Gyógyszerek postai úton

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Az alumínium nem tenné még gyanúsabbá? Akkor elég nyilvánvaló, hogy rejtegetsz valamit. De én nem tudom, még sosem küldtem ki gyógyszereket.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Sokan azt mondják, hogy az alumínium segít blokkolni a röntgensugarakat, de szerintem ez csak mítosz.
Az ólom 11400kg/m³ sűrűsége miatt segít blokkolni a röntgensugarakat, de az alumínium csak 2700kg/m³, így szerintem haszontalan.
csak arra jó, hogy becsomagolja a kábítószert
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
baromság! az alumíniumfólia nem blokkolja a röntgensugarakat.
a drogod egy halom szerves molekula. a szerves másképp néz ki, mint a fém a röntgenen, és megkülönböztethető.
ha blokkolni akarod a röntgensugárzást, akkor a kábítószeredet el kell merítened a hasonló szerves enveronmentumba, hogy valami ártalmatlannak tűnjön. de ezen a ponton abbahagyom, mivel nem vagyok hajlandó nyilvánosságra hozni a saját lopakodási módszereimet.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Én csak most találtam ezt az információt, így tegyen néhány tesztet és a saját kutatás nem vagyok felelős, ha tönkreteszi a drogot vagy bármi mást !!!


Az ón, antimon, volfrám, bizmut jó a röntgensugarak blokkolására, de senki sem fogja használni a kábítószer elrejtésére, így találtam valami jobbat ;

Egy cég kórházaknak készít bevonatot, ami segít nekik blokkolni a röntgensugarakat.
Bárium-szulfátot használnak, találtam egy francia weboldalt, ahol olcsón árulják (15€/5kg).
(más olcsó vegyszereket is árulnak, amiket szintetizáláshoz használhatsz).


A saját bevonat elkészítéséhez használjon 5 kg bárium-szulfátot és 2 liter vizet.

!!! Idk, ha a száraz bevonat lehet törni, így próbálja ki, mielőtt elkeni a csomagot !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
KÖSZÖNJÜK a kutatást @HewHiSt, nagyra értékeljük! Még ma felveszem a kapcsolatot ezzel a céggel.

A francia jön át egy kuplung számos alkalommal most nekem lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nem tudom, mi mást tehetnék még a kutyáknak szánt vákuumzáráson kívül. Azt is mondanám, hogy győződjön meg arról, hogy a csomagolás külseje is normálisan néz ki. Ha úgy teszel, mintha a feladó címe egy vállalkozás lenne, akkor a csomag nézzen ki úgy. Nincs kézzel írt cím. Tartsd élesben. Ha a cím egy hamis lakóhelyről származik, akkor annak is látszódjon.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tehát a gombát főzésre is használják, igaz? Írjon egy hamis főzőklub üdvözlőlevelet egy mintaszerű szárított levescsomaggal üdvözlő ajándékként.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ez tulajdonképpen egy nagyszerű ötlet. Mindenhol másképp van, de az Egyesült Államokban nincs egyetlen illegális gomba sem. Egy gomba akkor illegális, ha pozitív a drogtesztje. Ahhoz, hogy a birtoklással vádolják A törvénynek el kellene kobozni a gombát és tesztelni kellene. Gyakorlatilag az összes neves gombászt ismerem, és elmondom: Zsaruk, ügyvédek, bírók. Orvosok. Egyikük sem ért a gombák azonosításához, és gyakran zavarba hozom őket.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Van néhány kap növelni talán, amikor szükségük van kap csomagot, és mi a következménye ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mindig azt javaslom, hogy az emberek végezzék el saját kutatásukat, és nézzék át a postai röntgenfelvételeket. Vámröntgen ECT. A Google images vagy bármi, amit használ. Olvassa el a 20 bekezdést egy olyan történetből, amely erről szól. Miután ezt magam is megtettem, szilárdan hiszem, hogy nagyon nehéz elrejteni a kábítószert a postai úton, ha az átmegy egy röntgengépen, szóval jobb, ha hamisítasz
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ez a célországtól függ. De a jó csomagolás és a kis mennyiségek nagymértékben növelik a sikerarányt.
 
Top