Question Astuge edasi!!!!

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Nii et ma ei ole kunagi näinud, et keegi postitaks konkreetselt selle kohta, mida ma siinkohal kavatsen.

Üks minu sõber tegeleb mõne kliendiga, kes üritab temast naeruväärselt odava hinna eest saada palju rohkem, kui see väärt on. Nad kurdavad korduvalt, nagu oleks see tema ja mitte nende süü, et nad üritavad teda petta.

See minu sõber on maininud, et see ei ole esimene kord, kui nad keppivad ja ta on sellest tüdinenud. See on teda ärritanud niivõrd, et ta kavatseb kärpida MDMA-d, mida ta neile andis, lihtsalt sellepärast, et nad ei lõpeta kaebamist selle üle, kui palju nad saavad korraliku hinna eest.



Minu küsimus on, milline on hea suhe ja millised on head kandidaadid? Ta mõtles K või met, kuid ma ei ole kindel, millise suhtega ta peaks seda lahjendama või mis toimib farmakoloogiliselt kõige paremini. Ma tahan ka lihtsalt näha, et ta astuks sellele minimaalse potentsi kaotusega, kui mitte suurenemisega. Lõpuks tahaks ta pigem, et keegi ei saaks haiget, sest keegi annab valesti segatud suhte.

Ma olen lihtsalt väsinud kuulda, et mu sõber kurdab oma klientide teadmatuse üle ja ausalt öeldes teeksin seda, mida ta teeb, kui ma oleksin tema kingades.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ärge lõigake! Ei ole mõtet! Ainult pussid lõikavad jama!
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ütle seda inimestele, kes püüavad inimesi petta

Ma väidan, et te ainult nohikud püüavad inimestelt rohkem raha välja võtta, kui nad väärt on


Hei ma just mõistsin, et sa oled Lõuna-Ameerikast ja ma saan aru, miks sul on nüüd selline seisukoht, kuidas inimesed Lõuna-Ameerikas asju tükeldavad, on pehmelt öeldes kohutav ja seda ma siin ei püüa teha, ma püüan sõna otseses mõttes ühe kliendi toodet tükeldada, sest kui sitt on nad inimestena
 
Last edited:

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ja legitiimne, mida te teeksite, kui avastaksite, et teie klient mängib teiega nagu viiuliga?

Kuidas see ei ole mõistlik? Ma tean, et see ei ole moraalselt okei, kuid inimesed, kellega ma seda teen, ei ole normaalsed ja nad küsivad seda sellega, mida nad inimestele teevad
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Inimesed ootavad, et võib-olla pressitud pillide puhul, kuid kui te müüte seda puhtana, peaks see olema puhas. Millise hinna üle nad kurdavad?
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ei tahtnud maksta 500 eest 12g mdma smh
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Noh, ma ei ela nende lollustega koos, nad on tegelikult paar linna edasi

Kõik, mida ma tean, on see, et ma sõitsin selle 600i peale otsustavate asjade jaoks teatud tähtajaks ja ma arvan, et nad üritasid minu ja teise müüja vahel kaubelda, teades, et on olemas tähtaeg

Aga ma näen teie mõtet, ausalt öeldes ma arvan, et ma tegin selle teema rohkem viha kui midagi, kuid ma tahan siiski teada, kuidas seda õigesti teha, sest ma ei kavatse seda teha enamik inimesi aga kui ma arvan, et keegi on pettur või valetaja mingi ma tahan teada, kuidas seda teha, ilma neid vigastamata

Uskuge seda või mitte, ma olen väga väga palju kahju vähendamise ja taastumise poolt, kuid kui ma näen paar inimest, kes isegi ei taha taastuda, vaid üritavad lihtsalt raha minu taskust võtta, ei tee mind väga õnnelikuks ja see ei tee mind, et ma tahaksin neile midagi head anda, ma ütlen teile, et
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ja pealegi on nad tuntud kepikõnelejad ja petturid, kes tegid minuga head äri, kuni nad otsustasid proovida mind punkida

Nad teeniksid umbes 3500 dollarit kasumit, samal ajal kui mina teeniksin vaevalt 200 dollarit tehinguga
 
Solution

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Idk võib-olla peaks teie sõber siis lihtsalt sidemed katkestama. See ei kõla nagu hea äri
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Jah, see on absoluutselt ja ma teadsin, et saan selle eest paska, kuid ausalt öeldes on mõned inimesed väärt, et müüa astunud kraami juurde

Kui keegi teie sõber ja mitu teist inimest selles ühes linnas petaks, kas te ei üritaks neist sellisel viisil kasu saada?
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma arvan, et te võiksite seda päris kõrgelt lõigata ja neile müüa. Kui nad litsuvad, öelge neile, et teil on uus tarnija. Võib-olla lähevad nad siis kuhugi mujale. Idk pole kunagi olnud sellises olukorras
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Noh ma hindan tegelikku vastust, ma lõpuks saan seda anda neile selle eest, mida ma arvasin, et jumal tänatud, et kogu see kriis on ära hoitud, kuid siiski on see hea teave, kui sa tead, et sul on tegemist saastakestega
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Enne, kui keegi viskab veel mingeid reklaamikodusid, hoidke suu kinni ja lahkuge teemast.

Ma esitasin küsimuse inimestele, kes tahavad sellele vastata, mitte hunnikutele, kes tahavad mulle öelda, mida ma pean tegema

Edit: sain aru, et kriitika on pigem inimeste pärast muretsemisest, aga need ei ole teie keskmised inimesed

Nad on ohtlikud on halb äri sõna otseses mõttes kõigile ja nende moraal ei ole just midagi, mida ma usaldan, nad on püüdnud manipuleerida mind mitu korda ja ma ainult lõikan oma pakki keegi teine
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pange see siin müügiks 50 $/g ja võtke 10 $ üle tegeliku saatmise eest 10 $ posti tegemise vaeva eest. Või midagi sellist, kuid te peaksite selle lihtsalt välja saama.
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Word, ma püüan kindlasti, kui ma ei saa seda mujal teha

Mul oli see tehtud 90/g, kuid see oli hämmastav sitt ausalt öeldes, ma saan aru, et ma võiksin müüa odavamalt, kuid ma ei ostnud nii raskelt lahtiselt pluss ma sõna otseses mõttes arvutasin oma kliendi kasumi ja isegi jagatud 3 viisil nad kaugelt olid üle müüvad mind ja nad teadsid seda

Aga ma hindan seda ma kui ma ei saa teha mingit maagiat juhtuda
 
Top