Kõige lihtsam retsept kristallilise mefedrooni jaoks

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, benseeni kohta, kas on võimalik asendada see millegi muuga, kuna see on avalikkusele keelatud osta siin
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ma arvan, et tolueen peaks töötama, sest see on just Freebase'i lahusti. Aga im lihtsalt algaja.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kuidas on 25%, kui ta märkis, et ta sai ~50g?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Kui keegi teeb metüülamiini 40% metüülamiini hcl-st NaOH-ga, kas metüülamiini on vaja destilleerida või võib NaCl segu sisse jätta?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ja mis saab acetonist? Kas riistvarapoe atsetoonist piisab või on vaja seda destilleerida ja kuivatada MgSO4 kohal?

Ja veel üks rumal küsimus: kas keegi suudab destilleerida Copper still'is või on lab glasware ikka recommendedet?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Seoses minu eelmiste küsimustega olen nüüd natuke katsetanud ja arvan, et NaCl jääb veekihti ja eraldub koos sellega. Riistapoest saadud atsetoonist peaks piisama, sest see on niikuinii segatud HCl + H2O, nii et teatud kogus vett ei ole probleemiks. @OutLaw Mis sa sellest arvad? Kas teooria on õige?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ja veel üks küsimus: kas süntees tekitab survet? Sest teipi kasutatakse hermeetikuna. Või on tegemist soojusega? Kas kogu sünteesi võiks teha plastpudelites? Juhised on väga head, kuid mul on puudu mõned kõrvalfaktid, mis kirjeldavad protsessi üksikasjalikumalt, et saaksin vajalikud vahendid paremini kokku panna.

Suur tänu vastuse eest mõne aja pärast
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere., ma olen ın Türgi. kus on leida metüülamiin?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Milline on siis kõige lihtsam meetod, et maksimeerida saagist, säilitades samal ajal sama protseduuri?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u on kõik videos
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Mis on peamine tegur, mis mõjutab üldist saagist antud juhul, NMP ja etüülatsetaadi kasutamine?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF etüülatsetaat nmp benseen dcm toulen ksüleen u saab kasutada, kui u tehtud hea sünteesi u saada sama kaal ja % puhas toode
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@Alkeemik;
Koolitus ja no how. Aga seal, kus lihtsamaid viise, kus on vähem tõrkeallikaid (kõik vaid 1 pudel, 2 keeduklaasi, pipett ja pyrexx kauss. JA sa kristalliseerid imidiatly ilma pulberkuivatuseta kõigepealt).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
See on stiil, mis mind huvitab. See süntees nõuab loputamist ainult veega, teised soovitavad etüülatsetaadi lahust. Kui ma asendan bezeni DCM-iga, kas veest piisab või annavad teised lahustid paremaid tulemusi?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ma ei ole veel jõudnud lahustitega hakkama saada. Tean vaid, et DCM on raskem kui vesi ja benseen/tolueen on kergem. See teeb vahet. Kui hapestamise ajal tabab hape lahustit esmalt vababaasiga, flokuleerub mef otse. Kui aga hape tabab kõigepealt veekihti, muutub see happeliseks ja vababaas läheb vette. Teises variandis eemaldatakse seejärel veekiht ja pannakse kristalliseeruma. DCM kiht on saastunud.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
See on hea mõte. Tänan teid. Ma arvan, et sel hetkel on tegemist atsetooniga. Nagu, viige reaktsioon läbi DCM-is, seejärel loputage lahust veega, eraldage kihid ja visake vesi hiljem prügikasti. Siis võtke õlikiht ja segage see enne atsidooniga. Võib-olla oleks teine lahusti parem kui vesi, kui see tekitab probleeme atsidiseerimise ajal.
 
Top