miks ma olen kiiruse võtmisel ikka veel väsinud

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Aine võtmise vahel on vaja teha paus, te ei tohiks amfetamiini võtta, et suurendada oma tootlikkust pikka aega. Tehke paus vähemalt 1 kuu jooksul.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Vaadake välja

Meie keha & kesknärvisüsteem & lümfisüsteem vereringe-veresoonkond
on ULTRA Factory sees


kõik välised ja sisemised süstid pseudo naudingud rõhutavad ja teevad teid

Haige & väsinud elu
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Parim olek on kaine ja tasakaalustatud

MUSIKA on võti

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Olen nõus ,võtke paus ja leidke teine võimalus, et jääda keskendunuks. Ma loodan, et täna suudate jääda nii keskendunuks, kui teil on vaja.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Samuti tahan lisada, et Adderalli ja Methi vahel on suur vahe.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Eriti suuliselt mitte. Raseemiliste ja dekstroovariantide vahel on palju suurem erinevus kas
 
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Täname huvitava teema eest. Kas te võiksite teha järelduse täiusliku ratsiooni kohta tänapäeva suundumuste kohta??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Kas keegi otsib 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Pärast kiiruse tarbimist ei olegi nii raske magama jääda.

Kas olete kunagi proovinud magada, kui olete G-Reboundil, nt paar tundi pärast 20 ml GBLi tarbimist?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Siis on teil halb kiirus, kui see ei ole raske 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mulle on määratud 40 mg dekstroamfetamiini, mida võetakse kaks korda päevas 20 mg annustes, nagu märkis tolerantsuse tekkimine on kõige tõenäolisemalt selle mõju põhjus. Ma magan pärast 30mg dex-i võtmist, kui ma olen oma ravimitega kõvasti käinud, ma teen regulaarselt pausi dexidest, et aidata selle probleemiga võidelda, teine pikaajalise kasutamise kõrvaltoime on ärrituvus ja irratsionaalne mõtteprotsess, mis kui teie püüdes ärkvel püsida, ilma rõõmuta viib rohkem ravimi võtmiseni. Nagu teine inimene ütles koos tolerantsuspausiga, aitab täiendavate vitamiinide ja mineraalide lisamine oma dieeti tõesti aidata.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Märkus isiklikust kogemusest selle müüjaga, mille kirjutan kõigile potentsiaalsetele, võimalikele ostjatele:

Alustan sellega, et minu esimene kogemus selle müüjaga oli täiesti suurepärane. Nii saatmise kiirus, toote kvaliteet kui ka suhtlemine olid esmaklassilised -- üks parimaid kogemusi, mida ma kunagi olen saanud.

Siis, täiesti uuena selles foorumis, tegin ma algaja vea, siin kasutatava eskrovi/passkoodi meetodiga -- viga, mille eest ma võtsin ja võtan endiselt täieliku vastutuse ja mille eest ma ka kirjalikult vabandasin nii müüja kui ka selle foorumi administratsiooni ees. See viga tekitas küll segadust, kuid ei maksnud kellelegi ühtegi senti.

Seejärel suhtlesin müüjaga telegrammi teel, vabandades uuesti (me suhtlesime telegrammi teel meie esimese tehingu puhul, mis, nagu ma eespool ütlesin, oli igati esmaklassiline. Ühisel kokkuleppel saatsin siis sellele müüjale 850,00 dollarit btc-des telegrammi kaudu tehingu ja sain müüjalt telegrammi teel järgmise sõnumi: "Saabub homme."

See oli üle kuu aja tagasi. Ma ei ole kunagi saanud mingit toodet, samuti ei ole ma saanud mingit vastust ega ka mingit tagasimakset, isegi mitte osalist.

Ma kordan: see on 850,00 dollarit btc-des, mille ma sellele müüjale saatsin ja mille see müüja tunnistas olevat saanud. Mul on ka ekraanipildid ja tehingu ID-d, mis tõestavad, et btc saadeti õigele aadressile ja kinnitati.

Möödunud on üle kuu aja ja ma ei ole ikka veel vastust ega toodet saanud.

Pärast sellist tähelendu esimest kogemust olen ma erakordselt pettunud, pehmelt öeldes.

Kuid selle populaarse kummitustehnika juures on veel üks aspekt, mida seal, kust mina pärit olen, me nimetame selektiivseks pettuseks:

Kui müüja, kes alguses pakub esmaklassilist teenindust ja suhtlust, kirjutab "Saadab homme" ja siis ei saabu kunagi toodet ja ei saa raha tagasi, ning seejärel müüja kummitab täielikult, hakkate muretsema muude tegurite pärast. Nagu näiteks õiguskaitse. Ja sellepärast pean ma kummitamist kõige hullemaks ja ebaviisakamaks äritegevuseks. See on kõige kohutavam asi, mis on trendikas vastamata jätmise meetod. See on minu arvates isegi hullem kui inimese valikuliselt 850,00 dollarit välja petta, mida see müüja minuga tegi.

Kedagi võimaliku seaduslikkuse pärast muretsema ajada, sest te eelistate mitte kirjutada paar sõna vastuseks, ei ole lihtsalt maitsetu ärimeetod. See on hoolimatuse kehastus. Ja see on rääkimata 850,00 dollari valikulisest kelmusest.

See müüja, kes on tõestanud, et ta võib olla erakordselt pädev, peaks sellest teadma. Ja nii peaksid ka kõik potentsiaalsed ostjad teadma.

Mina pean seda müüjat vargaks (seda kindlasti) ja võimalikuks söötjaks.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Muide, minu kommentaarid kujutavad endast osalisi tagajärgi, mis tekivad siis, kui müüjad teevad teadliku ja kalkuleeritud otsuse valikulise pettuse kohta.

Asjaolu, et BBgate ei võimalda kontode kustutamist, on veel üks suur punane lipp.

Suur, ma kordan.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Vabandust, et siin teie probleemid, kuradi punased lipud. Kõik on midagi ujuda ütles nii?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Id öelda, et proovite ja teha väga väga suur rida oma soovitud kellaaeg, isiklikult, kui ma teen seda, teen seda 11-12am. Nii on efektid täielikus mõjus ja efektid kestavad palju kauem, sõltuvalt kasutatava toote kvaliteedist ja puhtusest. Proovige seda, selle asemel, et teha väga väikeseid jooni ja uuesti doseerida sageli, minu kogemuse kohaselt on see kasutusviis vähem võimas. Kui te kunagi proovite seda nii, palun vastake mulle ja rääkige oma kogemustest ja kas see töötas, oleks hea meel kuulda teie tagasisidet.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
103
Reaction score
64
Points
28
Tehke pausi või tehke seda, mida mina tegin, vaadake oma perearstilt Modafinal'i käsikirja, farmaatsiatoodete ravimid kipuvad olema puhtama kvaliteediga. Öelge Docile, et te kas töötate jagatud, kahekordsetel kalmistuvahetustel või et olete kasutanud amfetamiini oma tööeesmärkide saavutamiseks, kuid soovite lõpetada, Modafinal võib aidata lõpetada amfetamiini kasutamise / liigse kasutamise.
YouTube'is on lihtne jälgida sünteesi ka.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Proovige teha paus amfetamiinist ja umbes 2 nädala kuni 1 kuu jooksul. Seejärel hankige robotabletid ja proovige 75 mg kuni 90 mg dekstrometorfaani kaks korda päevas (12 tunni vahega) 5 kuni 15 päeva jooksul. Seejärel peaks tolerantsus langema umbes 1/2 kuni 1/3 ulatuses sellest, mis see oli. Dekstrometorfaan on NMDA antagonist.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8

Peale kõigi ülaltoodud toidulisandite proovige 5-HTP.
Ja isiklikust kogemusest võib öelda, et magneesium töötab, kuid selle keeruline, kõigepealt tuleb õigesti imendumiseks olla õiges vahekorras kaaliumiga, nii et kasutades kombinatsiooni nimega ZMA on ilmselt parim viis, samuti kui ma kasutasin magneesiumi väga suurtes annustes, tegi see mind natuke uduseks groggy ja see mõjutas tugevalt seda, kuidas stimulandid minu jaoks töötasid.
2. asi, mida ma märkasin, et stimulandid töötavad tõhusamalt, kui ma kasutasin Piracetam'i igapäevaselt.
3. asi pidev uuesti doseerimine või sunniviisiline uuesti doseerimine teeb mind vaimselt väsinud ja muidugi tolerantsus suureneb sõna otseses mõttes kiiresti.

PS. Mitte teha kiirus kui esimene asi hommikul kohe pärast ärkamist aitab säilitada hea tolerantsuse taseme pärast pausi ;)
PS2. Puhverdamine on võti! ;)
 
Top