HCL 37%

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Sziasztok!

Tudna nekem valaki egy "felhasználási esetet" a 37%-os HCl-hez? több napig kerestem, és arra a következtetésre jutottam, hogy nincs, tényleg nincs.
Viszont ennek megrendelésekor ezt kérdezik.....

mondanom sem kell, hogy a valós szándékot nem lenne jó ötlet nyilvánosságra hozni. ;)
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Hogyan használhatunk kerekfenekű lombikot? Több napig néztem a Fórumon, de nem találtam erre vonatkozó alkalmazást. Kérem, segítsen!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Sharp! :)

Szerencsére ezekhez nem szükséges végfelhasználói nyilatkozat.

Hadd fogalmazzam át a kérdést:

Amit keresek, az egy olyan cél/felhasználási eset, amely indokolná a 37%-os HCl-t a 30%-os HCl-hez képest , azaz: milyen eljáráshoz van valóban szükség 37%-os HCl-re, ahol a 30% nem lenne elegendő, vagy minőségi problémákat okozna.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ez a 7% nem olyan nagy különbség, hogy őszinte legyek. Nem emlékszem olyan szintézisekre, ahol pontosan 37% HCl-t vettek volna (titkos szintézisekről beszélve).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Hmm. Lehet, hogy a 30% -os cucc koncentrálására csak úgy fogok menni, hogy kénsavba csepegtetem, és a gázt egy fordított tölcsérbe állítva egy magasan hűtött hcl 30% -ot tartalmazó főzőpohárba vezetem, amely egy jégfürdőben van beállítva.
A probléma az, hogy ez elég sok munka és rendetlenség (különösen a takarítás) meglehetősen kis mennyiségek esetén.
 
Top