Question Hogyan tudok leszokni a kristálymetről?

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Végérvényesen rájöttem, hogy a kristályos metamfetamin rabja vagyok. Legtöbbször 2 hétig tudok elmenni anélkül, hogy kristálymetet szívnék, de ha egyszer 1 slukkot veszek be, akkor újra a kiindulópontra kerülök.

Minden nap dohányzom, végül elvesztettem a munkámat. most már van egy új munkám, így tanultam a múltbeli hibáimból, manapság hetente egyszer vagy kétszer dohányzom, csak hogy megbirkózzak a munkahelyi nyomással.

Tegnap este belenéztem a tükörbe és láttam, hogy a fogaim kezdenek barnulni, és arra gondoltam, hogy ha a fogaim kezdenek rohadni, akkor hogy a fenébe néz ki a testem belülről???

Szóval bármilyen tanácsot, hogyan kezdjek el teljesen leszokni a drogokról?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Van egy pszichiáterünk a fórumon az ártalomcsökkentő szálban. Nagyon ajánlom, hogy írd meg ezt ott, és nézd meg, hátha a doki tud neked tanácsot adni. Kérjük, használja ezt az erőforrást. Ezért vannak itt
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
csak kezdj el naponta legalább háromszor fogat mosni, nem fognak megbarnulni, és adj szódabikarbónát a fogkrémedhez, hogy elkezdhess, csak kezdj el vigyázni magadra, vitaminok, ásványi anyagok, higiénia, némi kozmetikum, és normálisan fogsz kinézni!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, kérjük, a közös szakaszokban használja az angol nyelvet.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sajnálom, ez a Chrome automatikus fordítása miatt van, és máris elveszett.
 

mantax

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
csak kezdj el naponta legalább háromszor fogat mosni, nem fognak megbarnulni, és kezdj el szódabikarbónát adni a pasztához, csak kezdj el vigyázni magadra, vitaminok, ásványi anyagok, higiénia, némi kozmetikum, és normálisan fogsz kinézni. így kellett volna lennie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
csak kezdj el naponta legalább háromszor fogat mosni, nem fognak megbarnulni, és kezdj el szódabikarbónát adni a pasztához, csak kezdj el vigyázni magadra, vitaminok, ásványi anyagok, higiénia, némi kozmetikum, és normálisan fogsz kinézni!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
A legfontosabb dolog, amikor bármilyen kábítószerről való leszokáskor az, hogy nem jön ki az életteréből. Vágja le mindenkit, aki kapcsolatba kerül egy bizonyos kábítószerrel, vagy kérdés egy tény minden kábítószer. Ne legyen olyan társaságban, ahol drogokat fognak használni, vagy akár csak említeni. Egyedül kell lenned, vagy olyasvalakivel, aki nem érintkezik vele. És ne feledd, hogy minden az agyban van, nem kell semmilyen drogot használnod ahhoz, hogy boldog légy. Hagyd, hogy az agyad helyreálljon. Sok szerencsét, hiszek benned.
 
Top