Hogyan hallott rólunk? Ez fontos számunkra.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Azt hiszem, a clearneten a kémiai fórumok keresése közben találtam rád.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
A mélyhálón olvastam a Cannaboid szintézisről és ez hozott ide ! Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot sok felbecsülhetetlen értékű információt ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Szia!
Találtam a BB fórumot néhány évvel ezelőtt, amikor először telepítettem a TOR-t a linux operációs rendszeremre. Nem emlékszem a weboldalra, ahol először láttam. De emlékszem, hogy a keresésem volt .onion webhely lista linkek

Először azt hittem, hogy ez egy mézesmadzag, mert ez volt olyan egyenes foward mindent. Aztán láttam a clearnet linket és ez megijesztett. De látom, hogy sok év után még mindig itt vagytok, és használjátok az escrow szolgáltatást és így tovább. Most ez az egyetlen könyvjelző oldalam a ToR-on. Köszönjük, hogy adtatok nekünk ezt a helyet. Tudom, hogy pénzbe kerül a tárhely és a hely gondozása, és ígérem, hogy amint lehetséges, miután elkezdek pénzt keresni, adományozni fogok nektek, vagy a bevételem egy százalékát nektek adom. Hálásak vagytok, srácok.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Elnézést a kettős hozzászólásomért. Valószínűleg seean a törött angolom. Ez azért van, mert az én toung lang román. BTW nagy shoutout a BB-t használó román közösségnek.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
A YouTube-on közzétett eredeti bb videókról. Aztán hamilton Morris tett egy megjegyzést ki rólad, és elmentem ásni.

Sok mindent szeretnék megosztani, de ezek a csatornák túl szélesek.
 

Shinepink

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2023
Messages
7
Reaction score
6
Points
3
A youtube csatornán keresztül találtam rátok, majd a CM-en keresztül fedeztem fel újra a fórumot.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
507
Reaction score
236
Points
43
Azt hiszem, nemrég volt egy hirdetésetek a Dread-en? Csak most kezdtem el megnézni.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
youtube régen
és most itt vagyok, hogy elhozzam a fentalightot a chemhacker közösségünknek.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Találtam rád a kábítószer keresése közben, nem nagyon ellenőriztelek akkor, mivel túlságosan titkos bonyolult voltál, elfelejtettelek. Újra felfedezni, mint link RC-Scene, már érett akkor, akasztott a drugfinding stb.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Megtaláltam, amikor az RC Scene-on pásztáztam az eladókat. Akkoriban 2 vagy 3 oldal volt termékajánlatokkal. A BB fejlődése elképesztő, és elkezdek gyakrabban hozzájárulni az információkhoz. Hogyan segíthetek Lengyelországból
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Minden olyan segítséget szívesen fogadunk és bátorítunk, amelynek célja, hogy a fórum közönséget vonzzon.
 
  • Like
Reactions: vis
Top