miks ma olen kiiruse võtmisel ikka veel väsinud

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Alustasin amfetamiini võtmist umbes 3 nädalat tagasi, alustasin madalalt nagu 20mg kuna ma ei tea kui puhas see on, siis tegin 2 nädalat pausi ja eelmisel nädalal võtsin seda umbes 3 korda 24-30mg ja esimesed 2 päeva võisin tõesti tunda kuidas see aitab mul keskenduda tööl ja pani mind tõesti ärkama, aga nüüd võtsin 30mg ja äkki ei tunne enam sama, mis võib seda põhjustada või peaksin proovima seda hoopis suukaudselt võtta? Ma tõesti nautisin seda, et ma võin 8-12 tundi oma tööle keskenduda 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Aine võtmise vahel on vaja teha paus, te ei tohiks amfetamiini võtta, et suurendada oma tootlikkust pikka aega. Tehke paus vähemalt 1 kuu jooksul.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Parim olek on kaine ja tasakaalustatud

MUSIKA on võti

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Olen nõus ,võtke paus ja leidke teine võimalus, et jääda keskendunuks. Ma loodan, et täna suudate jääda nii keskendunuks, kui teil on vaja.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
See, mida te kirjeldate, on sarnane tolerantsuse kujunemisega. Sellest vabanemiseks ei ole mingit konkreetset viisi. Kõige parem on teha pikk paus, nagu HEISENBERG eespool märkis. See mitte ainult ei aita taastada neurotransmitterite tasakaalu, vaid aeglustab ka sõltuvuse tekkimist, mida te riskite sattuda stimulantide korrapärase kasutamise korral/ Lisaks kuuluvad teie poolt märgitud annused keskmise tugevusega, kuid mitte nii kergete kategooriasse. Pärast pausi võite proovida vähendada ka ühekordseid annuseid ja kasutamise sagedust.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tehke pausi, nagu kõik teisedki ütlesid, ja alustage võib-olla 10mg minu sõber. 10-25mg hea kiirus võib hoida ühe päeva jooksul.

Edit: Lihtsalt liiga palju liiga tihti, aeglustage sõber.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Selle nähtuse põhjuseks on tolerantsus. Amfetamiinid kuuluvad ainete klassi, mis juba pärast esimest kasutamist põhjustavad oma erilise toimemehhanismi tõttu tolerantsust. Selle vältimiseks tehke kasutamise suhtes paus. Keha peaks olema amfetamiinidest vaba vähemalt kaks nädalat, ideaalis 8-10 nädalat.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Kontrollige jour ph oma piss.and saada dehydrated .there on mõned greath helpfull teemad siin sorteerida teid selle kohta.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Pärast 2 aasta daly suukaudset annust olin kuu aega väsinud ja magasin suurema osa ajast, kui tuleb motiveerimata inimene (teie juba oli minu puhul) tagasi kolmekordne. Nii et olge ettevaatlik ja võtke need pausid, kui soovite sellest ainest maksimaalset mõju. Sööge hästi ja minge sportlikult liikuma see võib kiirendada taastumist.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Võtke türosiini, DL fenüülalaniini, palju C-vitamiini. B12 süstid või sublingvaalne eelistatavalt metüülkobalamiini kujul
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mõnikord võtan kiirust, jään kogu öö üleval, ei tunne väsimust, võtan veel kiirust ja see paneb mind magama
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
teil on nutikas keha/aju, mida te ei tea ära . ei tea õiget sõna
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ma räägin ainult oma isiklikust olukorrast. SEE EI OLE NÕUANNE! Enamiku inimeste jaoks arvan, et Heisenberg on punktuaalne ja ilmselt teab ta sellest teemast palju.

Tolerantsus on midagi, millega ma pean tegelema, et saada jätkuvalt kasu ravimitest, mida ma võtan. Mul on arst, kellega ma töötan, ja see on see, mida ma praegu teen.

Minu olukord:
Mulle on ette nähtud Adderall IR 20mg, 15mg ja 10mg päevas ja jah, te ehitate selle kraami suhtes üsna kiiresti tolerantsust. Ei saa öelda, et ma tunnen midagi, kui ma võtan oma ravimeid, kuid ma kindlasti tunnen seda, kui ma ei võta. Arvestades, et minu päevane annus on kokku 45mg, olen ma täpselt sellel piiril, kus arstid hakkavad oma tegevust kaitsma inimeste ees, kes teavad meditsiinist väga vähe, kuid armastavad teistele öelda, mida teha.

Minu praegused meetodid:
Igatahes on mõned asjad, mida ma teen oma arsti soovitusel:
  • Olge annustamisega targalt, mõelge, mida kellel on täna vaja teha ja doseerige vastavalt. Näiteid: Mõnel päeval võtan lihtsalt minimaalset teeb, et mitte äravõtmist, kuid kui mul on midagi olulist toimumas, võtan täieliku annuse ja mõnikord veidi rohkem. Põhimõtteliselt võtke seda, mida vajate, kui seda vajate.
  • On toidulisandeid, nagu eespool mainitud. isiklikult võtan L-Türosiini ja magneesiumi lisaks igapäevasele
  • See viimane on mulle ette nähtud kaks korda päevas. Auvelity on väga unikaalne antidepressiivne ravim (mis toimib, sest mul on ka depressioon); Põhimõtteliselt on see kombinatsioon dekstrometorfaanist (DXM) ja bupropioonist (Wellbutrin), mõlemad neist, eriti DXM, kipuvad vähendama teie stimulantide taluvust. Ma ei ütle, et jookseb välja ja saab Auvelity, kuid väike DXM iga paari päeva tagant võib aidata praeguse taluvuse taseme säilitamisel.
Rõhutamiseks:
See on see, millega minu arst ja mina katsetame. Võin teatada, et minu jaoks tundub see mõnevõrra tõhus.

Kuid taas kord arvan, et parim nõuanne tuli Heisenbergilt, mis on pauside tegemine.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Samuti tahan lisada, et Adderalli ja Methi vahel on suur vahe.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Eriti suuliselt mitte. Raseemiliste ja dekstroovariantide vahel on palju suurem erinevus kas
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline Ma usaldan selle küsimuse teile, sest te teate sellest palju rohkem kui mina. Ma rääkisin isiklikust kogemusest, mille kohaselt on metamfetamiini eufooriline mõju palju tugevam kui Adderallil.

Ma ei ole keemik, ja kõik, mida ma arvan, et ma tean selle aine kohta, pärineb internetist ja sellest vingest veebisaidist, mille Heisenberg jt on püsti pannud.

Siiski puudutate oma vastuses midagi, mis mind väga huvitab, nimelt isomeere. Minu arusaam on, et Adderall on 3 osa Dextro ja 1 osa Levo amfetamiini, nii et ma tahaksin teha midagi, mis on 3:1 metamfetamiini. Kuna P2P-meetod toodab raseemi, tundub, et järgmised sammud oleksid isomeeride isoleerimine ja taasühendamine 3:1-suhtes.

Ma olen kaugel sellest, et ma saaksin seda kõike kodus oma köögis teha, ja ma olen just hakanud välja mõtlema lihtsat kodust meetodit P2P jaoks, veel vähem ülejäänud osa. Nii et mõtlesin, et annan teile teada, juhul kui te võiksite mulle asju näidata. Oh jah, see ei olnud minu esialgne kavatsus, aga... kuna ma olen siin niikuinii... Võib-olla tahan ma ka natuke mefedrooni ja MDMA-d kodus pruulida. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Noh, see on muidugi subjektiivne, mõned leiavad, et raseemiline keha on eufooriline. Ärevusele kalduvatel inimestel paneb racemic'i ekstra epinefriin neid liiga palju närvi, et nad end mugavalt tunneksid. Adderall on umbes 75% dekstrosooladest . Adderallis on 4 soola, millest 2 on dextro (25% x 2) ja 2 racemic (12,5% x 2), seega 75%. Soolad erinevad selle poolest, kui palju tegelikku amfetamiini on neis siiski võrreldes inaktiivse soolaga. See oleks suur eksimus, kui adderalli koostis oleks kuidagi suunatud konkreetsele mõjule. See on kummaline koostis on adderalli 3. versioon siiani. Seda sõnastatakse pidevalt ümber, et ajada taga Ameerika patente. 25% ei ole number, mis esineks iga 3 soola testimise põhjal, see on lihtsalt mugav.

Ma arvan, et kui üks päev keegi asendaks teie adderalli samaväärse annusega metamfetamiini, siis te ei märkaks, et midagi on valesti, välja arvatud erinev kestus. Ma arvan, et kui suitsetamine või suurte mittekliiniliste annuste süstimine oleks erinevused ilmsemad. Aga ma võtan hea meelega kas või vaheldumisi ja olen andnud seda teistele, ütlemata neile, mis on mis ja nad ei märka. Et teha adderall sa lihtsalt isoleerida dextro mõnest freebase soola pool oma taaskasutatud dextro üks sool, pool teine. Sama teie puutumatu racemic, siis ühendage 4 soola võrdses kaalus. Erinevad soolad absorbeeruvad erinevalt, kuid kõik jõuavad lõpuks ikkagi vababaasi, nii et kui te tõesti soovite teha täpset adderalli, peate lihtsalt leidma tegeliku vababaasi koguse iga soola kohta, mis annab teile tegeliku D:L suhte.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
See on selgitav ja kooskõlas sellega, mida ma mõtlesin proovida. Samuti annab mulle mõista, et ma tõenäoliselt ei saa seda, mida ma tahan. Ma püüdsin saada eufoorilisemat kogemust, mis käsitleks ikkagi põhjuseid, miks ma seda võtan. Aga olles lugenud teie vastust, tundub mulle, et ma ei saaks seda põrget ilma, et ma kas suurendaksin suu kaudu võetavat kogust või suitsetaksin seda. Mõlemal juhul on see praegu akadeemiline, sest ma püüan ikka veel õppida seda tegema.
Tänan veel kord, hindan seda.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Üks vana prostituut Kanadas Windsoris rääkis ühele sõbrale, et vanasti sai puhtast speedipulbrist, mida kui seda IVd, siis sai koheselt orgasmi. See kõlab minu jaoks nagu jama ja ta ei maininud kunagi, kui vana ta täpselt oli, nii et tollal võis olla mis tahes ajal enne 2000. aastat.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Täname huvitava teema eest. Kas te võiksite teha järelduse täiusliku ratsiooni kohta tänapäeva suundumuste kohta??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Kas keegi otsib 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Pärast kiiruse tarbimist ei olegi nii raske magama jääda.

Kas olete kunagi proovinud magada, kui olete G-Reboundil, nt paar tundi pärast 20 ml GBLi tarbimist?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Siis on teil halb kiirus, kui see ei ole raske 😆
 
Top