Bitpanda biztonságos ?

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Most fedeztem fel, hogy BTC-t lehet vásárolni a PayPal-on és a Bitpandán keresztül, mivel az árfolyam sokkal alacsonyabb az ATM-ekhez képest, kíváncsi vagyok, mennyire biztonságos ott vásárolni.

(Valószínűleg a legtöbben így is jutnak BTC-hez) A PayPal-on keresztül lehetséges lenne a visszatérítés. Az egész dolog 500 euróra rúg, plusz egy gyors 70 eurós díj az ATM-nél.

Most a kérdés: Inkább biztonságban, de veszteséggel az ATM-nél vagy kényelmesen online?
Az ellenőrzés első ránézésre egyszerűnek tűnik.

Nagyon megköszönném a tippeket!!!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ez tehát egy rendkívül nyomon követhető tranzakció lenne. Nem küldeném ezeket az érméket közvetlenül egy drogvásárlásra. Ha ilyen BTC-t akarsz vásárolni, akkor egészen biztosan egy jó hírű keverőnek küldeném őket. Ennél az ötletnél jobb lenne, ha XMR-re cserélnéd őket, aztán megtennéd a vásárlást.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
A probléma a szuper magas díjak, körülbelül 70€ 500€-ért tooo sok, különösen, ha el akarja adni...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Az ATM-ek vagy a paypal módszer az egyetlen módja az érmék megszerzésének? Biztosan vannak ennél olcsóbb cserék is.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Sajnos nem, nincs helyi bitcoin vagy magánember, aki eladja.....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nos, akkor nehéz helyzetben van. Én akkor mindenképpen keverőt használnék.
 

fosties

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 18, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
3
Azt hiszem, ill ragaszkodni az atm, mert a keverés lesz talán még drágább...

Hiányzik a helyi bitcoin, ahol u csak találkozhatott valakivel a legalacsonyabb díj....
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Azt hiszem, ez valószínűleg jó ötlet. A keverők drágák, és néhányan nagyon kevés keverést végeznek, de még mindig díjat számítanak fel.
 
Top