Ingyenes minták a BB Forumtól mindenkinek!

trixxx01

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Hé, kaphatok még belőle?:cool:
 

JeszebelinHell

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Engem is érdekel. Tegnap megkaptam a mintát, KÖSZÖNÖM!!! Micsoda öröm! Hogyan tudassam másokkal, hogy milyen nagyszerűek a termékei?
 

kheffer

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlöm!

kaphatok még ingyenes mintát? Az én drogom a metamfetamin.

:) Köszönöm,


Bo
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
We dont have meth :( De van valami sokkal jobb. Várlak a DM-ben tesó ;)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ezt a mintát kaptam a BB munkatársaitól. 2g 4mmc vagy "cat". Sajnálom, hogy nem készítettem jobb képet róla a zsákon kívül. Többnyire összetört és porított volt, így nem sok mindent lehetett látni, de akárhogy is, ingyenes drogok, így nincs panasz itt (y). Felismerem ezt a szagot... igen... ezt a jellegzetes szagot... és az ízét!. Ez többé-kevésbé az, ami "molly" néven terjedt el a környékemen ~10 évvel ezelőtt. Képes volt MDMA-nak vagy analógjának kiadni, mert a "guruló" hatása miatt.

Egyenesen a lényegre tértem, és intravénásan bevittem egy .3 vagy ilyesmit .. és igen... ez az a cucc. Azok számára, akik nem tudják, ez olyan, mint egy pszichedelikus amfetamin, ez a legjobb módja annak, ahogy le tudom írni. Ez egy erősen euforikus stimuláns, elég nagy dózisban vizuális hatást vált ki. IV-ben használva ez egy elég intenzív magas ~.25g-nál és felfelé látod a vizuális torzulást (a súlytól függően, én körülbelül 180lbs vagyok.) Kapsz egy intenzív eufóriás rohanást körülbelül 30 percig, majd elkezd leesni, és még körülbelül egy órán át vagy úgy magasan vagy. Ez különbözik más stimulánsoktól, mint a kokain vagy a dexamfetamin, mert ez adja a jellegzetes "guruló" érzést. Nehéz megmagyarázni - túlságosan stimuláló, de ugyanakkor szinte nyugtató vagy pihentető érzés... de csak húz magával. Kicsit "kábultnak" érzed magad tőle, de nem hasonlít a heroinos bódulathoz.
Megosztottam a maradékot néhány barátommal, és kértem a visszajelzésüket... ők is intravénásan szedték, körülbelül ugyanannyit, mint én. Nem igazán tudtak mást mondani, mint hogy "Tetszett nekik, és jó volt... és hogy van-e még, vagy tudok-e még szerezni." Reméltem, hogy valami kicsit többet, de nem igazán várhatsz ilyen ékesszóló beszámolókat az utcai függőktől.
Egy másik barátomnak adtam egy .8-ast, hogy ejtőernyőzzön (egye meg). Neki is nagyon ízlett. Azt mondta, hogy kb. 3 órán keresztül pokolian magas volt, aztán még 2 órára lejött, és kb. 6 órával az adagolás után visszatért a normális állapotba. Azt akarta tudni, hogy milyen hamar tudok még többet is kapni. Szóval, tudassuk, hogy ez a minta jól fogadták, és hiányozni fog, mivel jó a kereslet, de nincs kínálat.

Van valami hír azokról a promóciós szintetizátor-készletekről? :B

Köszönöm mindenkinek a BB-nél - az adminoknak, a személyzetnek, az összes felhasználónak. Mindenkinek, aki ezt lehetővé tette. Ez nagyon király volt, és olyasmi, amit nem láttok... mint soha?
Ki ad ingyen mintákat és nem vár semmit cserébe? Nagyon király... köszönöm még egyszer.
 
View previous replies…

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Nagy tisztelet a @Glitchy & bb 💞 💪🏻csapatnak,Nagyszerű munka,a mintám nagyszerű volt, ahogy mondtad. 🔥⭐🙀
 

menpl

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ő is ezt akarja. Eredeti 4mmc, nincs hamisítás!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Amit még elfelejtettem megemlíteni, az a szállítás/csomagolás. Körülbelül egy hétbe telt, amíg Közép-Európából az USA-ba érkezett. Még egy hétbe telt, amíg eljutott hozzám az USA északkeleti részén.
Egy kis borítékban érkezett, ami körülbelül akkora volt, mint egy képeslap. A boríték egy lezárt mylar zacskót tartalmazott, amely a képen látható kis almás zacskót tartalmazta (azt hiszem, 1515-ös méret?).
Nyilvánvalóan semmi túlzottan lopakodó, de nem is szükséges. A túlzásba vitt lopakodás csak ártani fog ebben a helyzetben, úgyhogy nem kell megijedni. Valami ilyen kicsi dolog után nem fognak nyomozni vagy üldözni. Ráadásul nincs feljegyzés a tranzakcióról, szóval ha bármi van, csak játssza a hülyét, és tagadja, tagadja ...tagadja.

Még egyszer köszönöm.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy köszönöm ezt a frissítést, én vagyok keleti part USA csak több lefelé délre. Őszintén szólva megbotlottam, hogy megérkezik-e vagy sem, és ez sokat segített nekem. Már egy ideje nem kaptam semmit int.
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Mindenképpen leülnék, hogy kipróbáljam ezt. Az Egyesült Államokban vagyok, hogy lehetséges.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Már kapcsolatban áll veled párod ;)
 

Sollitude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Szeretnék kipróbálni egy mintát, kérem 🙏🏻
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Ellenőrizze a DM pls :)
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok kaphatok egy mintát meth még fizetnék is keresem igazán erős meth mint a 90-es években chenmeth manapság már nem találok vagy ritkán hogy olyan erős bár a kövek tiszták mi az oka ?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hé tesó, nincsenek Meth-mintáink.
 

JoshuaBiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Hi még mindig vannak ingyenes minták?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Hé tesó! Igen. Várlak a DM-ben a további együttműködéshez.
 

kicksonthemoon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Szia, én is szívesen kipróbálnék egy mintát, ha még elérhetőek.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Már a DM-ben is kapcsolatban vagyunk Önnel
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Szeretnék egy ingyenes mintát , olyan metamfetamint keresek, ami a 90-es években Csehországból volt kapható, manapság nincs olyan metamfetamin, ami megközelíti azt, amit akkoriban a vietnami piacon kaptak.
 
Top