Kokain használata.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!
Kíváncsi vagyok a kokainra, és szeretném kipróbálni. Azonban nem igazán szeretnék függőséget kialakítani. Szóval, mit mondana, mennyi idő kellene az egyes használatok között, hogy az ember ne váljon függővé.
Köszönöm.:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Üdvözlések. Ez egyszerre olyan egyszerű és olyan összetett kérdés. Nincs egyértelmű norma a használat közötti időközökre vonatkozóan, amely garantálja, hogy egy adott személynél nem alakul ki függőség. Másrészt egyértelmű, hogy minél gyakrabban történik a használat, annál nagyobbak a kockázatok.

Véleményem szerint a körülbelül havi egyszeri gyakoriság többé-kevésbé súlyozott referenciapontnak tűnik. Bár biztos vagyok benne, hogy sokan ezt a megközelítést túl ritkának találják.

Ha még soha nem próbálta ki ezt az anyagot, akkor feltétlenül olvassa el ezt a témát.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Köszönjük szépen. Azt hiszem, egy kicsit óvatosabb leszek, és másfél havonta többé-kevésbé egyszer fogom használni. Továbbá, ha tudna nekem néhány módszert, hogy biztos, hogy a lehető legtisztább egy olyan országban, ahol a tisztasági vizsgálatok illegálisak, természetesen hálás lennék.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Ennek a kérdésnek itt egy témát szentelünk. Talán van lehetőség arra, hogy saját maga készítsen reagenseket a teszteléshez
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ha a "túl ritka" alatt azt érti, hogy az intervallum túl hosszú lenne, akkor szerintem az 1 hónap még elég szűkös is.

Ha a kokain olyan módon történő fogyasztásáról beszélünk, amely kevésbé valószínűsíti a függőség kialakulását vagy a gyakoriságot, azt mondanám, hogy 3 havonta egy használatnak több értelme lehet, mivel az agy és a szervezet nagyon gyorsan hozzászokik az anyagok gyakori használatához, és egy hónap biztosan egy függőség kialakulásához vezethet IMO
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Ez a lényeg, ez egy beszélgetés, amelynek nincs eleje és vége. Neked így tűnik, nekem is így tűnik. És mindkettőnknek igaza lehet. Ahogy fentebb megjegyeztem, a függőség kialakulása egy adott személynél rengeteg tényezőtől függ, a genetikától kezdve a környező emberekig.

De mondd meg annak a személynek, aki kokaint akar használni, hogy milyen gyakran kell tennie, hogy minden rendben legyen - 1 vagy 3 havonta egyszer, és meglátjuk, melyik lehetőséget fogja reálisabban érzékelni a józanság fenntartásához.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Többről van szó, mint " a szubsztitúció használatáról" egy adalék létrehozásához.
És aztán ott van " a függőség tartása az állványban"
Ez egy kombinációja a társadalmi tényező, a helyzet, ahol u találja magát, az ok, amiért u használja az anyagot, 5% genetika családi vonatkozású, ...
A legjobb videóm van erről, de hollandul van.
Fel tudom tenni a youtube linket, ha akarod. A függőségről, a kezelésekről és a csapdákról szól (egy pszichiáter videója, aki több mint 40 éve van jelen az orvosi pályán).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jó lenne, ha el tudná küldeni. És ha angol felirattal is rendelkezik, az még szebb lenne. Köszönöm!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Igen, szerencsés vagy , megnéztem, és használhatod az angol fordítást.
fog post ezt egy új témában ( because1 a sok információt, és úgy érzi, hogy szükség van, hogy ossza meg másokkal , ez olyan, mint nem más blablabla , de igazi részletes bemutató)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha nehéz betartani a havonta egyszeri tervezést, ha tetszik az anyag. Miért akarod kipróbálni a kólát? Szerintem rossz motivációd van ahhoz, hogy egyáltalán elkezdd.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Próbálok elég sok anyagot csak a kíváncsiság miatt, hogy hogyan érzi magát. Soha nem csináltam egyiket sem két-három alkalomnál többször, heroin, fentanil, kannabisz, Speed. Egyiket sem csináltam kettőnél többször, és most kíváncsi vagyok a kokainra.
 
Top