespetsiifilisi süsivesinikke ja ma panin 2 + 2 kokku.
Mul oli tõesti lihtsam lihtsalt teada, et see on TÄIELIKULT eraldi protsess...

Kui ma peaksin ajas tagasi minema - või kui te seda loete ja mõtlete, et oh, see oleks odavam luua terve labor ja sünteesida DMT nullist, et müüa - või isegi sisse võtta, võin teile kinnitada, et see ei ole. Iv ütles kogu aeg, et see ei ole põhjus, miks ma seda teen... see on isiklik teadmiste otsimine.

Ma kujutan ka ette, et enamik inimesi, kes üritaksid seda teha, teeksid seda vabal ajal, võib-olla laboris, kus te töötate, või olete keemiat õppiv üliõpilane või isegi kraadiõppija ja teete veidi ekstra "tööd" kõrvalt - see võib olla odavam, kuid nullist alustades? Ei... ärge vaevuge, vähemalt mitte esimese sünteesi puhul.

Kui ma oleksin TÕELISELT viitsinud võrrelda DMT struktuuri millegi sellisega nagu meskaliin - ma oleksin ilmselt näinud, et meskaliin on lihtsam molekul, mõned psühhedeelsed amfetamiinid samuti oleks huvitav - mis on põhjus, miks ma kõhklen kasutada seda väikest nitroEthaani, mis mul on, tehes tavalist r-amfetti.

Aaaanyway - ma kavatsen seda proovida suuremas mastaabis, kuid ma tahan näha, kas ma saan algsest õlist enne seda sammu rohkem välja...

See ei ole nii elegantne keemia kui indoolitee, ma ütleksin, et see on palju lihtsam, kuid ma oleksin huvitatud, kas STAB-iga ilmselt happelistes tingimustes tehes oleks lihtsam kristalliseeruda lõpus, sest see osa on olnud ABSOLUUTNE palliviga!

Pidage meeles, et sobiva labori klassi eksikaatori puudumine ilmselt aeglustas mind veidi, samuti ei tea vahet vaakumeksikaatori ja vaakumkambri vahel! Nii et ma tegin viimast natuke viltu, sest ma ei tõmmanud nii tugevat vaakumit, kui ma oleksin tahtnud, MUTTA istudes see minu kaminasaali peal 50c juures.... see töötas ja nagu te näete täna hommikul, jäin ma lõpuks ometi vahajasest kraapitavast ainest põhjas ja kristallidest, mis moodustusid sügavkülmast ümber serva.
Järgmisel korral prooviksin ka keeduklaasi asemel kasutada kristalliseerivat tassi ja ma teeksin seda kindlasti ka soojalt õlivannilt, lihtsalt tõesti aeglustaks seda jahutusprotsessi nii palju kui võimalik.
Oh ja rohkem blomin heptaani!!! Ma kasutasin n-heptaani, sest see oli kõik, mida ma leida sain, kuid õppides täna rohkem heptaani kohta, saan nüüd aru, miks mõned teised sünteesid, mida ma olen näinud, kasutavad näiteks 1,2-heksaani, mis on tegelikult heptaani tüüp.

Gah - 😣 see on tõesti, mida rohkem ma õpin, seda vähem ma näib teadvat!!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ei ole. Heptan, 5. Hex=6 heptaanil on 5 süsinikku ja kui see on tsükliline, siis näeb see välja nagu koduplaat. Heksaanil on 6 süsinikku ja tsükloheksaan on stoppmärgi kujuline. Ma ei ole kunagi näinud, et tsükloalkaan võtaks süsiniku üles ja lisaks külje. Ma arvan, et seda saab teha rõnga avanemisega, aga ma ei usu, et sa näed seda spontaanselt teha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh okei, ausalt öeldes oli see lihtsalt see, mida ma lugesin Vikipeediast, sest ma mõtlesin, mis on n-heptaan ja kas sellepärast on mul probleeme. Vaadake mõnda teist isomeeri nimetust... sellepärast ma olin segaduses, nagu te ütlete
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nii et teie mõõdik. Selle allosas on kirjas, millist mõõtühikut te mõõdate. Sisemised märgid on Barr. 1 Barr= 14,7psi, 760 torr, 29 INCHES Of HG (elavhõbe). Kõik need numbrid on 1. 1 atmosfäär. Õhurõhk merepinnal. Kui te saaksite selle mõõturi täielikult välja tõmmata, siis oleks teil täiuslik vaakum. Nagu ma ütlesin, peaks üheastmeline pöörlev tiivik tõmbama -0,8-0,9 Barr, 28" elavhõbedat või veidi üle 700 torr.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
See kõik on mõttekas jah....


Ma tõesti ei oska öelda, kui õnnelik ma olen, et ma sain selle tehtud, kuna mul EI OLE loodusteaduslikke teadmisi - peale põhilise teise kooli keemia (millest ma EI TÄHELEPANU ja kuulusin "rumalate laste gruppi - ei saanud olla, et me lihtsalt ei olnud huvitatud!) JA asjakohasem teave sellest, et ma olen teinud palju koore ekstraktsioone, MUTTA ma leidsin, et ma PEAN mõtlema seda täiesti erinevalt ja isegi osades, kus ma alguses arvasin, et ma võin võrrelda, ma tõesti ei suutnud - kõige lähemal ekstraktsioonile on eelviimane samm, kus süntees ütles mulle, et lihtsalt aurustan kogu heksaani ära, kuid ma muutsin seda, et teha külmutussadestust, kuna mul oli teadmine, et see on süsivesinik, ma teadsin, et naftat on hulk erinevaid mittespetsiifilisi süsivesinikke ja ma panin 2 + 2 kokku.
Mul oli tõesti lihtsam lihtsalt teada, et see on TÄIELIKULT eraldi protsess...

Kui ma peaksin ajas tagasi minema - või kui te loete seda, mõeldes, et "oh, see oleks odavam luua terve labor ja sünteesida DMT nullist, et müüa" - või isegi sisse võtta, võin teile kinnitada, et see ei ole. Iv ütles kogu aeg, et see ei ole põhjus, miks ma seda teen... see on isiklik teadmiste otsimine.....

Nüüd - kuidas me kinnitame metüülrühmade asemel kaks etüülrühma trüptamiinile? Kas selle teostamine metanooli asemel etanoolis ja formaldehüüdi asemel atseetaldehüüdiga toimiks?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jus) Dietüülamiin ja etüüleeter tõenäoliselt
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gah, dietüülamiini on raske saada! Väga spetsiifilisel põhjusel... kui on olemas lihtne viis selle valmistamiseks, siis palun andke mulle teada, kuid sellest, mida iv näinud, sest LSD on üsna raske saada...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kas keegi teab, kas selle n,n-DMT sünteesi kohta on hamiltoni saates öeldud, et STAB on parem karbonüülide redutseerija, kui näiteks NaBH4?

Kas selle tulemusena oleks töötlus vähem... lohakas... see tundub lihtsalt eriti sogane või "õline" sünteesi puhul, mida ma kasutan.

Sain küll edu, aga eesmärgiga "parandada" selle märga, kui ma selle väiksematesse silikoonkonteineritesse üle viisin, panin vaakumeksikaatori oma mantli peale, kuid panin kuumuse veidi liiga kõrgele ja see sulas! Haha lihtsalt minu õnn...nüüd ei saa ma vist resolidaatorit. Võibolla võtab see aega...ma ei tea.
Ma purustasin eile tehtud MgSO4 ja esimest korda kogesin, et see lendas kõikjale dekompressiooniga! Ups. Õppetund.

igatahes, mul on veel 3x neid, mis on seekord keetmisest õlivannis jahutamiseks läinud. Lihtsalt kulub - SO PALJU n-heptaani, et eelmisest sammust kollasest õlist kurjusest üldse midagi välja saada! Võib-olla ma ei kuumutanud või seganud piisavalt agressiivselt.....

Vaatame, see kõik on 20g trüptamiini eksperiment, nii et ma tean, mida ma vajan, kui ma teen teise 450g!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Võib-olla ei olnud 20g, õigluse huvides 21, 500ml metanoolis lihtsalt liiga palju või oli see liiga palju...
Asi on selles, et ma tegelikult sain esimesest katsest rohkem kollast värvi õli, kusjuures see läks palju soojemaks kui teine katse.
Ma pidin segada õlid eelmisest etapist kokku, kuna kukkusin purgi branston pickle peale ühte oma erhlenmeyeri kolbi, kus see oli sees! Tüüpilised laboriprobleemid ay?! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kui see seekord ei tööta, annan alla ja ostan 3,4,5-trimetoksübensaldehüüdi, mida mul on vaja, et viia sellega Henry reaktsioon läbi, kasutades nitrometaani või nitroetaani. Tegin kindlaks, et see on viimane asi, mida ma seekord hankin....
Erinevalt sellest; kus ma olen kinni koormate trüptamiiniga!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Asjaolu, et see ei taha kuivada, tähendab, et see ei ole eriti puhas. Mis värvi see on? Kuidas te seda puhastasite? Mis oli teie lahusti? Ma ei ole seda teemat põhjalikult lugenud ja ma ei tegele DMT-ga ja ei ole lugenud ühtegi sünteesi, kuid minu jaoks juhtub, et tugevaim redutseerimisvahend on vaba ja mul on see juba olemas ja tõenäoliselt ka teil. See on liitium
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ei, nüüd on kõik korras....i olin lihtsalt kannatamatu....kaudu ma ei olnud veel ise veevaba MgSO4i valmistanud. Kui ma põhimõtteliselt lihtsalt tegin seda, mida süntesaator ütles, siis töötas see hästi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jeh, aga ma tahaks LiAlH4 õiglaselt ja ei ole väga fancy seda teha....

I havnt beeen tegeleb keemia üle 6 kuu, nii et üks samm korraga ay?

Mõned inimesed ütlevad, et STAB on hea karbonüülide vähendamiseks, nii et ma oleksin huvitatud, et proovida seda teinekord.

Õli oli lihtsalt välja selge ja see kuivas vahajas, lihtsalt valge kraapitavaks aineks, mis lõhnab täpselt nagu kõik ekstraheeritud DMT iv oli varem.

Järgmisena oleksin huvitatud meskaliini valmistamisest, iv on aeglaselt säästnud reaktiivid juba mõnda aega. Lihtsalt vaja aldehüüdi nüüd
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Oh ja LiAlH4, mida ma vajan, mida on minu jaoks tüütult raske saada.
Ma kaalun amalgaami kasutamist - mitte et ma sellest veel palju teaksin. Ma nägin just, et keegi kasutas seda md-p2p redutseerimiseks ja olen kindlasti kuulnud, et inimesed kasutavad seda Henry reaktsiooniks või vabandust, ma peaksin ütlema md-p2p reduktiivseks aminatsiooniks. Oh ja ma räägin selle rakendamisest meskaliini lähteaine redutseerimiseks - mida tehakse Henry reaktsiooni abil (see on ajutiselt mu mälust kadunud, sest ma vaatan pooleldi dokki Madoffi kohta, hehe).

See sõltub väga palju sellest, kust ma oma tavalisest kohast ma oma odavat borohüdriidi saan - kui neil on elavhõbe (kloriid?), siis ärge tsiteerige mind - ma tean, et see on elavhõbe midagi või midagi muud.
Ausalt öeldes oleks palju lihtsam, kui ma lihtsalt leiaks kellegi, kes müüks mulle 50g või nii LAHi.
Ma ei vaja palju, et olla õiglane, sest ma ei kipu reeeaaaally müüma, ma olen lihtsalt huvitatud, et lõigata välja vahendaja nii palju kui võimalik.

Alustasin n,n-DMT-ga trüptamiinist, kuna see on lihtne ja ka puukoore ei saa olla eriti jätkusuutlik.
Ma näen tänapäeval kanepikogukonnas DMT penne ja jama ja ma KIIRUSELT kahtlen, et isegi 1% sellest on sünteesitud ja ma ei ole liiga kindel, miks.....
See on rohkem väärt kui kokaiin... lähteainet on lihtne saada ja üsna järelevalveta - vähemalt selles riigis ja kui sul on labor (def kõige kallim osa selles võrrandis - mis võib olla osa minu vastusest, aga ausalt öeldes arvan, et lihtsalt lihtsam on puid maha kiskuda...) oi noh. Ma arvan, et see on üsna nišiturg ikka veel, kuid see muutub üha enam kuuldavaks. Kui ma seda esimest korda ekstraheerisin - ainult psühhonautid teadsid isegi, mis see on. Nüüd näen eriti pliiatseid, müügil kogu aeg.

Igatahes - tänud kogu abi eest selle kohta poisid... see on tõesti PALJU hinnatud.
 
Top