• Welcome to the Canada section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, there is nothing we can do to help you.

Buy Van a BB kanadai barátai között?

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kanadában keresek csatlakozókat, A: mert Kanadát jobban szeretem, mint az Államokat. B: sokkal közelebb vagyok Kanadához, mint Mexikóhoz. És C: senki sem fog ide reagenseket szállítani nekem!

Egy cím, ahová tudok szállítani, a végcél, de bővíteni kell a kapcsolataim bázisát.

Hogyan tudnánk segíteni egymásnak? Szóljatok, ha van valami, amiben tudok segíteni itt az Államokban, legyen az egy szállítási cím, más összetevők, amiket ti valamiért nem tudtok beszerezni, de én igen, vagy ilyesmi. Biztos vagyok benne, hogy "valaminek" itt legálisnak kell lennie, és ott fent nem?

Egy rövid történettel zárnám: Egyszer a gimnáziumi haverommal átmentünk Kanadán Alaszkából. Életem legjobb útja volt! Mindenhol, ahol megálltunk, csak kedveskedéssel fogadtak minket. Amikor először álltunk meg, és először nyomtam a lábam kanadai földre, a semmiből a legboldogabb kutya, akit valaha láttam, odarohant, és simogatást és hasmasszázst követelt. Micsoda csodálatos módja annak, hogy először tapasztalj meg egy helyet! Még a WalMartban is kedvesebbek voltak az üdvözlők (A barátomnak szüksége volt egy doboz Kraft Vacsorára! Már legalább egy évtizede, és még mindig megvan neki az a doboz, haha).

Egyik este megálltunk Edmontonban, emlékszem, azt mondtam, hogy egy nap vissza kell jönnöm, és igazi üzletet kell kötnöm ott, az üzlet robbant, mindenhol új épületek épültek, az az őrülten nagy bevásárlóközpont most nyílt meg, és úgy tűnt, hogy virágzik, el voltam ragadtatva, azonnal beleszerettem. Aznap este elmentünk egy bárba, és azt hiszem, felfedeztem, hogy a kanadaiak a legmelegebb, legkedvesebb részegek, akikkel valaha is találkoztam. Beszélgettek velünk, bevontak minket a beszélgetésükbe, és mindannyian rájöttünk, hogy annyi közös van bennünk. Valóban életem egyik legjobb éjszakája volt, alig várom, hogy visszamenjek!!!... OHHHHH CAAAANNNNADAAAAA
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
A legtöbb szar, ha én írom itt, én vagyok magas, akkor tudod, ha én száraz vagyok, ha nézi a webhely aktivitás lelassul haha
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ma sokat posztoltam, elképesztő szarságokat kaptam ma, COINCIDENCE?! Azt hiszem, nem. ;)
 
Top