Ingyenes minták a BB Forumtól mindenkinek!

itnomnuso%^

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Kíváncsi vagyok 🤔 Próbálom kideríteni, hogy a kíváncsiság ölte-e meg a Kat
 
View previous replies…

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Mit jelentsen ez? Ez egy csapda, és a terv az, hogy az embereket bajba sodorják, és betiltsák a Khat magokat világszerte?! Huh? HUH?!?!?! És nincs kutatási vegyszer?!
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hé Dude kérlek ne felejtsd el rólam 25 hozzászólás elérése hamarosan, én aktív vagyok itt tanulni minden nap új dolgokat, és ez lesz soha nem ér véget. Bb kapu szabályok! Ha van néhány minta felett kérjük, küldje el, teszek egy választ neked. Azt hiszem, veszek, mivel régóta általad. kutatási vegyi anyagok szál és az e-bike. 5 éve az oldaladon a legjobb rc szállító az eu-ban! Kedves Üdvözlettel.
 

Dopedomain

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Azt hiszem, Ön Walter White 😜, és szeretném ellenőrizni a minta termékét cus vagyok nagy rajongója Breaking Bad.❤️
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Már kapcsolatban állunk Önnel :)
 

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Hi!
hogyan jelentkezhetek erre a pályázatra?
hogyan kaphatok ingyenes mintát?
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Valószínűleg csapda, és nincsenek ingyenes minták a kutatási vegyi anyagokból. Az egyik ember azt mondja, hogy meg fogják ölni a Khatot! Nincs 2-FMA és 4F-MPH.
 

qTb2

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Szia, Ha lehetséges, és ha az ajánlat még áll, én is szeretnék részt venni, és nagyon szívesen tesztelnék egy mintát.
 

thelifeofriley

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kérjük és köszönjük!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Már kapcsolatba léptünk veled tesó :)
 

luia

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 5, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Még mindig tart a promóció?:)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Alig várom, hogy kipróbálhassam. Egy felhasználó frome itt azt jelenti, hogy a státuszom kell knewn mint a Tester :ROFLMAO:.
 

xirmsx12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 20, 2024
Messages
8
Reaction score
12
Points
3
Tapasztalatok jelentése itt. Nincsenek képek, sajnálom, hogy a telefonom kamerája elromlott. Kicsit türelmetlen voltam, és először azt hittem, hogy túl jó, hogy igaz legyen, mivel egy percig tartott, amíg Glitchy mindent elkapott, de a várakozás után a fény ragyogott át. Én egy erősen tapasztalt katinon-használó vagyok, a pokolba, magam is csináltam egy párat, de soha nem volt szerencsém kipróbálni a mefedront. A minta körülbelül 8 napig tartott, amíg eljutott az USA-ba. Amint megérkezett, ki kellett próbálnom. Mérlegeltem .22 g-ot, és 1,5 ml vízben felolvasztottam, és első alkalommal tű használata helyett a duguláshoz folyamodtam. Jó 15 percig tartott, hogy teljesen beinduljon, de a forró átkozott, olyan, mint az MDMA, de egy kicsit kevésbé empatikus, jobb szó híján. Referenciaként 31 éves vagyok, a heroin, a crack és bármi, amit kaphatok, különösen a katinonok, a heroin, a crack, és bármi, amit kaphatok, különösen a katinonok, körülbelül 1,5 évig, miután 13 évig nehéz voltam. Most jól vagyok az alkalmi szórakozással. Ez volt az egyik legjobb tapasztalat, amit bármilyen kábítószerrel kapcsolatban szereztem, így ez sokat mond. A lányom nem csinálta, de nagyon élvezte is, ha tudod, mit mondok ;). Meg fogja osztani ezt az oldalt a barátaimmal, és folytatom a vállalkozásokat itt magam. A haverom is kipróbált néhányat, és világított.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Végre pajtás megkapta a mintát ☺️ Emlékszem, hogy a posta kérdezi róla, amikor ez érkezik, lány kérdések bla bla stb, örülök, hogy ez megtörténik
És minden jót! 🍀
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Thx a felülvizsgálatért testvér <333
 
Top