Question Homogén porkeverék

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Helló, mdma powded és maltodextrin keverékét szeretném összekeverni tabletta préseléséhez.
Sokat olvastam, és rájöttem, hogy nagyon trükkös abszolút homogén porkeveréket kapni. Azt akarom, hogy a tabletták tartalmazzák a pontos amout 100mg mdma minden egyes... talán lehet egy kis különbség mondjuk 5mg, de összességében azt akarom, hogy közel azonos. Próbálta valaki a golyós malomban való keverést néhány napig, és ez a módszer jól keveri a porokat. Arra gondoltam, hogy a maltodextrint és az mdma-t meleg acetonban feloldom, hogy iszapszerű állagot kapjak, majd néhány percig turmixgépben keverem, majd a keveréket sekély lapos lapos tányérba öntöm és várok, amíg az aceton elpárolog. Ez a módszer jó keverési eredményt fog adni ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia, azonos részecskeméretre van szükséged ahhoz, hogy homogén porkeveréket készíts.
Mindkét anyagnak megközelítőleg azonos oldhatósággal kell rendelkeznie. Nem biztos, hogy ez az út megoldja a problémáját.
 

Skinny_Pete_

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Szia, köszönöm... A golyós őrlés üveg vagy kerámia közeggel mondjuk 24 órán keresztül ugyanolyan szemcseméretűvé teszi az mdma-t és a többi inaktív ingridenseket ? És az őrlés után szükséges-e további keverés ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nehéznek találom a választ cuz nincs tapasztalatom velük kapcsolatban. Feltételezem, hogy nyilvánvalóan további keverésre van szükség.
 
Top